Ліга Чемпіонів - Динамо обіграло Гент в гостях

23 вересня 2020, 23:55
Гранд українського футболу в непростому матчі здолав бельгійський клуб.

Підопічні Мірчі Луческу, гравці Динамо, кинулися вперед з перших хвилин. Вже на 4-й Супряга пробив прямо по центру воріт - воротар Гента Руф був на місці.

А через шість хвилин кияни відкрили рахунок. Караваєв покотив з лівого флангу на Буяльського, а той швидко на Супрягу. І рахунов став 0:1. Причому спершу лайнсмен зафіксував офсайд, але головний арбітр за допомогою відеоповтору переглянув епізод ще раз і вказав на центр поля.

На 25-й хвилині травму отримав головний форвард Гента - українець Іван Яремчук. Він не зміг продовжити гру і замість нього вийшов Тім Кляйндінст.

А ближче до перерви, на 41-й хвилині, Гент зрівняв рахунок. Дорш подав з кута на вхід у штрафний майданчик, де воротар киян Бущан дуже погано зіграв на виході. Кивок головою Кляйндінста - і рахунок рівний. 1:1.

Другий тайм почався з атак Гента. Але, таке відчуття, спрацювала українська змова. Колишній гравець Динамо Роман Безус отримав за три хвилини дві жовті картки та був вилучений з поля.

Кияни тут же побігли втілювати в голи чисельну перевагу.

На 79-й хвилині Де Пена підловив у лівому фланзі штрафний рікошет м'яча від захисника (теж українця - Ігоря Пластуна) після удару Циганкова, після чого пробив точно між ніг воротареві Гента. 1:2.

Кияни зробили собі гарну фору перед матчем-відповіддю у Києві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред