Владимир Парасюк

Народный депутат Украины
5 апреля 14:40

      

Читать ответы
 • Сергій Притула президент, Ви міністр внутрішніх справ, мені це подобається, а Вам?
  Це - страшний сон Петра Порошенка і його корупційного оточення. :)
 • Ви стали одним із тих, хто виявив готовність взяти Бубенчика на поруки. Чому? Ви добре знаєте Івана Бубенчика і настільки впевнені в ньому?
  Знаю його тепер уже давно, бо від Майдану пройшло 4 роки. разом були у батальйоні Дніпро-1. Чому я вирішив взяти його на поруки? Я б, напевно, кожного, кого звинуватили в подібній справі, взяв би на поруки, знаючи чи не знаючи цю особу.
 • Звідки ростуть ноги у розмов про те, що ви можете опинитися на лаві підсудних разом із Іваном Бубенчиком через розстріл беркутівців? Кому і навіщо вигідно вас звинуватити в цьому?
  Це позиція ГПУ, яка неофіційно блукає в кулуарах Верховної ради, серед журналістів. Кому вигідно? Зараз у розслідуванні справ Майдану хочуть змінити напрямок. На п"ятому році після всіх цих подій чинна влада не дала відповіді на питання - хто вбивав людей. Вона і не дасть відповіді на ці питання. Бо більшість із тих, хто розстрілював Небесну сотню і далі працюють у правоохоронних органах. Тому і вибрали проросійську версію, що "Майдан сам себе розстріляв", і звинуватити хочуть у тому людей, які взяли до рук зброю для власного захисту і застосували, коли вже склалася критична ситуація, і на Майдані було більше 20-ти вбитих.
 • Як вам здається, у Раді злякалися після того, як озвучили 'план Савченко' щодо дій у ВР?:)
  Звичайно. Будь-яка влада боїться втратити владу. А коли взагалі йде мова про загрозу життю, тоді реально можна побачити страхи тих людей, які приходять у ВР заради власного збагачення чи якихось інших меркантильних цілей.
 • Как думаете, а хотят ли сейчас жители Донбасса в состав Украины? Есть ли у них повод хотеть сюда? Складывается впечатление, что люди там настолько измотаны, что все равно, кого президентом называть – Путина или Порошенко, лишь бы прекратили стрелять и дали возможность спокойно работать…
  Хочуть. Я думаю, що це скоро відбудеться. Як не крути, Україна - не Росія. У нас, можливо, не все добре в економічному плані, але у бажанні самовиразити себе тут заборон ніяких немає. Таку незалежність ми маємо не рік, не два і не три. Це взагалі одне з наших досягнень. А питання Порошенка - це тільки питання розвитку нашої свідомості і нашої відповідальності.
 • Як ви гадаєте, кому з українського боку вигідне продовження війни? Хто і на чому саме в ній заробляє?
  Корупціонери, які заробляють на цій війні і за допомогою цієї війни тримають суспільство в страху. Але українці не лякливі.
 • На Заході періодично кажуть, що Порошенко певною мірою дедалі більше уподібнюється Януковича. Чи погоджуєтеся з цим?
  І на Заході, і на Сході. Цілком погоджуюся з вашою думкою, і більше тут немає чого додати. Можливо, тільки одне - Порошенко вміє спекулювати на національних досягненнях.
 • Владимир, на ваш взгляд, какой сценарий относительно Донбасса сегодня наиболее выгоден и симпатичен Кремлю, как бы он хотел «вырулить» из этой истории с Донбассом? Или он пока не стремится «выруливать»?
  Путін шукає безболісний вихід із цього конфлікту. Але йому так легко це не вдасться. Адже українське суспільство не хоче миру з Росією. Воно хоче перемоги над Росією.
 • Чи залишитесь в політиці після закінчення каденції цієї ради...
  Думаю... Думаю...
 • Сейчас, согласно социологии, у нас два главных кандидата на президентское кресло – Тимошенко и Порошенко. Такой расклад, по-вашему, сохранится и до выборов? Или могут «выстрелить» какие-то неожиданные варианты?
  Про розклади будемо говорити, коли всі охочі подадуть свої кандидатури на посаду президента.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности