ПСЖ і Ліверпуль легко обіграли Барселону і РБ Лейпциг

16 лютого 2021, 23:48оновлено 17 лютого 2021, 11:37
У перших матчах плей-офф Ліги чемпіонів тріумфували гості - французький Парі Сен-Жермен і англійський Ліверпуль (дарма що цей клуб грав на нейтральному полі).

Після зимової перерви стартував плей-офф головного єврокубка - Ліги Чемпіонів. У поєдинках зійшлися гранди-Парі Сен-Жермен, Ліверпуль, Барселона і молодий нахабний новачок - клуб Ред Булл Лейпциг.

Причому через коронавірусну пандемію матч між німцями й англійцями пройшов на нейтральному полі - в столиці Угорщини, Будапешті.

відео дня

Барселона - ПСЖ

У барселонському матчі рахунок відкрив на 27-й хвилині Мессі - хто ж ще. Правда, як водиться останнім часом, з пенальті. Де Йонг зачепився за ногу Кюрзава. Суддя звернувся за допомогою до системи VAR і вирішив призначити одинадцятиметровий. Мессі був точний і нещадний. Удар в правий верхній кут - 1:0.

Але Парі Сен-Жермен відігрався буквально через дві хвилини. Зірка парижан, Мбаппе, отримав пас, обігрався з Лангле і потужно вдарив у ближній кут - 1:1.

Після перерви парижани додали й довели матч до впевненої перемоги.

На 65-й хвилині Флоренці втік від офсайда після пасу з глибини та прострілив з флангу у воротарську. Піке як слід не влучив по м'ячу. Того підхопив Мбаппе і легко вивів ПСЖ вперед - 1:2.

На 70-й хвилині гол вийшов ще простіше. Паредес подав зі штрафного на дальню штангу. А там Мойсе Кіну ніхто не завадив головою розстріляти ворота Тер Штегена - 1:3.

Крапку в матчі поставив все той же Мбаппе. Дракслер протягнув м'яч ледве не через все поле. Відкотив на Мбаппе і той поставив ідеальним ударом крапку в матчі - 1:4.

Ред Булл Лейпциг - Ліверпуль

У Будапештському ж матчі в першому таймі гра йшла зі змінним успіхом то однієї, то іншої команди. А головні події відбулися у другому таймі.

На 53-й хвилині гравці РБ Лейпциг грубо помилилися в обороні. Салах, як чорт з табакерки, вискочив сам на сам і чітко вклав м'яч у правий нижній кут - 0:1.

І тут німці попливли. На 59-й хвилині. Простий закид за спину від Салаха не наздогнав Мукіеле. Зате м'яч підхопив Мане і точно пробив у лівий нижній кут - 0:2.

Парі Сен-Жермен і Ліверпуль здобувають перемогу в гостях і роблять відмінну заявку на вихід в 1/4 Ліги Чемпіонів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред