Бывший глава КСУ проводит уикенд на королевской вилле в Дубае, пишут в Сети.
Стали відомі деталі відпочинку відстороненого від посади указом президента Володимира Зеленського голови Конституційного Суду Олександра Тупицького в Об'єднаних Арабських Еміратах.
Колишній глава КСУ проводить вікенд на королівській віллі в Дубаї, йдеться в повідомленні Telegram-каналу Картковий Офіс.
У повідомленні наголошується, що добова оренда апартаментів становить понад 300 тисяч гривень.
"Королівська вілла в готелі Kempinski Palm Jumeirah, в якому сім'я (Тупицького, - ред.) проводить вихідні коштує більше 300 000 гривень на добу, має 4 спальні і власний басейн", - розповіли в мережі.
Раніше повідомлялося про те, що Тупицький прилетів в найбільше місто Об'єднаних Арабських Еміратів – Дубай.
Криза навколо Конституційного Суду:
28 грудня голова КС Тупицький не з'явився на виклик в офіс генпрокурора. Повідомлення про підозру у підкупі свідка та у завідомо неправдивих свідченнях свідка йому надіслали поштою.
За даними слідства, з корисливих мотивів і в особистих інтересах і в інтересах колишнього голови Вищого господарського суду Тупицький вплинув на свідка у кримінальному провадженні шляхом підкупу для того, щоб він відмовився від дачі показань або дав неправдиві свідчення.
Крім того, Тупицький тричі протягом 2018-2019 років давав слідчому управлінню спецрозслідувань Генпрокуратури неправдиві свідчення, поєднані зі штучним створенням доказів стороною захисту у кримінальному провадженні щодо заволодіння майновими активами Зуївського енергомеханічного заводу.
Також в офісі генпрокурора заявили, що направлять клопотання президенту про відсторонення Тупицького з посади судді.
29 грудня президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення Тупицького з посади судді КС строком на два місяці.
30 грудня правовий департамент Секретаріату Конституційного Суду оприлюднив коментар, в якому заявляється про незаконність і неконституційність Указу президента про відсторонення Тупицького.
У свою чергу, в офісі президента заявили, що будь-які «заяви», розміщені на сайті Конституційного Суду і щодо яких суд не приймав рішень, є юридично нікчемними.