Ювентус програв Порту, а Боруссія Д здолала Севілью - Ліга Чемпіонів

17 лютого 2021, 23:54
Сенсаційно зірковий Ювентус програв у гостях Порту, а Боруссія Дортмунд здолала Севілью - виразно вдалися чергові матчі 1/8 Ліги Чемпіонів.

Порту - Ювентус

Весь план гри, який напевно вибудував наставник Ювентуса Андреа Пірло, пішов собаці під хвіст вже на 2-й хвилині. Бетанкур і досвідчений воротар Щесни банальним чином привезли гол. Перший якогось рожна віддав пас на другого, м'яч перехопив Таремі й клацнув у кут-1:0

На 34-й хвилині через травму покинув стовп оборони італійців К'єлліні замість нього вийшов Демірал

відео дня

Все, на що сподобилися зіркові ювентіні Роналду головою скинув снаряд на одинадцять метрів. Звідти через себе в дев'ятку красиво бив Рабьо, але Марчесін встиг згрупуватися і перевести сферу на кутовий 42-я

А відразу після перерви Порту забив другий. З правого флангу влетів у штрафну Манафа і зробив передачу на Марегу, який пішов від Бентанкура і метрів з семи пробив точно в ближній нижній кут.

Вже на 85-й хвилині Рабьо прорвався по Лівому флангу і прострілив у штрафну. Мям підхопив К'єза і нервово, але точно метрів з тринадцяти чітко пробив у дальній нижній кут - 2:1.

Севілья - Боруссія Д

У паралельному матчі, Севілья-Боруссія Дортмунд, події розвивалися з куди більш разючою швидкістю.

Вже на 7-й хвилині величезний рикошет від Хуммельса після удару Сусо призвів до того, що воротар Хітц нічим не міг допомогти команді. І іспанці вийшли вперед ‒ 1:0

Але вже на 19-й хвилині Дауд ударом з центральної зони перед штрафним поклав м'яч більярдним ударом у правий верхній кут. Причому гольовий пас віддав після відмінного дриблінгу Холанд.

І він же скоро став головною дійовою особою матчу. На 27-й хвилині Холанд протягнув м'яч до чужого штрафного майданчика, відігрався на вході з Санчо, а потім чітко замкнув ефектний пас ‒ черпачок партнера-1:2.

На 43-й хвилині Ройс протягнув м'яч до штрафного майданчика і на досвіді відкотив правий фланг на Холанда. Той був точний і безжальний-1:3

Тільки на 83-й Севілья скоротила рахунок. Подачу зі штрафного в дотик від Оскара на дальній штанзі завершив де Йонг-2: 3.

Нагадаємо, раніше повідомлялося:

У попередніх матчах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Парі Сен-Жермен в гостях знищив Барселону - 1:4 (Хет-трик зробив Кілліан Мбаппе)

Ліверпуль в гостях обіграв Ред Булл Лейпциг - 2:0

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред