Зоря вдома розгромно програла АЕКу в матчі Ліги Європи

5 листопада 2020, 22:59оновлено 6 листопада 2020, 07:43
Луганчани в черговий раз програли в єврокубках.

На третій тур Ліги Європи 2019 / 2020 сезону луганська Зоря вийшла з явним бажанням хоч якось реабілітуватися після жахливого старту-двох поспіль поразкою (від англійського Лестера і португальської Браги)

Однак майже відразу весь план луганчан зазнав повного краху.

відео дня

Вже на 7-й хвилині Танкович отримав простріл Ліваї від лицьової на лівому фланзі й в дотик пробив воротаря Зорі Шевченка - 0:1.

На 15-й хвилині Шевченко не пошкодував обличчя і відбив спробу Танковича його перекинути. На 23-й хвилині Кочергін зміркував відповідь, отримав пас з правого флангу і сильно вдарив по воротах АЕКа - але м'яч пішов вище воріт.

На 34-й хвилині зайшов другий гол. Все той же Танкович віддав пас по Лівому флангу. Його отримав Манталос і пробив точно під ближню штангу - 0:2.

У другому таймі ситуація не особливо змінилася.

На 54-й хвилині Лівая під час контратаки з правого флангу розхитав Абу Ханну дриблінгом і чітко пробив у ближній - 0:3.

Але під кінець матчу Зоря підбадьорилася і спробувала перевернути хід гри з ніг на голову.

На 81-й хвилині Кочергіна приклався як слід у правий верхній кут - 1:3.

Але недовго музика грала - в атаці у відповідь Ставрос з правого флангу штрафного сильно пробив низом, а Шевченко відбив м'яч точно на ногу Лівая - 1:4

Зоря в черговий раз розгромно програла в єврокубках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред