Уперше в історії: Світоліна пробилася до півфіналу Олімпіади-2020

28 липня 2021, 08:52
Українська тенісистка Еліна Світоліна здолала італійку Камілу Джорджі в 1/4 фіналу і пройшла в півфінал на літніх Олімпійських іграх-2020.
Еліна Світоліна
Еліна Світоліна вперше виступить в 1/2 фіналу олімпійського турніру / Фото Reuters

Українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла в півфінал на літніх Олімпійських іграх-2020, які проходять в Токіо.

Українка здолала італійку Камілу Джорджі в 1/4 фіналу, повідомляє сайт Великого тенісу України.

Світоліна виконала по 2 брейки в кожному сеті й програла по гейму на своїй подачі (вела 5-1 в першій партії і 4-1 у другій).

відео дня

В активі Еліни Світоліної 6 ейсів, 3 подвійні помилки, 13 віннерів і 27 невимушених помилок, 4 реалізованих брейкпоінта з 11.

На рахунку Каміли Джорджі 1 ейс, 4 подвійні помилки, 19 віннерів і 36 невимушених помилок, 2 реалізованих брейкпоінта з 2.

Зазначимо, Еліна Світоліна вперше в історії потрапить до півфіналу на Олімпійських іграх.

У півфіналі Світоліна зіграє з переможницею матчу Паула Бадоса (Іспанія, WTA 29) - Маркета Вондроушова (Чехія, WTA 42).

Медалі України на Олімпіаді-2020

• Українська спортсменка Дар'я Білодід виборола першу медаль для нашої збірної на літніх Олімпійських іграх. Українка завоювала "бронзу" у змаганнях з дзюдо.
  • Український спортсмен Ігор Рейзлін у поєдинку за третє місце на Олімпіаді в Токіо в чоловічому фехтуванні здобув перемогу над італійцем Андреа Сантареллі. Це друга "бронза" України на Олімпіаді в Токіо.
  • Українські спортсмени заробили третю медаль на літніх Олімпійських іграх-2020. Пара Олена Костевич та Олег Омельчук отримали бронзу зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів.
  • Українець Павло Коростильов показав хороший результат з кульової стрільби з пістолета на 10 метрів серед чоловіків, але вибув зі змагань за крок від медалі. Він опинився на четвертому місці в загальному заліку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред