Також в Міноборони Вірменії заявили, що на низці ділянок лінії зіткнення в Карабасі в неділю вранці ведуться перестрілки, в тому числі з артилерійських знарядь.
Крім того, міноборони Вірменії повідомляє, що вночі ситуація в Карабасі була стабільно напруженою.
Водночас Telegram-канал Башня Жданова пише, що весь ранок у Степанакерті майже безперервна повітряна тривога, чути залпи гармат.
"Ситуація зараз така: застосовують авіацію, дрони, артилерію, в тому числі балістичні ракети (мова про ізраїльські LORA). Дрони прилітають, ППО їх збиває, але зараз їх над Степанакертом стільки - що ППО не встигає збивати кожен. Чергують і дають наводження постійно, відлітають звідси тільки заправитися. Весь ізраїльський контракт зараз відпрацьовується за повною програмою", - сказано в повідомленні.
Війна в Карабасі - про що йшлося раніше:
2 жовтня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян звинуватив Туреччину у нападі на Нагірний Карабах 27 вересня. Згідно з позицією Єревана, військове керівництво Туреччини і перекинуті Анкарою найманці з Сирії беруть участь в азербайджано-вірменському конфлікті в районі невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки.
30 вересня у МЗС Росії заявили, що до зони нагірно-карабаського конфлікту перекидають незаконні збройні формування із Сирії та Лівії. У зв'язку з цим Москва закликає зацікавлені держави вжити заходів щодо недопущення участі іноземних найманців у конфлікті та їх негайного виведення з регіону.
29 вересня прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Туреччина шукає привід для широкого залучення в конфлікт в Нагірному Карабасі.
29 вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що Туреччина не є стороною конфлікту в Нагірному Карабасі, але відіграє стабілізаційну роль.
Уранці в неділю, 27 вересня, збройні сили Азербайджану напали на невизнану Нагірно-Карабаську Республіку. Між силами Вірменії та Азербайджану почалися запеклі бої.