Коли мільйони людей у всьому світі працюють з дому під час спалаху пандемії, додатки для відеоконференцій стають дуже популярними як для особистих, так і для професійних зустрічей.
Не можна заперечувати, що станом на сьогодні Zoom є абсолютним фаворитом в області сучасних засобів відеозв'язку, але в нинішніх умовах ніколи не буде зайвим мати пристосований аналог під рукою, тим паче якщо він не вимагає реєстрацій і завантажень окремих додатків.
Так, зокрема, кількома тижнями раніше, нова функція для відеоконференцій "Провести збори" офіційно стала доступною для всіх пристроїв під управлінням операційної системи Windows 10. Користувачі, які встигли випробувати дану новинку, вже встигли охрестити її "вбивцею Zoom'а".
Нова функція "Провести збори" (Meet Now) дозволяє створювати та підключатися до бесід без реєстрації в додатку Skype і навіть без завантаження месенджера. Для участі в конференції достатньо згенерованого посилання або коду доступу.
Дзвінок можна прийняти або через десктопний клієнт Skype, або через веб-додаток програмного забезпечення в браузері Microsoft Edge. Таким чином, навіть не маючи облікового запису, користувач отримує доступ до функціонала клієнта Skype, зокрема, опції запису дзвінка або розмиття фону.
Щоб почати або під'єднатися до вже наявної відеозустрічи, досить клацнути значок "Провести збори" на панелі завдань і вибрати відповідну опцію.
Після запуску відеозв'язку ви зможете користуватися звичним функціоналом Skype – спілкуватися в чаті, реагувати смайликами або ділитися своїм екраном. Так, зокрема, кожен дзвінок може тривати до 24 годин, при цьому термін зустрічі не закінчується.
Якщо ви не плануєте використовувати дану функцію, принаймні найближчим часом, має сенс приховати її: "клацніть" на значок "Провести збори" правої кнопки миші й в меню виберіть "Приховати". Все – значок на панелі завдань більше не буде зображатися.
Як варіант, можна піти іншим шляхом і відключити функцію в налаштуваннях Windows 10. Для цього дотримуйтесь наступну послідовність:
До слова, включається вона точно так же.
Нагадаємо, що раніше в цьому році корпорація Microsoft остаточно відмовилася від підтримки операційної системи Windows 7, тому всім користувачам цієї ОС найкраще оновитися до Windows 10. Як це зробити – читайте в нашому матеріалі.