"Тремтіть, британці!": Мережу підірвала перемога збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020

30 червня 2021, 07:02оновлено 30 червня 2021, 09:37
Вперше в історії українці зіграють в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Наша збірна на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією.
Євро 2020, збірна України
Збірна України вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу / Фото Reuters

Збірна України з футболу вперше в історії пробилася до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Команда Андрія Шевченка на останніх хвилинах додаткового часу вирвала перемогу над Швецією з рахунком 2:1. За "жовто-синіх" відзначилися Олександр Зінченко та Артем Довбик.

Українські футболісти викликали справжній фурор у соцмережах. Вболівальники активно обговорюють успіх української збірної. І, насамперед відзначають роботу тренера української збірної. У Мережі навіть з'явився мем - Андрій Шевченко в образі свого великого однопрізвищника - Тараса Шевченка. Це фото пропонують розмістити на футболках уболівальників і навіть висунути Шеву в президенти.

'Тремтіть, британці!': Мережу підірвала перемога збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020
Фото Facebook Процишин офіційний

Один з уболівальників встиг "переписати" перші строфи балади Великого Кобзаря "Причинна":

Й суддя востаннє засвистів".

"Ось прям емоції перехльостують ... як ніби сам грав! Для нас це історія! Шева - Богом поцілований, нехай веде цю збірну якнайдалі! Везіння потрібно заслужити. Спасибі шведам за 1/8, далі їдьте додому, ви свою місію виконали. А з брітішами вже будь, що буде!"

"Завтра всім - шведський стіл. Ми - у чвертьфіналі Євро"

"Андрій Шевченко - геній. Збірна України - найкраща збірна на світі. Хто цього не розуміє, той нічого не розуміє у футболі. Я все сказала".

Також вболівальники пишуть:

• "Сьогодні вони боролися через втому і біль. Показали, що вони справжні чоловіки";
  • "Спасибі всім уболівальникам, гравцям і, звичайно, Артему Беседіну. Одужуй. Ганьба костоломам";
  • "Я давно знав, що Довбик буде українським Холанндом";
  • "Хлопці - молодці! Вистояли!";
  • "І правда фантастика! Тремтіть, британці!".

Як повідомляв Главред, президент України Володимир Зеленський привітав збірну України з історичною перемогою в матчі зі шведами, а головний тренер збірної України Андрій Шевченко поділився своїми емоціями і планом на гру.

Зазначимо, збірна України в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу 2020 зустрінеться з командою Англії, яка напередодні на стадіоні Уемблі подолала Німеччину (2:0). Матч Україна - Англія відбудеться в суботу, 3 липня. Початок о 22:00.

До цього команди зустрічалися між собою сім разів. Чотири перемоги - на рахунку у англійців. Ще двічі була зафіксована нічия. Україна змогла виграти лише один раз у 2009 році у відборі на Чемпіонат світу. Єдиний та переможний гол забив Сергій Назаренко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред