Динамо феєрично розгромило Гент у Лізі чемпіонів

29 вересня 2020, 23:51
Столичне Динамо в яскравому матчі вперше за кілька років вийшло в груповий турнір Ліги Xемпіонів.

Зазвичай команда після першої перемоги у двоматчевому протистоянні у другій грі діє строго від оборони.

Але сьогодні був не той випадок. Київське Динамо активно пішло в атаки проти Гента.

І, будь ласка, на 9-й хвилині Супряга пішов на ривку від Пластуна, після чого прострілив у воротарську на Буяльського. Той красиво п'ятою послав м'яч у ворота - 1:0.

На 36-й хвилині м'яч влучив у руку Пластуну, коли він намагався перервати простріл з правого флангу від Жерсона. Суддя був невблаганний - пенальті у ворота Гента. Де Пена потужно і без шансів для воротаря пробив та зробив рахунок - 2: 0.

Через дві хвилини суддя призначив ще один пенальті - за фол Нгаду на Супрязі. Але скасував його, подивившись повтор через VAR. Виявилося, що форвард Динамо був в офсайді, коли отримував пас.

Відразу після перерви натиск Динамо не знизився. І ось вже Фортуна, інший захисник Гента, збиває Супрягу у своєму штрафному майданчику. Знову пенальті, Жерсон б'є ‒ 3:0

З таким рахунком Динамо остаточно розслабилося. І Гент попер буром забивати гол престижу.

Спершу Бущан двічі врятував, коли Пластун добивав відскік від його рукавичок після удару головою від Кляйндінста. Потім Караваєв з лінії воріт виніс м'яч, коли бив головою той же Пластун.

Далі - Дорш пробивав з правого флангу штрафного майданчика в ближній кут, але голкіпер Динамо встиг зреагувати та зробити сейв.

Потім головою розстрілював ворота Динамо Кляйндінст, але Бущан і Кендзера відбилися. Після чого форвард Гента ткнув м'яч у бік від воріт.

Динамо у феєричному стилі вперше за кілька років проходить у груповий етап Ліги Чемпіонів.