Динамо-Ювентус 0:2: команда Луческу програла в першому матчі Ліги чемпіонів

20 жовтня 2020, 21:47оновлено 16 жовтня 2023, 16:39
Гра закінчилася з рахунком 0:2 на користь гостей.
динамо, ювентус
Динамо в Києві програло Ювентусу / Reuters

У вівторок, 20 жовтня, в Києві на НСК Олімпійський відбувся матч першого туру групового раунду Ліги чемпіонів, в якому місцеве Динамо приймало італійський Ювентус.

Обидва м'ячі були забиті в другому таймі. Відзначився іспанський голеадор туринців Альваро Мората.

відео дня

На 46-й хвилині Ремзі віддав Кулусевскі, після удару якого і сейва Бущана м'яч відскочив до Морати. Іспанець забив у ворота з пари метрів - 0:1.

У кінцівці матчу італійці знову засмутили господарів поля. На 85-й хвилині Куадрадо подав у штрафну, а Мората ударом головою оформив дубль - 0:2.

Динамо — Ювентус 0:2

Голи: Мората, 46, 85

Динамо: Бущан-Кендзера, Забарний, Миколенко, Караваєв (Попов, 70) — Сидорчук — Циганков (Вербич, 71), Шапаренко, Буяльський (Гармаш, 89), Де Пена (Родрігес, 60) — Супряга.

Ювентус: Щесни — Куадрадо, Бонуччі, К'єлліні (Демирал, 19), Данило — Бентанкур (Артур, 79), Рабио, К'єза — Ремсі (Бернардески, 79) — Кулусевски (Дибала, 55), Мората.

Попередження: Бентанкур, Куадрадо, Демирал.

Нагадаємо, кияни грають у групі G. Крім Ювентуса суперниками підопічних Луческу стали іспанська Барселона на чолі з Ліонелем Мессі та угорський Ференцварош, який тренує Сергій Ребров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред