Владимир Ткаченко

Популярный украинский исполнитель и композитор
4 мая 2017 14:00

  

Читать ответы
 • Сложилось впечатление после гибели Кузьмы Скрябина, что в Украине талантливому музыканту и просто классной человеку надо умереть, чтобы ее по достоинству оценили, заметили ... Это ложное впечатление?
  Навіть не знаю щодо Скрябіна. Його дуже любили й поважали і за життя. Звісно, некролог — то найгарніший піар. Але краще просто до кінця, сумлінно робити свою справу і не опускати руки.
 • Как вы относитесь к иммиграции? Продолжаете общение с друзьями, которые выехали из страны? Осуждаете их позицию или ваши отношения и общение от этого не страдают?
  У мене таких знайомих, що поїхали з України, особливо й немає… Хтось із друзів ще зі школи поїхав, але це — їхній вибір. Чому мені їх засуджувати... Мій вибір — Україна.
 • Насколько жесткая конкуренция среди украинских артистов? Вы ее ощущаете?
  Ні, особисто я конкуренціюї не відчуваю.
 • Сохраняется ли для нашего исполнителя такая проблема, как необходимость вписаться в формат? Насколько форматность — жесткое требование, мешающее творить музыканту?
  Ці «формати» часто ламають людей. Але згодом, якщо ви будете писати гарну музику, то «формат», навпаки, підлаштовуватиметься під вас. «Формат» — це свого роду перевірка.
 • Чому серед сучасної попси (не тільки нашої вітчизняної) так багато примітивного і в плані музики, і в плані текстів? Попит народжує пропозицію, чи пропозиція виховала такого слухача?
  Пропозиція виховала слухача. Нас багато років цим «годували». Треба робити нове, щось зі змістом. І саме до такого продукту люди мають звикати.
 • На концерти яких українських артистів ви самі ходите? Який був останній?
  Останнім був у мене концерт «Океану Ельзи», до того — «Другої ріки», «С.К.А.Ю»... На Тіну разок ходив...
 • Ви вірите у здатність артиста виховувати та освічувати свою аудиторію? Чи виконання такої прjсвітницько-виховної функції артистами - утопія?
  Все йде від віри. Головне — вірити в себе. Що віддаєш, те й отримуєш.
 • Считаете ли Вы адекватными гонорары Джамалы, Онуки и Русланы за выступление на "Евровидение"? Может, дешевле было бы пригласить Мадонну?
  Не можу їх засуджувати. Навіть не знаю, як би я вчинив. Я згоден виступити за 500 тисяч гривень. На них я куплю хлопцям протези та допоможу дітям із вадами.
 • С кем из популярных артистов поддерживаете теплые отношения?
  Я, в принципі, комунікабельна людина, тому простіше сказати, з ким я не підтримую стосунки — це ті люди, які вибрали середню позицію між Україною та Росією, тобто «голуби миру». А я — радикальний патріот.
 • На каких музыкальных инструментах умеете играть?
  Тільки на гітарі. Інколи є бажання сісти за фортепіано, але не вистачає сил та терпіння, щоб вивчитися грати на цьому інструменті.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности