Артур Палатный

Народный депутат Украины (БПП), председатель Комитета ВРУ по вопросам семьи, молодежной политики, спорта и туризма
25 мая 12:00

    

Читать ответы
 • Цікаво чи УДАР має амбіцію реанімуватися в окрему від БПП політичну силу? Останнім часом багато для того бачу передумов. А як вважаєте Ви?
  Справжні «ударівці» на сьогоднішній день не скомпрометували себе ні в чому. Це — монолітна, дружня і достатньо професійна команда. Я дуже радий, що непотріб, який був в УДАРі, відійшов і стрибає по інших політичних проектах, дискредитує цінності та ідеї українського народу. Сьогодні «ударівська» група знаходиться у фракції БПП. Зараз складно про щось говорити, тому що до чергових парламентських виборів ще півтора року. Але є таке прислів’я: «Поганий той солдат, який не хоче стати генералом». Але про це ми поговоримо ближче до виборів…
 • О вас пишут всякое .. Вот недавно читал в Интернете, что вы организовали схему поборов от разрешений ГАСКа и лоббируете выделения земли в интересах застройщиков .. Вряд ли в декралации Вы об этом написали
  Начиная с 2012 года, когда я стал народным депутатом, а у Кличко был самый высокий президентский рейтинг, команда Януковича в составе высших должностных лиц, которые сегодня прячутся от украинского народа за границей, тратила огромные деньги на дискредитацию Виталия Владимировича и его команды, в частности, самых близких соратников. Это море грязи и статей, которые были проплачены «регионалами», к сожалению, спустя четыре года после Революции Достоинства перепощиваются и мутируют, повторяя смысл и сегодня. Комментировать эту грязь и неправду я не вижу смысла. Мы четко видим, что "сливные бачки", которые размещают эту неправдивую информацию, не пользуются популярностью у читателей, а созданы специально для компрометации того или иного политика. А на сегодняшний день благодаря Демократической коалиции в парламенте мы создали антикоррупционные органы, которые имеют все возможности проверить такого рода лживую информацию, касающуюся того или иного народного депутата или чиновника в стране.
 • Як би ви на сьогодні оцінили ймовірність проведення дострокових парламентських чи президентських виборів в Україні?
  Я впевнений, що вибори повинні бути вчасно, як вони заплановані законодавством: у 2019 році, президентські і потім парламентські вибори. Чутки про дострокові вибори ходять уже понад три роки. Ми розуміємо, що якимсь політичним силам це вигідно. Але я на сьогоднішній день не бачу жодної передумови для того, щоб були дострокові президентські чи парламентські вибори. А плітки, що парламент має зараз найменшу довіру, вигідні і розповсюджуються тими політиками, псевдополітиками та політичними силами, у яких найменший рейтинг чи його взагалі немає.
 • Що особисто ви вважаєте головними помилками або прорахунками влади, які призводять до падіння її рейтингів та підтримки серед наших громадян?
  Я вважаю, що сьогодні влада роз’єднана. Особисті амбіції багатьох політиків не дають можливість працювати владі як єдиному механізму. А в умовах військового конфлікту, політичних коливань, впливу колишніх політиків зі сходу монолітність влади дуже важлива. Також вважаю, що на хвилі популізму було прийнято чимало популістських законів, рішень, недосконалих законопроектів, які на сьогоднішній день заважають рухатися державі як єдиному монолітному механізму. (І в тому числі ми, як народні депутати, в цьому винні.) В будь-якому випадку, ці помилки треба терміново виправляти і виконавчий, і законодавчій владі. Грань між демократією і свавіллям — дуже тонка. А багато псевдополітиків та невдалих політиків цим користуються для того, щоб прийти до влади та невміло й непрофесійно керувати державою, що, на мою думку, призведе до критичної ситуації в країні.
 • Що ви думаєте про ідею обрання в президенти людини з шоу-бізнесу, а не політики, Вакарчука або Зеленського? Чим небезпечний для України був би такий президент-гуморист або президент-співак? Чи гірше не буде? Як взагалі варто сприймати всі ці рейтинги Вакарчука і Зеленського - це політтехнологічний прийом чи цілком можливий варіант розвитку подій?
  Впевнений, що розкрутка шоуменів — це ніщо інше, як політичні прийоми та знущання над нашою державою в такий непростий для всіх українців період. Я поважаю цих хлопців як шоуменів і вважаю, що вони набагато краще будуть виглядати на сцені, ніж у владних кабінетах. В нашій країні недостатньо професіоналів, а тільки професійні політики і чиновники (а таких дуже багато серед молоді), можуть змінити щось у країні. Все інше — це дешевий популізм, який, на мій погляд, тільки розхитує Україну.
