Теоретически в парламент прошли бы четыре партии. При этом три из них обладают поддержкой, которая отличается в пределах статистической погрешности.
Якби вибори в Раду відбулися на початку лютого 2021 року, то в парламент пройшли б чотири партії. При цьому три з них мають підтримку, яка відрізняється в межах статистичної похибки. Ця трійка і є лідерами в рейтингу партій.
Як свідчать дані свіжого опитування КМІС, на перше місце в рейтингу електоральних симпатій вийшла партія Європейська Солідарність Петра Порошенка - 12,2% серед усіх респондентів і 18,1% серед тих, хто визначився з вибором.
На другому місці йде Опозиційна платформа - За життя з рівнем підтримки 11,4% і 16,8% відповідно.
Партія Слуга народу опинилася на третій позиції – 10,5% і 15,5%.
Четвертою партією, що пройшла б до парламенту, є Батьківщина: її підтримують 8,9% серед усіх респондентів і 13,2% серед тих, хто визначився.
П'ятивідсотковий бар'єр, за даними КМІС, не проходять:
Сила і честь – 4,3% і 6,3% відповідно;
Радикальна партія - 3,5% і 5,2%;
Партія Шарія - 2,6% і 3,9%;
Голос - 2,5% і 3,7%;
Українська стратегія Гройсмана - 2,1% і 3,2%.
Опитування українців - про що повідомлялося раніше:
У грудні 2020 КМІС повідомляв, що українці готові голосувати за Опозиційну платформу – За життя (ОПЗЖ) – 23,1% серед респондентів, які визначилися з вибором); Слугу народу – 20,9%; Європейську солідарність – 14,1%; Батьківщину – 9,8%.
Партія Опозиційна платформа - За життя є лідером парламентського рейтингу, свідчать результати опитування Соціологічної групи Рейтинг.
Згідно з результатами нового опитування Центру Разумкова, найбільшу підтримку виборців отримала б політична партія Слуга народу: за неї готові віддати свій голос 15% всіх опитаних або 22% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосувати. Майже такі ж показники електоральних симпатій у партії Опозиційна платформа – За життя - відповідно 14% і 22%.