По словам директора "Водоканала ЮБК" Алексея Григорьева, ситуация в Ялте остается сложной.
У двох водосховищах, які надають воду захопленій росіянами Ялту, запаси води становлять 2 мільйони 33 тисячі кубометрів. Ситуація з водопостачанням залишається складною, тому "влада" не планує скасовувати подачу води за спеціальним графіком.
Як повідомляє Радіо Свобода, директор "водоканалу ПБК" Олексій Григор'єв пояснив, що жителі міста також стикаються із затримкою подачі води. Причиною тому є різна поверховість будинків і гірський рельєф півострова. Щоб вода потрапила на верхні поверхи, слід запресувати водовід, а по дорозі вода потрапляє споживачам на інші поверхи, внаслідок чого відбувається затримка подачі водопостачання.
"Враховуючи різницю в поверховості будинків і наш гірський рельєф, доводиться відкривати воду набагато раніше, а це рутинна робота, адже в цілому у нас більше 90 резервуарів з водою. І для того, щоб вода "підійшла" на 12 поверх, потрібно запресувати водовід, щоб він піднявся до певної позначки, але шляхом проходження теж знаходяться споживачі, які також забирають цей ресурс. Ось і відбувається затримка в часі", - підкреслив Григор'єв.Читати такожКолапс з водою у Криму: на півострові розкрили плани Москви щодо вирішення проблеми
Проблеми з водою у Криму
На території анексованого Криму в останні роки фіксується проблема маловоддя. Запаси водних ресурсів скоротилися, і з цієї причини жителям деяких міст подають воду за графіком.
У жовтні у президента України Володимира Зеленського заявляли, що Росія, як держава, яка анексувала півострів, має вирішити проблеми з водою. За даними ОП на осінь, води у Криму вистачало для місцевого населення.
Віцепрем'єр, міністр з питань окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що Україна готова подавати воду до окупованого Криму тільки в тому випадку, якщо в регіоні трапиться гуманітарна катастрофа.