Динамо перемогло Аз Алкмаар і вийшло в плей-офф Ліги чемпіонів

15 вересня 2020, 21:58
Київське Динамо розпочало черговий єврокубковий похід з перемоги - у кваліфікації Ліги чемпіонів проти АЗ Алкмаар (Нідерланди).

Ліга Чемпіонів: Динамо і Аз Алкмаар з перших хвилин почали грати обережно, але місцями жорстко і силово.

Вже на 15-й хвилині Буяльський отримав жовту за грубу гру проти Влаара. А через чотири хвилини динамівець Родрігес теж отримав "гірчичник", оскільки сфолив проти Вейндала.

Гра так і тривала - у впертій боротьбі, але ні Динамо, ні АЗ Алкмаару не вдавалося надійно взяти гру під свій контроль. Лише на 33-й хвилині голландець Стенгс отримав жовту за фол проти Караваєва.

Перший тайм так і закінчився - 0:0

А другий тайм розпочався з голу Динамо.

На 49-й хвилині Буяльський відібрав м'яч на половині поля гостей і відпасував на Родрігеса. Той точно вдарив по воротах Бізота - 1:0.

Голландці відразу кинулися відіграватися - але не досягли успіху. Більш того, на 60-й хвилині форвард Динамо Супряга обіграв двох супротивників, але пробив прямо у воротаря.

А на 86-й хвилині воротар АЗ Алкмаар відбив м'яч прямо на голову Шапаренка після пасу з флангу і динамівець не промахнувся - 2:0

Матч і закінчився з таким рахунком. Динамо вийшло в плей-офф відбору Ліги чемпіонів 2020/2021.

Нагадаємо, раніше Київське Динамо обіграло одвічного суперника - донецький Шахтар з рахунком 3:1 і виграло Суперкубок України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред