Шахтар обіграв Маккабі в матчі Ліги Європи

18 лютого 2021, 23:51
Донецький Шахтар у далекому Ізраїлі на останніх хвилинах дотиснув Маккабі і забезпечив собі комфортну перевагу перед матчем у відповідь у Лізі Європи

Матч в Ізраїлі в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи проходив на тлі невдачі Шахтаря в чемпіонаті України (на засніженому Київському полі гірники не змогли обіграти Колос з Ковалівки). Відповідно, підопічні Луїша Каштру були сповнені рішучості взяти моральний реванш перед обличчям вболівальником і показати свій клас.

Тим більше, що суперник, тель-авівський Маккабі, до матчу теж підходив зі шлейфом невдач у внутрішній першості.

Проте ізраїльтяни здаватися без бою не стали. На 12-й хвилині воротар Шахтаря Трубін відбив небезпечний удар Пешича з лівого флангу. Але ізраїльтянин до прийому м'яча встиг забратися в офсайд. Шахтар відповів через десять хвилин, коли Алан Патрік прострілив з лівого флангу в центр штрафного майданчика, а Мораес в дотик пробив у голкіпера Тенненбаума.

А на 31-й хвилині гірники відкрили рахунок. Марлос ювелірним пасом віддав пас на лівий фланг штрафного майданчика, а Матвієнко В дотик прострілив. Алан Патрік відразу вдарив - 0:1.

Після перерви на 52-й хвилині шикарний шанс не реалізував Марлос. Україно-бразилець на рівному місці впав прямо в штрафному Маккабі, отримавши непоганий пас від партнера.

На 79-й хвилині Коноплянка, що вийшов на заміну, втік по лівому флангу і бив впритул. Але Тенненбаум врятував Маккабі.

На 87-й хвилині Трубін врятував команду від вірного голу, коли взяв важкий удар від Ернандеса після подачі з кутового.

Крапку в матчі поставили Фернандо і тітці. Перший втік у контратаку, відпасував на другого і той прошив Тенненбаума - 0:2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред