"Дякуємо, що не 7:0": У Мережі сперечаються про розгромну поразку збірної України в матчі з Англією

4 липня 2021, 09:52оновлено 4 липня 2021, 13:27
У соціальних мережах визнають перевагу англійців у класі і вважають поразку України закономірною.

Збірна України
Збірна України програла Англії з рахунком 0 : 4 / Reuters

Збірна України з футболу зазнала в 1/4 фіналу Євро-2020 розгромної поразки від збірної Англії з рахунком 0:4. Впевнену перевагу англійцям забезпечили точні удари в дебюті першого і другого таймів. Різниця в класі серйозно кидалася в очі, проте в першій половині гри було помітно, що українці можуть грати з англійцями і створювати моменти. Однак Україна програла бій, а англійська збірна зіграє в півфіналі Євро проти Данії.

Реакція футбольних коментаторів

Кирило Круторогов пише, що англійці після гри з Україною знаходяться в неймовірно бадьорому настрої. Перемога може зіграти з ними злий жарт - англійці можуть програти півфінал або фінал турніру.

відео дня
'Дякуємо, що не 7:0': У Мережі сперечаються про розгромну поразку збірної України в матчі з Англією

На думку Романа Бебеха, поразка України в матчі з англійцями не стала сюрпризом. Українці не встигли відновитися після гри зі шведами і були не готові протистояти супернику, рівень якого набагато вище.

Ігор Циганик сказав, що пишається грою збірної України на Євро-2020. Подякувавши команді, коментатор передбачив успіх української команди на вирішальних стадіях чемпіонатів у майбутньому.

Реакція українців

Реакція користувачів соціальних мереж розділилася: частина з них розкритикувала команду за нездатність зіграти на одному рівні з англійською збірною. Однак в Мережі і подякували Україні за гру, визнаючи той факт, що англійці наразі просто виявилися сильнішими.

Реакція президента Володимира Зеленського

Президент України Володимир Зеленський подякував збірній за гру і характер команди. Глава держави вірить, що в майбутньому на українську команду очікує успіх.

"Хлопці, ви довели, що вмієте битися на рівні з кращими, що у вас є сталевий характер, ви вмієте надихати і об'єднувати навколо себе всю країну. Дякую за цей чемпіонат і я впевнений, що далі - тільки краще! Обіймаю кожного з вас від усіх українців! Слава Україні!"- підкреслив гарант.

Реакція прем'єра Дениса Шмигаля

Голова уряду Денис Шмигаль подякував українцям за гру, назвавши виступ збірної на турнірі футбольним святом.

Реакція МЗС України

У Міністерстві закордонних справ України зазначили, що чвертьфінал для збірної на Євро-2020 є найвищим результатом української команди в історії виступів на чемпіонаті Європи.

"Хлопці, ми пишаємося вами! Слава Україні! Героям Слава!"- підкреслили у відомстві.

Поразка збірної України в 1/4 фіналу Євро-2020

У суботу, 3 липня, збірна України з футболу на Стадіо Олімпіко у Римі зіграла матч чвертьфіналу Євро-2020 зі збірною Англії. Українці поступилися англійцям з розгромним рахунком – 0:4.

У дебюті гри рахунок відкрив нападник Тоттенхема Харрі Кейн. На перерву команди пішли з рахунком 0:1 і шансами України на продовження боротьби в турнірі.

Проте вже у другому таймі українська збірна пропустила три голи і завершила свій виступ на Євро-2020.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко заявив, що англійці здобули заслужену перемогу. За його словами, запорукою успіху Англії став швидкий гол, забитий ще в дебюті гри. Це зламало плани тренерського штабу Андрія Шевченка на гру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред