Динамо зіграло в Лізі чемпіонів внічию в гостях з Ференцварошем

28 жовтня 2020, 23:55
Київське Динамо втратило перемогу в гостях проти команди свого колишнього тренера-Сергія Реброва.

У другому турі незвично скороченого через пандемію коронавірусу групового турніру Ліги Чемпіонів київське Динамо зустрічалося з грандом угорського футболу, клубом Ференцварош.

Матч набував особливої пікантності тим, що угорців очолював колишній легендарний гравець і тренер киян - Сергій Ребров. І Динамо, і Ференцварош без особливих шансів у першому турі поступилися фаворитам групи - грізним Ювентусу і Барселоні. Тому були сповнені рішучості домогтися очок в цьому матчі.

відео дня

Динамо в першому таймі досягло успіху куди більше.

На 26-й хвилині в руку українському легіонеру угорців Харатіну потрапив м'яч після удару Забарного. Суддя без вагань дав пенальті. Циганков легко переграв воротаря ударом у лівий нижній кут - 0:1

А на 41-й хвилині Де Пеноа отримав пас з правого флангу від Буяльського і розстріляв порожні ворота - 0:2.

На другий тайм своїх підопічних Ребров мотивував відмінно. Тому що на 59-й хвилині Нгуєн отримав пас від легіонера-українця, Зубкова. Розворот, захисник проспав - потужний удар під дальню штангу - 1:2

А на 86-й хвилині підвів команду капітан Динамо Сидорчук. Взяв і пішов у небезпечний Підкат (маючи вже жовту картку) проти Ловренчича. Друга жовта - червона. Видалення.

Ну на 89-й хвилині Ференцварош зрівняв рахунок. Після розіграшу штрафного Франк болі з трьох метрів розстріляв ворота Динамо - 2:2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.