Україна програла Німеччині в гостях у Лізі Націй

14 листопада 2020, 23:35
У передостанньому турі матчу Ліги націй українці поступилися німцям - 3:1.

Через три дні після програного Польщі товарняка підопічні Андрія Шевченка вирушили до Німеччини - щоб у Лейпцигу на Ред Булл Арені зіграти проти німецької збірної в рамках Ліги Націй (Перший, київський матч між ними пройшов місяць тому в Києві та в ньому тріумфували німці).

Ситуацію погіршувало те, що COVID-19 підхопили ключові гравці збірної України - в тому числі лідер атак Андрій Ярмоленко. Проте проти німців українці рвонули в атаку з перших хвилин.

відео дня

На 12-й хвилині молодий "гірник" Зубков вирвав м'яч у двох німців на правому фланзі штрафного майданчика. Вийшов відмінний пас на Яремчука. І той гарматно вдарив у ближню дев'ятку - 1:0.

Але українці недовго раділи - індивідуальний клас німців допоміг їм тут же відігратися і вийти вперед. На 22-й хвилині Зінченко втратив м'яч на чужій половині поля. Горецка блискавично відправив у забіг Сане. Той відмінно під ліву штангу наших воріт - 1:1

А на 33-й хвилині Вернер відмінно уник офсайду, відкрився під пас Горецкми та розстріляв ворота П'ятова - 2:1.

Після перерви матч продовжився на зустрічних курсах. Причому українці, зі зрозумілих причин, набагато активніше йшли вперед.

На 53-й хвилині Зінченко розгорнув корпус з півкола біля штрафного майданчика і вдарив - але Німеччину від голу врятувала штанга.

На 61-й хвилині Гнабрі зловив відскік у штрафному майданчику України та вдарив - але сильно вище воріт.

На 64-й хвилині Гюндоган протягнув м'яч до штрафного майданчика, пасом направо підключив Гінтера. Той прострілив на Вернера. Удар-рикошет від Забарного і гол. 3:1

На 77-хвилині Марлос з правого флангу відмінно закрутив м'яч - але влучив у штангу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред