ПСЖ здолав Барселону, а Ліверпуль пройшов РБ Лейпциг

10 березня 2021, 23:52
І французи з ПСЖ, і англійці з Ліверпуля легко, без нервів і особливих витрат енергії обіграли своїх супротивників - Барселону і Ред Булл Лейпциг.

На тлі вчорашніх напружених і феєричних матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів гри, які пройшли пізно ввечері Середи 10 березня відрізнялися певним академізмом і спокоєм. До цього, втім, вели й результати перших ігор в цих парах.

ПСЖ - Барселона

Проте захист парижан у відповідь на швидку гру каталонців на початку явно збоїла

відео дня

На 18-й хвилин Дембеле отримав пас на хід, розігнався і бив з лівої в дальній нижній кут. Але витягнувся воротар господарів Навас і відбив м'яч.

Але рахунок у грі відкрив все одно ПСЖ. На 30-й хвилині Лангле наступив на ногу Ікарді в штрафному майданчику. Суддя матчу Ентоні Тейлор подивився VAR і дав пенальті. Тер Штеген метнувся вліво, але Мбаппе пробив сильно і без шансів для нього - 1:0.

Але буквально через сім хвилин Мессі рахунок зрівняв. Проґавили грізного аргентинця на підступах до штрафного захисники ПСЖ. А Мессі взяв і зряче вдарив з 25 метрів в ліву "дев'ятку" - 1:1.

Під кінець тайму Барселона могла вийти вперед. Мессі не зміг заволодіти м'ячем. Відскік зловив Грізманн, якому в ногу негайно вдарив Кюрзава. Пенальті.

Але воротар парижан Навас вдало виставив коліно після удару Мессі й м'яч рикошетом від поперечини пішов за межі поля.

5:2 за підсумками двох матчів - і Парі Сен-Жермен проходить в 1/4 фіналі Ліги чемпіонів

Ліверпуль - Ред Булл Лейпциг

Оскільки саме німцям потрібно було відігравати два м'ячі після першої гри, вони понеслися атакувати.

На 10-й хвилині пішла розрізаюча передача від Форсберга на Нкунку, той віддав пас вже в штрафну на Ольмо. Приспілий Забітцер ледь не послав м'яч у ворота. Але Аліссон врятував англійців від гола.

На 19-й хвилині Ліверпуль відповів. Діогу Жота правильну позицію зайняв у чужому штрафному майданчику і зумів пробити головою під поперечину метрів з п'яти. Але Гулачі красиво стрибнув вгору і перевів м'яч на кутовий.

Вже в доданий до першого тайму час довгий закид пройшов на хід Салаху. Той м'яч обробив грудьми. Але його відтіснив начебто впевнено Упамекано. Але той чомусь просто відкинув м'яч на Жоту. Той такого подарунка не очікував і пробив повз ворота.

А ось у другому таймі Ліверпуль дотиснув таки німців.

На 70-й хвилині Салах відпасував Алькантарі, той зіграв на Мане, а Садіо відправив у прорив Діогу Жоту. Португалець озирнувся і запустив Салаха по правому краю. Єгиптянин влетів у штрафну, обійшов Упамекано і пробив у самий кут - 1:0.

На 74-й хвилині дівок Орігі виграв позицію у захисників і відпасував Мане. Той не став баритися і в дотик пробив у лівий кут без шансів для Гулачі - 2:0

4:0 - за підсумками двох матчів Ліверпуль пройшов до чвертьфіналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред