За інформацією, таку заяву було зроблено Азербайджаном під час спеціального засідання Постійної ради ОБСЄ.
Тепер Баку сподівається, що Мінська група ОБСЄ усвідомлює намір Азербайджану "з повною серйозністю" і вимагатиме від Єревана виведення ЗС Вірменії "з окупованих територій".
"Азербайджан продовжить свої законні військові операції до тих пір, поки ЗС Вірменії не покинуть окупованих територій", - сказано у повідомленні.
Війна за Нагірний Карабах - про що йшлося раніше:
29 вересня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Туреччина шукає привід для широкого залучення в конфлікт у Нагірному Карабасі.
29 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Туреччина не є стороною конфлікту в Нагірному Карабасі, але відіграє стабілізаційну роль.
29 вересня у міноборони Вірменії заявили, що турецький F-16 збив Су-25 вірменських ВПС у повітряному просторі Вірменії. За інформацією, пілот збитого турецьким F-16 вірменського Су-25 загинув. Трохи згодом офіційний представник президента Туреччини Ібрагім Калин спростував інформацію про те, що турецький F-16 з території Азербайджану збив штурмовик Су-25 ВПС Вірменії.
Кабмін Вірменії запровадив воєнний стан у країні й оголосив загальну мобілізацію через події в Карабасі.
Уранці в неділю, 27 вересня, збройні сили Азербайджану напали на невизнану Нагірно-Карабаську Республіку. Між силами Вірменії та Азербайджану почалися запеклі бої.