Рома вдома розгромила Шахтар у матчі Ліги Європи

11 березня 2021, 23:53
У Лізі Європи Паулу Фонсека і його римські підопічні каменя на камені не залишили від гравців донецького Шахтаря, забивши гірникам цілих три голи.

Сліпий жереб звів донецький Шахтар в 1/8 Ліги Європи (донеччани раундом раніше пройшов тель-авівський Маккабі) з італійською Ромою. Яку очолює колишній тренер гірників Паулу Фонсека, а в півзахисті якої блищить Генріх Мхітарян - колись зірка Шахтаря.

Італійці ж почали дуже агресивно атакувати з перших хвилин.

На 12-й хвилині Пеллегріні отримав м'яч на чужій половині поля, після чого спробував переграти воротаря Шахтаря Трубіна, але не зумів цього зробити, пробивши правіше мети.

А на 24-й хвилині Рома рахунок відкрила. Спінаццола на Лівому флангу вдало викинув аут. Мхітарян виконав передачу на того ж Пеллегріні. Італієць злегка зблизився з Трубіним і пробив повз нього - 1:0.

Через три хвилини гірники могли порівнювати рахунок. З правого флангу пройшов хороший пас на Мораес. Україно-бразилець в дотик спробував переправити сферу в сітку, проте влучив у Пау Лопеса.

На 31-й хвилині помилився Трубін, коли вибіг з воріт і виніс м'яч прямо на Мхітаряна. Вірменин намагався пробити по воротах, але в ціль не влучив.

Вже після перерви, на 49-й хвилині воротареві Роми довелося постаратися. Алан Патрік отримав м'яч у чужій штрафній і вистрілив він у лівий кут. Але голкіпер римлян врятував команду від гола.

Потім вийшов на заміну Ель-Шаараві забив другий гол. На 74-й хвилині єгиптянин вирвався по центру на оперативний простір, увійшов до штрафного майданчика Шахтаря і м'яко перекинув Трубіна - 2:0.

А потім, на 78-й хвилині, Манчіні поховав гірників. Пеллегріні подав в центр. Крістанте головою перенаправив м'яч на Манчіні. А тому ніхто не завадив пробити головою - 3:0.

Шахтар з тріском програв Ромі й залишив собі тільки теоретичні шанси на вихід до наступного раунду Ліги Європи.

Нагадаємо, раніше київське Динамо в Лізі Європи на своєму полі програло іспанському Вільярреалу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред