РецептыКино и сериалыМода и красотаПраздникиГороскопПоздравленияЗдоровьеСонникПриметыЛайфхакиШоуStars

День поліції – привітання своїми словами й листівки з Днем поліції

Найкращі привітання з Днем національної поліції України – своїми словами прозою, у віршах та смс, картинки та листівки – підготував Главред.

Найкращі привітання з Днем національної поліції України – своїми словами прозою, у віршах та смс, картинки та листівки – підготував Главред.
Найкращі привітання з Днем національної поліції України – своїми словами прозою, у віршах та смс, картинки та листівки – підготував Главред.

День національної поліції 2020 Україна відзначає 4 липня – це свято мужніх чоловіків та жінок, що стоять на сторожі кожного українця.

Свято це ще молоде: воно святкується лише з 2018 року – проте вже завоювало популярність у народі.

Найкращі привітання з Днем національної поліції України – своїми словами прозою, у віршах та смс, картинки та листівки – підготував Главред до їхнього професійного свята.

Читайте такжеДень полиции 2020: какой сегодня праздник 4 июля, приметы, именины

Привітання з Днем поліції – прозою, у віршах та смс

Вітаю з Днем Національної поліції України! Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

Реклама

***

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України! У день професійного свята бажаємо вам стійкості духу, оптимізму, родинного тепла, благополуччя. Зичимо успіхів у службі!

***

Поліцейських України,

Тих, хто вірою-правдою служить,

Зі святом ми вітаємо,

Праця їхня важлива, праця їхня потрібна,

Нехай вони не знають горя

І не гинуть на завданні,

Їм сьогодні ми бажаємо

Щастя, сил і розуміння!

***

З Днем поліції вітаю

Поліцейських України,

Вам бажаю я відваги,

Честі, мужності та сили.

***

Вітаю щиро з Днем Національної поліції України. Хочу побажати не збавляти обертів і мужньо нести службу, чесно виконувати державний борг, не впізнати в житті поразок і негараздів, гідно відсікати зловмисні дії, домагатися успіхів у діяльності і добробуту в житті.

***

Я бажаю, щоб кожен

Поважав і шанував закони,

А вам, нашим поліцейським,

Зорепаду на погони.

***

З днем поліції привітати

Вас від серця я хочу.

Щит і сила ви держави,

З вами у вогонь і воду охоче.

День поліції – картинки та листівки

день поліції картинки
день поліції картинки
день поліції привітання картинки
день поліції привітання листівки
viber
Сейчас вы просматриваете новость «День поліції – привітання своїми словами й листівки з Днем поліції». Другие поздравления с Днем рождения, с Новым годом, с Пасхой, и остальными религиозными и профессиональными праздниками доступны в разделе Поздравления. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Готовьтесь к аномалии: синоптик удивил неожиданным прогнозом на зимуГотовьтесь к аномалии: синоптик удивил неожиданным прогнозом на зиму Отпугнут беды и нищету: названы вещи в доме, которые принесут богатствоОтпугнут беды и нищету: названы вещи в доме, которые принесут богатство Чтобы в доме был достаток: как правильно мыть полы и вытирать пыль, чтобы привлечь удачуЧтобы в доме был достаток: как правильно мыть полы и вытирать пыль, чтобы привлечь удачу Приметы на 30 ноября: что нельзя делать в день святого Григория и как не попасть в бедуПриметы на 30 ноября: что нельзя делать в день святого Григория и как не попасть в беду Комнатные цветы вырастут в 2 раза быстрее: как приготовить домашнее удобрение из популярного фруктаКомнатные цветы вырастут в 2 раза быстрее: как приготовить домашнее удобрение из популярного фрукта
Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять