2 грудня 2020, 23:48
Кияни без шансів і варіантів поступилися в Турині.
Ювентус-Динамо
Ювентус-Динамо / Reuters

Після двох поспіль поразок від каталонської Барселони київське Динамо втратило всі шанси вийти з групи Ліги чемпіонів. А в п'ятому турі їй належало битися з не менш грізним суперником - туринським Ювентусом (у першому колі вдома кияни поступилися 2:0). Тим більше що Кріштіану Роналду вже зовсім оговтався від коронавірусу і був готовий розтрощувати ворота киян.

Власне, з перших хвилин італійці почали виправдовувати статус фаворита матчу. І якби не вдала гра воротаря Динамо Бущана, то розгром би відбувся вже в першому таймі. Але на 21-й з лівого флангу Алекс Сандро відмінно подав. А К'єза сильно, з відскоку, а голкіпер киян не врятував - 1:0

Циганков відповів ударом після знижки від Вербича, але на місці був воротар Ювентуса Щесни.

відео дня

Після перерви Бущан витягнув удар від Роналду зліва зі штрафного майданчика. Але буквально через хвилину португалець таки заштовхав м'яч у порожні ворота після того, як Мората лежачі проштовхнув в його бік простріл з правого флангу штрафного від К'єзи - 2:0. Апелювання киян до судді і VAR не допомогли.

Через дев'ять хвилин центр оборони киян розвалився в районі 11-метрової позначки. І після передачі К'єзи з правого флангу Мората легко переграв Бущана - 3:0

У паралельному щоглі і з таким же рахунком Барселона обіграла Ференцварош. Тож доля путівки до Ліги Європи кияни вирішуватимуть в очному поєдинку проти угорців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред