Сергей Притула

Ведущий Национального отбора на "Евровидение-2017", руководитель шоу "Вар'яти", телеведущий, волонтер
12 декабря 2016 13:00

    

Читать ответы
 • Доброго дня, Сергію! Дякую Вам за те, що розбавляєте сірі будні гарним гумором! Скажіть, чи не плануєте розширення основного складу Вар"ятів?))
  Друзі, дякую всім за запитання! Буду з нетерпінням чекати разом зі своїми хлопцями вас усіх 18-19 грудня в Жовтневому палаці о 19.00 на наших чергових концертах гумор-шоу "Вар’яти". Традиційно — нова програма. Дві години веселощів і хорошого настрою.
 • Доброго дня. Свого часу Ви виступали проти закону про квоти в тому вигляді в якому він існує. Минув місяць його дії, як Ви вважаєте чи змінилось щось на краще. Як Ви бачите подальший розвиток ситуації з квотами. Чи є у Вас улюблені гурти, пісні яких Ви б хотіли чути в радіоефірі? І, якщо можна, про наболіле. Як Ви ставитесь до нецензурної лексики та лайливих слів, що лунають телеекранів. Взагалі, яка її роль у житті людини?
  Сталося те, про що я попереджав, — української музики в ефірі стало більше, але не за рахунок появи в ефірі нових гуртів та молодих виконавців. А саме турботою про них були обумовлені вище згадані квоти. Я попереджав, що музичні редактори будуть ставити перевірені хіти "Океану Ельзи" та "Бумбоксу", а не пісню якоїсь молодої групи, яку 60 чоловік вважають дуже перспективною. І що? Вакарчук пише статтю, в якій ледь не просить радіостанції перестати закручувати його пісні до дір, бо в людей вже виникає рвотний рефлекс. За що боролися, на те й напоролися. До нецензурної лайки ставлюся з розумінням. Проте в час, коли неповнолітні можуть переглядати телепрограми, краще її уникати.
 • А в мене не запитання, а слова вдячності! Дякую Вам, Сергію, за Вашу життєву позицію! За допомогу! За щирість! Після Вашого концерту 8.12.16 у Дніпрі, так тепло стало на душі) дякую Вам за позитивні емоції! Здоров'я Вам, глядачів повний зал, успіхів!
  Щиро дякую.
 • Слава Україні ! Чи подобається вам Ліга Сміху, як формат ? Чи подобаються вам їхній гумор ? Чи зможе Ліга Сміху перевершити КВН ?
  КВН перестав бути клубом веселих і кмітливих. Це просто ще один язик в дупі Путіна. Я дивився ювілейну гру — 55 років КВН — і просто хотів блювати, дивлячись, на що перетворилася колись улюблена гра. В цьому сенсі «Ліга сміху» більш варта уваги.
 • Привіт, Сергію. Дуже подобається ваше гумор-шоу. З нетерпінням чекаю кожного випуску, щоб щиро посміятись з чудових жартів, а також полюбуватись вашими хлопчиками. Так от, скажіть, будь ласка, чи у всіх учасників шоу Вар'яти вже зайняті серця, чи у всіх є дівчата чи дружини? Можливо, нам є ще на що сподіватись)
  Так, Олесю, надія завжди вмирає останньою. Практично всі учасники нашого шоу мають серйозні стосунки. Але якщо Ви вмієте щось таке, чого не вміють наші дівчата і жінки, то Владзьо сказав, що «всьо реально».
 • Есть ли отличие между типичными российскими и типичными украинскими анекдотами, или все же мы смеемся над одними шутками?
  Є дві типові відмінності. Перша — український анекдот позбавлений матюків. В російських анекдотах матюк — це основа, база, фундамент. Друга — ви коли-небудь чули український анекдот про тупих чукчів, заторможених естонців, кавказців з гомосексуальними потягами і т.д.? І не почуєте. Бо такі анекдоти були популярні за радянських часів і приходили в наш побут з «культурного середовища» «старшого брата». Український анекдот не має на меті образити когось іншого, окрім хіба москаля. Але тут вже вибачайте, так історично склалося.
 • Когда в Украину прекратился поток гастролеров из России, в том числе российских юмористов, стало ли больше людей на ваших концертах? Или это никак не отразилось на востребованности вашего шоу, и оно - что тогда, что сейчас - собирало аншлаги?
  Конкретно в контексті "Вар’ятів" — практично не вплинуло. Єдине, що нам було трошки легше заходити у великі міста Східної України. Був менший ризик від’ємного сальдо після концерту. А ми не настільки багате шоу, щоб дозволяти собі крупні інвестиції у нові території. Ну, принаймні, були...
 • Розкажіть, наскльки і чим саме відрізняються ваші виступи з гумористичним шоу у різних регіонах України, наприклад, у західних областях та у східних, у Києві та у прифронтових містах? До речі, наскільки комфортно виступати перед київською публікою, адже вона, як ніяка інша в Україні, балувана найрізноматнішими артистами, шоу-програмами та розвагами...
  Нічим. Абсолютно нічим. Хіба міняємо в текстах мініатюр слово "вельон", більш вживане на Західній Україні, на "фату", яка зрозуміла «східнякам». Київська публіка, дійсно, дуже балувана. Але і "Вар’яти" — не тицьки-пицьки. Ми пропонуємо глядачеві ексклюзивний матеріал. Єдине — стовідсотково україномовне гумористичне шоу. І, повірте, якби наш гумор не знаходив позитивних відгуків у глядачів, то ми б не мали 122 концерти на рік. А саме на таку цифру у 2016-му ми вийдемо 20 грудня, коли будемо закривати концертний рік.
 • Чи охоче ви погодилися стати ведучим національного відбору "Євробачення"? Чого очікуєте від такого досвіду?А ведучим самого конкурсу, не нацвідбору, хотіли би бути? І від чого залежить ваше обрання для цієї місії? (Де можна проголосувати, яку петицію підписати?))))
  Так, на нацвідбір погодився одразу. Як не погодитися, коли тобі це пропонує керівник нашого холдингу Володимир Бородянський? Тобі залишається тільки сказати: "Мені за честь, шеф!". І попросити сценарій. Щодо самого конкурсу "Євробачення", то не знаю, не знаю... Боюсь, що там буде сильна конкуренція, і в боротьбі за цю посаду люди можуть втратити совість. Якщо я побачу, що таке відбувається, я не буду претендувати на цю високу посаду.
 • Сергію, скажіть відверто, а бувало таке, що вас штрафували за щось сказане в ефірі?)
  Вам про які штрафи — на радіо чи на телебаченні? Бо штрафували і там, і там. До честі мого керівництва, завжди справедливо. Бо не можна казати, що Чайковський був ковбой, і в нього був друг, і вони знімалися в фільмі "Горбата гора". За це штрафували на Мьюзік-радіо. 10% з зарплати «скосили» на "Новому каналі", коли я дер на шматки в прямому ефірі газету "Блік" і казав, що «гівно в мене на столі лежати не буде». По такій самій схемі штрафували за газету "Жизнь".
Подписывайтесь на
наш канал в Telegram
Узнавайте первыми все
самое важное и интересное
Подписаться