Очільник українського парламенту Дмитро Разумков запевнив, що з президентом Володимиром Зеленським у нього "абсолютно нормальні стосунки".
"Я не розумію, про який конфлікт ви говорите. Якщо ви говорите про ситуацію з Конституційним Судом, я думаю, що всі зайняли державну позицію", - сказав Разумков в інтерв'ю Українській правді, відповідаючи на запитання "Чи посилила історія з Конституційним Судом України конфлікт по лінії "Зеленський-Разумков"?"
За його словами, законопроєкт, який він подав у Раду з питання виходу з конституційної кризи — це не "альтернативний законопроєкт", а "інший законопроєкт".
"Позиції, які були показані в законопроєкті Володимира Олександровича, якоюсь мірою відрізнялися від того, що було запропоновано Верховною Радою. І це не був альтернативний проєкт до президентського в повному сенсі слова. Ми виходили з того, що цей шлях вирішення кризи дійсно був абсолютно ідеальним, але він був таким, який би дав можливість в Новий рік увійти з реальним механізмом декларування, щоб не дати можливість нікому відійти від цього", — підкреслив Разумков.
Під час інтерв'ю журналістка сказала, що чула від антикорупційних активістів про те, що Разумков нібито не зацікавлений у розв'язанні питання з Конституційним Судом і в цій історії, швидше, займає сторону КСУ, на що Разумков відповів, що ухвалювати закони з порушенням законодавства не можна "навіть якщо їм хтось або щось не подобається".
"Ви можете подивитися, що я говорив після рішення Конституційного Суду, це була більш ніж жорстка критика. Але якщо ми говоримо, що для досягнення мети будемо використовувати будь-які методи, то це може привести до того, що ми будемо жити в системі "Благими намірами вистелена дорога до пекла". Я на це точно не готовий і нікому не раджу", — зазначив Разумков.
На запитання "Як можна схарактеризувати ваші стосунки із Зеленським?" Разумков відповів, що вони є "нормальними робочими, як і раніше".
Також спікер дав зрозуміти, що рівно відноситься до того, що в рейтингу довіри українців виявився вище чинного президента. На його думку, "рівень довіри до будь-якої влади йде за спаданням траєкторії. Це практика, яка є не тільки в Україні, а й у всьому світі".