Активный чат
Вадим Аристов
33
15 сентября, 12:00

Вадим Аристов

Стратег, инфекционист, консультант по управленению изменениями
Вопросы
вопрос:
Віктор
Віктор
Якщо людина захворіла після першої дози вакцини, як діяти далі, коли робити другу дозу і чи робити взагалі?
вопрос:
Pavlo
Pavlo
13 вересня за добу було 1205 нових випадків захворювання на ковід, 14 вересня - 3332, 15 вересня - вже 4640... Темп набрали "хороший". Які цифри ми матимемо в пікові моменти епідемії у цьому сезоні? Перевалимо за 20 тисяч нових випадків за добу?
вопрос:
ginger
ginger
Який штам коронавірусу на сьогодні вважається більш агресивним, небезпечним і "смертеносним"?
вопрос:
fargo
fargo
Сколько доз вакцины и на какие суммы в Украине "скиснет" в ближайшие месяцы, оставшись невостребованными среди украинцев? Было ли хоть в одной стране мира во время этой пандемии такое, что вакцина оказывалась лишней, потому что люди просто не хотели прививаться? Или в нашей стране прокисшая вакцина не пропадет, и ее просто вколют кому-то, перебив дату?
вопрос:
Тамара (Житомир)
Тамара (Житомир)
Вітаю. Чи вдасться, по-вашому, в цьому сезоні уникнути тотального локдауну? Якщо ні - коли він найбільш імовірний? Дякую за відповідь.
вопрос:
nemo
nemo
Свіжа соціологія фонду Демініціативи дуже красномовна: більше 56% українців не збираються щепитися, більше 52% виступають проти обов'язкової вакцинації від ковіду. Що за таких умов дає підстави уряду ухвалювати рішення про введення привілеїв для вакцинованих та, відповідно, обмеження прав невакцинованих? Думаєте, українці з їхнім неприйняттям ковідної вакцинації спокійно на це відреагують?
вопрос:
Вікторія
Вікторія
Чим пояснюється такий величезний відсоток українців, які не збираються вакцинуватися від COVID-19, окрім проваленої роз'яснювальної та просвітницької роботи влади, яка б донесла користь вакцинації?
вопрос:
sidor
sidor
Могут ли, на ваш взгляд, в Украине вспыхнуть такие же протесты, как во Франции, если власть начнет заставлять прививаться? Чем закончится у нас попытка ввести ограничения для невакцинированных?
вопрос:
Роман
Роман
Який сенс вакцинуватися, якщо все одно залишається можливість підхопити корону та заражати інших?
вопрос:
klim
klim
За вашим прогнозом, чи будуть побиті цієї осені-зими-весни антирекорди минулого сезону щодо кількості нових випадків захворюваності за добу? До яких максимальних цифр готуватися?
вопрос:
Nelli
Nelli
Скажіть відверто, чи вважаєте ви наявні у нас вакцини від ковіду достатньо перевіреними і абсолютно безпечними? Ваша суб'єктивна думка... Допускаєте, що невдовзі може виявитися, що ці щеплення матимуть відкладені негативні наслідки для здоров'я людей?
вопрос:
скептик
скептик
Как вы считаете, когда в Украине повсеместно начнут требовать сертификат о вакцинации от коронавируса, насколько вырастет "серый" и "черный" рынок документов, на котором такую справку легко будет купить?
вопрос:
Stevee
Stevee
Вадим, скажите, а могут ли в обозримом будущем непривитых от "короны" увольнять с работы (в определенных сферах), кому может грозить такая перспектива?
вопрос:
tilda
tilda
Чому в Китаї більше немає хвиль епідемії і проблеми коронавірусу таких масштабів, як в інших країнах світу? Чому ковід для Китаю більше не є проблемою?
вопрос:
Галина (Київ)
Галина (Київ)
Пане Вадиме, до якої версії походження коронавірусу ви схиляєтеся - передача від тварини до людини чи вірус все-таки "втік" з лабораторії? Яка для вас виглядає більш правдоподібною і чому?
вопрос:
Михайленко Л.
Михайленко Л.
Какой процент населения Украины на сегодня вакцинирован, и насколько мы далеки от появления коллективного иммунитета? К слову, могут ли надежды на приобретение коллективного иммунитета оказаться напрасными в виду того, что этот иммунитет очень временный?
