Україна у важкому матчі Ліги Націй обіграла Іспанію

13 жовтня 2020, 23:36
Збірна України в кровопролитній грі мінімально обіграла грізних іспанців

Корабель української збірної з футболу був жорстоко пошарпаний штормами-матчами останніх днів.

Спершу знекровлених Covid-19 українців історично відшмагали в товариському матчі Чемпіони Світу французи (7: 1), а потім у Києві в Лізі Націй обіграли на класі німці (1: 2).

З перших хвилин ще одного матчу цього турніру - проти Іспанії - збірну України почали випробовувати на міцність.

Але голкіпер українців Георгій Бущан явно сповнився люті благородної та бажання реабілітуватися за свої помилки в попередніх матчах.

На 11-й хвилині він пантерою зігнувся, але відбив м'яч після удару головою від Родріго під поперечину. Через чотири хвилині він знову врятував Україну від голу - нахабний іспано-гвінейський молодик Фаті відмінно приклався зі штрафного майданчика.

На 21-й хвилині Бущан дістав мало не з дев'ятки удар зі штрафного аксакала іспанської збірної - Серхіо Рамоса.

На 25-й хвилині Україна відповіла ударом головою від Миколенка після подачі Ярмоленка з флангу. Але особливої небезпеки для своїх воріт Де Хеа не відчув.

До кінця тайму жодна зі збірних не мала особливих шансів відкрити рахунок - тому й 0:0.

Після перерви гра продовжилася на зустрічних курсах, але, знову ж-таки, з мізером гольових моментів. Україна приблизно двадцять хвилин трималася. Але на 64-й Родрі бахнув від півкола біля штрафного поруч з кутом.

А потім у справу знову вступив Бущан. Спершу він заблокував спроби Оярсабаля піжонські закинути м'яч черпаком. Далі - завадив Торресу забити гол потужним ударом зліва.

І тут-то і спрацювала вікова футбольна мудрість - "не забиваєш ти, заб'ють тобі".

Все той же Бущан потужно перевів м'яч на правий фланг. Караваєв його наздогнав і віддав на Ярмоленка. Той швидко кинув Циганкова в прорив. Удар в обведення - Де Хеа трохи втратив ворота - 1:0.

На 86-й хвилині Соболь жорстко провалився на лівому фланзі проти Траоре. Той швидко віддав-навісив на Рамоса. Удар - але над поперечиною.