Зоря розгромно програла Лестеру в Лізі Європи

22 жовтня 2020, 23:52
Луганська Зоря нічого не змогла протиставити чемпіонам Англії сезону-2016

У далекій-далекій Англії стартував матчем з Лестером (неймовірний виграш чемпіонства АПЛ яким кілька років тому сколихнув весь футбольний світ) єдиний в цьому сезоні представник України в Лізі Європи - клуб Зоря (Луганськ)

Господарі з перших хвилин почали виправдовувати статус фаворитів зустрічі. На 10-й хвилині гравець Лестера гостро прострілив з правого флангу. Воротар Зорі Шевченко невпевнено зіграв і лише допомога захисника Вернидуба врятувала луганчан від голу.

відео дня

Зоря відповіла хорошим ударом Кабаєва на 22-й хвилині, але воротар Лестера Шмайхель відмінно зреагував і надійно "закрив" ворота.

А на 29-й хвилині господарі відкрили рахунок. Барнс вдарив з лівого флангу штрафного майданчика. Але потрапив у дальню штангу. Відскік підібрав Іхеаначо і скинув на Меддісона. Той був нещадний - 1:0.

Потім Лестеру вдався класичний "гол у роздягальню". Знову зв'язка Іхеаначо-Барнс. Перший скинув м'яч другому в центр штрафного майданчика. Витончений перекид - Шевченко не врятував - 2:0.

У другому таймі ситуація змінилася не особливо. А на 67-й хвилині опорник Іванисеня влаштував класичний привоз. Невдала передача в центр власного штрафного майданчика, перехоплення Іхеаначо, удар - 3:0.