вопрос:
прохожий
прохожий
Сообщили, что Путин ушел на самоизоляцию, пообщавшись с кем-то, кто оказался болен коронавирусом. Известно, что вакцинировался Путин 23 марта. Скажите, теоретически мог ли Путин подхватить коронавирусом спустя такое время после прививки?:)
вопрос:
demchenko_d.
demchenko_d.
Добрий день. Думаю, ви не заперечуватимете, що для виробників вакцин від ковіду триває золота пора, і фармацевти зроблять усе, аби попит на вакцини постійно підігрівався. А, відтак, якщо колись ковід перетвориться на щось, подібне до звичайного грипу, чи дізнаються "прості смертні" про це? Чи їх, як лохів, гнатимуть робити другу, третю, десяту, двадцять п'яту дозу вакцини? Дякую, якщо наважитеся на щиру відповідь.
вопрос:
Людмила
Людмила
Здається, влада живе в якійсь своїй реальності. Про які взагалі обмеження чи преференції для вакцинованих ідеться, і як це будуть контролювати, якщо зараз навіть маску на людей не можуть надіти?! У Києві це, можливо, так-сяк працює, і то не всюди, але виїдьте за межі Київської області - та в регіонах відверто плюють на правило про обов'язковість носіння масок...
вопрос:
polit_ua
polit_ua
Чи пройде ця зима й весна з меншими втратами і кількістю жертв коронавірусу, зважаючи на те, скільки українців уже перехворіли і не раз, скільки вакциновані? Чи на нас все одно чекає катастрофа?
вопрос:
Наум
Наум
Есть ли смысл в привилегиях для вакцинированных и принуждении людей к вакцинации, если вакцинация не предотвращает передачу вируса?
вопрос:
вася
вася
Кому лучше не прививаться от короны?
вопрос:
Аверін
Аверін
Який сенс у третій дозі щеплення від корони? Де гарантія, що через півроку не скажуть про необхідність четвертої дози?
вопрос:
smilik
smilik
Антикоронавірусні помідори в Узбекистані - це якийсь прикол чи нестандартний ефективний хід?)
вопрос:
nikk
nikk
Головний санітарний лікар Кузін вважає, що пандемія триватиме ще 5 років. А ви як вважаєте?
вопрос:
Максим Г.
Максим Г.
Яка вакцина, за вашими спостереженнями, найгірше захищає від ковіду?
вопрос:
Наталя
Наталя
Шановний експерт, чи можна і чи варто робити щеплення від COVID онкохворим? Які є ризики?
вопрос:
Bob
Bob
Наскільки за період літньої передишки Україна підготувалася до чергової хвилі епідемії та валу госпіталізацій? Чи взимку-навесні у нас будуть ті самі проблеми: не вистачатиме кисню і апаратів ШВЛ?
вопрос:
cfyz
cfyz
Добрый день. Если можете объясните , как Китай и Япония , быстро справились с короновирусом.
вопрос:
Фрументий
Фрументий
Скажите пожалуйста, российские вакцины действительно плохи и какая вакцина, на Ваш взгляд, лучшая ?
вопрос:
vadik
vadik
Здрастуйте.Чи не могли б ви назвати яке-небудь суттєве досягнення за весь 30-літний період української незалежності --- на загальноукраїнському рівні ?
вопрос:
Саша
Саша
Введут ли желтую зону з 13 сентября по всей Украине?
вопрос:
cfyz
cfyz
Добрый день Вадим! Один вопрос , почему медицина многих стран мира включилась в разработку вакцин и лекарств проив коронавируса а в Украине .......застой. Куба , разработала свою вакцину , Узбекистан пытается внедрить антитела в помидоры и многие другие страны ...что-то разрабатывают а Украина нет. В чем стратегия , сесть на хвост развитым странам и ....плестись в хвосте? Дания провокцинировала 75% населения и отменила все ограничения , а в Украине провакцинировано 5%. Почему медицина не ставит ультимат политикам .......дайте возможность работать , я так думаю, что короновирус это только начало. Дальше будет хуже.

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять