Шахтар розгромно програв Інтеру і вилетів з Ліги Європи

17 серпня 2020, 23:50
Похід донецького Шахтаря у другому за значущістю єврокубку закінчився поразкою від Інтера.
Інтер - Шахтар
Інтер - Шахтар / Reuters

Донецький Шахтар після феєричних перемог над німецьким Вольфсбургом і швейцарським Базелем вийшов в півфіналі Ліги Європи проти справжнього гранда європейського футболу - італійського Інтера.

Гра почалася без розгойдування - але до пори, до часу до небезпечних моментів це не приводило. Як раптом на 19-й хвилині досвідчений воротар Шахтаря Андрій Пятов віддав неточну передачу на лівий фланг. Барелла тут же підхопив і чітко відпасував верхом на Мартінеса, який головою і відкрив рахунок - 1: 0.

Інтерівці щільно шикувалися перед своїм штрафним майданчиком і все атаки Шахтаря виявлялися безуспішними.

Все, що вийшло у гірників - заблокований захистом удар Мораеса після прострілу Додо ТА удар Маркоса Антоніо трохи вище лівої "дев'ятки" з середньої дистанції.

Після перерви Інтер з новим силами побіг в атаку. Спершу той же Мартінес на швидкості пішов від Хочолави й парашутом перекидав голкіпера - але П'ятов врятував Шахтар від гола.

Потім пробивав Лукаку - і відправив м'яч у бік від штанги.

Шахтар відповів найнебезпечнішим моментом - Мораес пробивав головою з лінії воротарського - але воротар Інтера Ханданович зробив красивий сейв.

Потім, на жаль, Шахтар, що називається, посипався - на 62-й хвилині Д'Амброзіо головою зробив рахунок 2: 0.

На 74-й хвилині після помилки Степаненко все той же Мартінес в контратаці кинджально вдарив в правий кут - 3: 0.

Через чотири хвилини помилився вже Євген Коноплянка. Всюдисущий Мартінес відкотив м'яч Лукаку, а той бахнув в дальній кут - 4: 0.

На 84-й розгром став зовсім приголомшливим. Лукаку на швидкості обійшов Хочолаву і пробив акуратно між ніг Пятова - 5: 0.

Отже, посткоронавірусний похід в єврокубках Шахтаря завершився безславно - розгромною поразкою від міланського Інтера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред