Китайський Новий рік 2021 - це, по суті, місячний Новий рік 2021, адже дата свята безпосередньо прив'язана до фази Місяця. Китайці та їхні сусіди свій східний Новий рік 2021 відзначають у другий молодик після того, як відбувся день зимового сонцестояння (тобто звіт йде від 21 грудня).
Коли почнеться китайський Новий рік у 2021 році, його традиції і прикмети - дізнався Главред.
Східний Новий рік 2021 настане:
У цілому, світ відзначає китайський Новий рік в 2021 році 12-го числа наступного місяця.
Китайський Новий рік 2022 випав на 1 лютого.
Читати такожУкраїна назвала офіційні вихідні: календар на 2021 зі святковими днями
Офіційні вихідні на Новий рік у Китаї довші, ніж в Україні: китайці відпочиватимуть цілий тиждень – з 12 по 18 лютого.
Саме ж святкування китайського Нового року 2021 триватиме з 12 лютого по 27 лютого.
Примітно, що і Україні, вважай що, будуть свої вихідні на китайський Новий рік в 2021 році: свято випало на п'ятницю, а слідом якраз йдуть традиційні вихідні дні – субота і неділя.
Якщо про дванадцять тварин зодіакального кола переважна більшість чула і знає (хоча б в який рік народилися самі) – то мало хто звертає увагу, що у цих тварин є ще колір і метал. Причому комбінація тварини, кольору і металу повторюється лише раз у 60 років.
2021-й буде роком Білого Металевого Бика.
Нинішній 60-річний цикл завершиться 29 січня 2044 року – водяною Свинею, на зміну якій знову прийде дерев'яний Щур.
Багато дівчат у грудні судорожно міркували, в чому зустрічати Новий рік 2021. І через те, що це рік Бика, більшість відмовилася від червоного кольору, який бики нібито не люблять (насправді ця тварина кольору не розрізняє, а червона ганчірка тореадора дратує її своїм мигтінням, а не кольором).
Читати такожЯк залучити гроші в Новий рік 2021: найпростіші способиУ Китаї справи йдуть із точністю навпаки: там щиро вірять, що червоний колір відлякує злісне чудовисько на прізвисько Нянь (що в перекладі з китайської означає рік) - і залучає грошову енергетику. Тому будинки прийнято прикрашати червоними ліхтариками та іншою новорічною атрибутикою, а в подарунок на Новий Рік дарувати гроші в червоному конверті.
Напередодні свята з дому виганяють все зло - для цього влаштовують генеральне прибирання.
За святковим столом збирається вся родина, щоб покуштувати м'ясні та рибні страви, а також пельмені цзяоцзи (як символ народження синів).
Закінчується святкова ніч запуском феєрверків і петард – щоб відлякати злих духів від будинку, а дух умиротворення і щастя – навпаки, залучити в оселю.