Как сделать слайм дома: 4 легких способа

Неньютоновские жидкости интересны для всех возрастов/belykrolik.ru

Неньютоновские жидкости интересны для всех возрастов.

Якщо ви клікнули на цю статтю, ви напевно вже знаєте, що слайм можна зробити в домашніх умовах. Неньютонівські рідини цікаві для всіх вікових груп і надають прекрасні можливості для вивчення хімії.

За допомогою цих простих у приготуванні домашніх рецептів слайм діти можуть дізнатися про цінні наукові принципи, поки вони створюють, грають і досліджують чотири різних види слаймів.

зміст

Главред публікує різні варіанти того, як зробити слайм, від простого до супер слайму. Щоб зробити слайм, просто додайте кухонні продукти, такі як кукурудзяний крохмаль, знежирене молоко, оцет і харчову соду.

Простий слайм

Що потрібно: Клей ПВА, Тетраборат натрію (продається в аптеці), харчовий барвник (за бажанням), вода.

Як зробити?

В одну миску додайте 30 грам клею і ¼ склянки води (використовуйте мірну склянку). Якщо ви хочете кольоровий слайм, додайте харчовий барвник в суміш клею і води. Додайте ¼ склянки розчину тетраборату натрію до суміші клею і води і повільно перемішайте. Слайм відразу почне формуватися. Підніміть трохи розчину паличкою для перемішування і подивіться, як змінилася консистенція. Змішуйте суміш якомога довше, потім місіть його руками, поки вона не стане менш липкою. Коли слайм не використовується, зберігайте його в герметичному пластиковому пакеті в холодильнику, щоб на ньому не утворилася цвіль.

Супер слайм

Для приготування супер слайму не потрібен клей.

Налийте половину склянки розчину полівінілового спирту в склянку, банку або миску. Якщо вам потрібен кольоровий слайм, додайте в розчин харчовий барвник і перемішайте паличкою для перемішування. Додайте 2 чайні ложки розчину тетраборату натрію і повільно перемішайте. Спробуйте підняти трохи розчину паличкою для перемішування і зверніть увагу, що станеться. Як тільки слиз сформується, ви можете грати з ним. Ваш слайм прослужить довше, якщо ви зберігатимете його в поліетиленовому пакеті в холодильнику, інакше він висохне або запліснявіє.

Молочний слайм

Додайте в чашку 7 столових ложок знежиреного молока і 1 столову ложку оцту. Обережно перемішайте суміш до утворення твердих частинок. Дайте твердим частинкам опуститися на дно суміші, а потім злийте рідину через фільтр (найкраще підходить кавовий фільтр). Дайте частинкам стекти протягом декількох хвилин. Додайте ¼ чайної ложки харчової соди до твердих продуктів і перемішайте, щоб з молока утворилася слизова суміш.

Що сталося:

Коли ви додавали оцет в молоко, це змусило білок молока, казеїн, який також є полімером, відокремитися від рідкої частини молока і злипнутися, утворюючи тверді частинки. Казеїн використовується в клеях, фарбах і навіть пластмасах. Харчова сода нейтралізує додану кислоту, що дозволяє казеїну повернутися в рідку форму.

Кінетичний пісок

У пластиковій мисці змішайте невелику кількість води і кукурудзяного крохмалю, щоб вийшла суміш, що нагадує густі вершки для збивання і має консистенцію меду. Приблизне співвідношення кукурудзяного крохмалю до суміші води становить 2 склянки кукурудзяного крохмалю на 1 склянку води. Найкраще почати з меншої кількості води і повільно додавати її, поки не буде досягнута бажана консистенція.

Після приготування суміші обережно покладіть руку на поверхню суміші кукурудзяного крохмалю і води. Ви повинні помітити, що ваша рука тоне в суміші. Проведіть рукою через суміш, спочатку повільно, а потім намагайтеся переміщати її дуже швидко.

Коли ви обережно і повільно проводите рукою через суміш кукурудзяного крохмалю і води, вона веде себе як рідина. Але коли ви намагаєтеся швидко провести через неї рукою або сильно вдарити по речовині, вона веде себе як тверде тіло. Ця суміш кукурудзяного крохмалю і води поводиться так само, як хитккий пісок.

Що сталося:

На потік і рух рідини впливає її в'язкість, а також те, наскільки вона липка і густа. Хиткі піски і суміш кукурудзяного крохмалю і води - це неньютонівські рідини.

Неньютонівська в'язкість змінюється в залежності від типу прикладеної до неї сили. В'язкість ньютонівських рідин залежить тільки від температури і тиску рідини, а не від прикладеної до неї сили. Наприклад, теплий мед (менш в'язкий) тече набагато вільніше, ніж холодний мед (більш в'язкий).

Новости сейчасКонтакты