Україна програла Польщі в товариському матчі

11 листопада 2020, 23:38
Українці поступилися збірній сусідньої країни.

На черговий товариський матч підопічні Андрія Шевченка, гравці збірної України, за ідеєю, повинні були вийти з сильним бажанням змити з себе ганьбу попередньої такої гри. Коли ослаблені коронавірусом українці в гостях були знищені з рахунком 7:1 збірної Франції.

На жаль, нічого у підопічних Шевченка не вийшло. Хоча початок був за ними. На 11-й хвилині Бохневич збив Ярмоленка в штрафному майданчику. Пенальті взявся бити сам потерпілий. Але щосили вдарив у штангу.

відео дня

На 40-й хвилині лажанув воротар Андрій Лунін. Він навіщось вибіг далеко з воріт, а потім подарував м'яч З'єлінські. Той швидко перевів м'яч на Пьонтека - удар у порожні ворота. 1:0.

Після перерви масові заміни від Шевченка ситуацію не особливо змінили.

На 62-й хвилині Модер сильно вдарив у штангу і першим встиг на добивання. 2:0.

Спроби українців хоч якось розмочити рахунок ні до чого не привели. Хіба що Циганков отримав пас від Марлоса і пробив повз воротаря поляків - м'яч пішов поруч зі штангою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакції.

Наші стандарти: Редакційна політика сайту Главред