Шахтар розгромив Вольсфбург і вийшов в 1/4 Ліги Європи

5 серпня 2020, 21:56оновлено 5 серпня 2020, 23:13
На поле київського стадіону НСК Олімпійський донецький Шахтар у важкому матчі 1/8 Ліги Європи здолав німецький Вольсфбург.
Гравці клубу Шахтар (Донецьк) / УНІАН

Після коронавірусного карантину поновилися ігри плей-офф другого за важливістю єврокубку - Ліги Європи.

Попри те, що рахунок першого матчу (1: 2) був вельми зручний для Шахтаря і дозволяв грати спокійно, гірники практично відразу ж кинулися атакувати.

Відразу ж стали очевидні проблеми Вольфсбурга на флангах оборони. Додо і Матвієнко розтягували суперників в широку лінію. А Жуніор Мораес спокійно знаходив простір в чужій штрафній. Але бразилець свій момент після пасу Антоніо на хід не використовав. Так само удар з гострого кута на правому фланзі у Мораеса не вийшов.

Потім в роботу включився воротар німців Кастеельс, відбивши небезпечний удар Матвієнко. Далі, додав впевненості у перевазі Шахтаря і Марлос, який бахнув в правий каркас воріт ударом з гострого кута. Перший тайм так і закінчився - нульовою нічиєю.

Після перерви хід гри особливо не змінився. Шахтар тиснув, Вольфсбург відбивався. На 68-й хвилині Хочолава збив Віктора біля штрафного - пряма червона картка гірникові. Однак німці недовго насолоджувалися чисельною перевагою - через дві хвилини Брукс отримав другу жовту і також був вилучений.

Однак, розв'язка у матчі виявилася просто феєрична. Спершу, на 89-й хвилині, Мораес таки відкрив рахунок з пасу Додо. Потім, на 91-й хвилині, Коноплянка віддав хороший пас на Манора Соломона. Той був точний - 2:0. І на 93-й Мораес втік один на один, поклав на газон Кастеельса і пробив у порожні ворота.

3: 0 - Шахтар ефектно проходить в 1/4 фіналу Ліги Європи.

Статистика матчу:

Шахтар: Пятов - Додо, Кривцов, Хочолава, Матвієнко - Маркос Антоніо (Коваленко, 74), Степаненко - Марлос (Соломон, 77), Алан Патрік, Тайсон (Коноплянка, 86) - Мораес.

Вольфсбург: Кастеельс - Брукс, Понграчіч, Тіссеран - Руссийон (Клаус, 83), Арнольд, Шлагер, Брекало (Жозуа Гілавогі, 75) - Гінчек (Мармош, 61), Вегхорст, Жоао Віктор.

Попередження: Кривцов - Брукс, Шлагер, Арнольд

Вилучення: - Хочолава (Ш), Брукс (В)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.