Шахтар обіграв Маккабі та пройшов в 1/8 фіналу Ліги Європи

25 лютого 2021, 21:46
На газоні Київського НСК Олімпійський донецький Шахтар ще раз обіграв ізраїльський Маккабі з Тель-Авіва і впевнено зробив крок далі в розіграші Ліги Європи.

Матч Шахтар-Маккабі пройшов у Києві на НСК Олімпійському все-таки з глядачами - хоч і з невеликою кількістю. Гірники, маючи хороший доробок після першого матчу у вигляді двох голів на виїзді, не стали грати абияк, а почали активно атакувати ізраїльтян.

На 21-й хвилині Тайсон хлестко пробив з лінії штрафного майданчика в ближній кут. Але воротар Тененбаум впорався і відбив трохи правіше. На м'яч набіг Матвієнко - і щосили пробив вище воріт.

На 24-й хвилині після довгого переведення від Матвієнка м'яч через ногу Саборіта дістався Марлосу. Бразило-українець практично з кута штрафного бив низом у дальній кут, але м'яч прокотився повз штангу.

відео дня

На 36-й хвилині гості відповіли. Таль Бен-Хаїм добре виконав подачу на ближню штангу. Там помилився Мораес і не вибив головою м'яч. Але вчасно включився Трубін і ногами ліквідував загрозу.

На 41-й хвилині Шахтарю відверто пощастило. Після подачі Хозеса головою Тібі бив у поперечину. Відскік, але Перетц коліном не зміг забити й влучив у штангу.

Але долю матчу на користь Шахтаря остаточно вирішив такий епізод - вже з другого тайму. На 66-й хвилині Додо зробив приховану передачу в штрафну на тітці. І того збив Таль Бен-Хаїм. Пенальті. І Жуніор Мораес обманює Тененбаума і потужно б'є в кут - 1:0.

Саме з мінімальною перемогою підопічні Луїша Каштру крокують у наступний етап, 1/8 фіналу Ліги Європи.

Нагадаємо, раніше донецький Шахтар раптово в Twitter підтримав свого давнього суперника - київське Динамо - перед матчем 1/16 фіналу Ліги Європи проти Брюгге.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.