Почему 75% миллениалов одиноки: ученые докопались до истины

Ученые объяснили, почему миллениалы одиноки / Reuters

Поколение Y, или миллениалы – это те, кто родился в период 1980-2003 годов.

Сьогодні молодь відкрито скаржиться на самотність. Вона не соромиться говорити про це в публічному просторі.

Учені з Дослідницького центру П'ю у США підтвердили, що більшість представників покоління Y дійсно патологічно самотні й нічого не можуть з цим вдіяти аж до 40 років.

Зазначимо, покоління Y, або мілленіали – це ті, хто народився у період 1980-2003 років.

Так от, американські вчені вивчили питання і знайшли причину, чому до 75% мілленіалів самотні.

Віртуальне спілкування

За словами вчених з США, покоління Y одне з перших почало освоювати інтернет, завдяки чому зараз почуває себе абсолютно комфортно як в соцмережах, так і на сайтах знайомств. З одного боку, люди отримали можливість вибрати людину максимально близьку за інтересами. З іншого боку, це і є негатив – річ у тім, що близько 70% мілленіалів, навіть коли знаходять таких людей, відмовляються продовжувати реальне спілкування, бо звикли отримувати емоції через екран монітора. Монітор – ось і все, що їм потрібно.

Втома

Тісний контакт – на роботі, в транспорті, в магазинах – виснажує жителів великих міст. Через постійне перебування у натовпі і в чергах люди втомлюються один від одного, а тому використовують усамітнення як ліки від стресу та емоційного вигорання. Тому для них самотність – це порятунок.

Батьки

Представники покоління Y не поспішають дорослішати й намагаються якомога довше жити з батьками. Саме тому їм важко брати на себе відповідальність за іншу людину. Це відбувається не тому, що вони егоїстичні – річ у тім, що вони не можуть нормально піклуватися про себе й самі постійно чекають на допомогу. Замислюватися про серйозні стосунки вони починають вже коли їм виповнюється 30 років, а одружуються або виходять заміж пізніше.

Нема гарного прикладу

Учені виділили ще одну причину, чому мілленіали самотні. Річ у тім, що більшість з них виросли у неповних сім'ях, або ставали свідками серйозних сімейних проблем батьків. Для покоління Y інститут сім'ї зруйнований, і, можливо, саме тому, як показує статистика, вони можуть побудувати довготривалі стосунки лише в 6% випадків, повідомляє vladtime.

Читати такожВтече і сховається: жіночі зачіски, які дико дратують чоловіків - фотоНагадаємо, раніше група вчених з Оксфорда і лікарів з Гарвардської школи медицини довели, що препарат модафініл (який зазвичай використовується для лікування порушень сну) ще й виконує роль підсилювача когнітивних функцій. Простіше кажучи - це допінг для мозку.

Автор: Адриана Бубновская
Новости сейчасКонтакты