Баварія здолала з мінімальним рахунком Севілью і виграла Суперкубок УЄФА

25 вересня 2020, 00:34
На полі стадіону Пушкаш Арена (Будапешт) мюнхенська Баварія обіграла іспанську Севілью в матчі за Суперкубок УЄФА.

Активніше почали матч мюнхенці, але особливих дивідендів їм це не принесло. Більш того, вже на 11-й хвилині захисник Баварії Алаба збив Ракітіча в штрафному майданчику. Суддя призначив пенальті. Удар Окампоса - Нойєр безсилий. Рахунок - 0:1.

Баварія побігла відіграватися. Спочатку Мюллер протягнув м'яч і відпасував на Павара. Удар в дотик - м'яч пролетів поруч зі штангою.

Потім Левандовскі уникнув попадання в офсайд і вирвався на побачення з Буну, через якого спробував перекинути м'яч, але пустив його прямо в руки голкіперу Севільї.

І на 34-й хвилині мюнхенці домоглися свого. Мюллер закинув м'яч у штрафну на Левандовскі. Той скинув під удар Леону Горецка - рахунок 1:1

У другому таймі команди продовжували обмінюватися гострими моментами.

Де Йонг пробив у дотик після прострілу Ескудеро - але воротар Баварії Нойєр перевів м'яч на кутовий.

Потім Левандовскі, здавалося б, спритно не потрапив в офсайд, після чого обігрався з Мюллером і спокійно відправив м'яч у ворота Севільї. Але хіба що здавалося. Суддя переглянув момент через систему VAR і таки зафіксував офсайд у форварда Баварії. Гол, природно, був скасований.

Попри шквал атак і з боку Баварії, і з боку Севільї, основний час так і завершився нічийним рахунком.

І лише на 104-й хвилині воротар Севільї Буну відбив м'яч перед собою після удару Алаби. Але Мартінес виявився першим на добиванні і зробив рахунок 2:1.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.