 • Доброго дня! Чи Ви знаєте проблему зі школою у місті Вишневому, яка будується вже 10 років? Начебто кошти виділялися на закінчення будівництва, однак школа так і не добудована! І крайнього знайти важко. Чи то Київська ОДА чи Києво-Святошинська РДА?
  До мене не було звернень з цього приводу, але я знаю про цю проблему від голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової. Від самого початку і до сьогодні замовником будівництва другої черги Вишнівської ЗОШ№1 є Департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської ОДА. Вони проводили тендер і контролюють цей процес. В той час мені відомо, що Києво-Святошинська РДА за сприяння пані Смірнової виділила кошти на цей об’єкт в обсязі приблизно 23 мільйонів гривень. Тобто район також намагається допомогти вирішити цю проблему. В будь-якому випадку вирішувати цю проблему потрібно, тому що у Вишневому діти змушені вчитися в три зміни.
 • Сьогодні виповнюється 4 роки з дня, коли Петро Порошенко став президентом України. Як ви оцінюєте його діяльність з цей період?
  Безумовно, як у кожного керівника, у президента є помилки. Але, як відомо, не помиляється той, хто нічого не робить. Проте ми повинні розуміти, в який складний для країни момент Петро Олексійович очолив державу: економічна криза, загроза дефолту, газова залежність від Росії, наступ збройних сил Російської Федерації на сході, повна відсутність армії, внутрішні конфлікти, які проплачуються «регіоналами»-втікачами. А тепер подивимося, що зроблено: в Україні одна із найсильніших професійних армій у Європі, енергонезалежність від РФ, створення антикорупційних органів (до речі, зараз у Раді розглядається законопроект, поданий президентом України, про Антикорупційний суд, який завершить формування мережі антикорупційної системи), підписання Угоди про асоціацію з ЄС, безвізовий режим. Президент Порошенко добився від Європи та Америки цілої низки санкцій проти Російської Федерації. Розпочалася дерегуляція бізнес-сфери, чого тільки варте запровадження електронного реєстру відшкодування ПДВ (в системі ДФС повністю припинені побори з бізнесменів за вчасне відшкодування ПДВ). І це все в умовах спроби деякими політичними силами, окремими політиками чи особами, які себе такими вважають, які в багатьох випадках фінансуються втікачами Курченком та іншими ворогами України з території Росії, дестабілізувати ситуацію в державі. Але, не дивлячись на це, президенту вдалося навести лад у цих сферах.
 • Пане Артуре, наскільки, по-вашому, Україна використовує свій туристичний потенціал? Що заважає, щоб стаття доходів у бюджет від туризму відчутно збільшилася? Адже нам є чим привабити туристів…
  Завдяки комітету, який я очолюю вже другу каденцію, в 2016 році вперше було створено Департамент з питань туризму та курортів в Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Дуже ефективно функціонує і підкомітет в Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, який працює під керівництвом Анни Романової. Я вважаю, що сфера туризму може бути економічно дуже важливою для наповнення бюджету України. В першу чергу, хочу сказати про внутрішній туризм. Україна — яскрава, мальовнича країна з великою історією, країна, якою ми пишаємося. Завдання нашого комітету і держави — створити передумови для того, щоб велика армія туристів з Європи та сусідніх країн відвідували наші історичні та природні пам’ятки, побачили на власні очі нашу державу, яку я дуже люблю. Я впевнений, що ми живемо в найкращій країні у світі. Хочу запевнити, що комітет, який я очолюю, буде робити все для розбудови туристичної інфраструктури, що дозволить наповнювати бюджет України.
 • Як відомо, у світі щорічно вираховують індекс щастя країн, і цього року Україна опинилася аж на 138 місці, десь там, поруч із африканськими країнами, Сирією та Афганістаном, але цей показник визначається з огляду на соціально-економічні умови життя. Ваш прогноз: через скільки років Україна реально може опинитися хоча б у сотні?
  Зрозуміло, з яких причин є така статистика. Є два фактори, які можуть вплинути на підвищення нашого індексу щастя: мир на сході й повернення окупованих територій та здоровий політикум, який не розхитує внутрішню ситуацію (бо це може призвести до розділу нашої країни).
 • Добрый день. Хотелось бы задать вам вопросу, как человеку, который в том числе занимается вопросами семьи в парламенте. Как известно, по количеству разводов Украина занимает третье место в Европе. На ваш взгляд, что в силах государство сделать для того, чтобы остановить эту тенденцию в нашей стране? Является ли такой показатель поводом для беспокойства в масштабах гос-ва? И почему Украина оказалась в лидерах по этому показателю? Спасибо!
  Эта проблема однозначно является поводом для беспокойства. Наш комитет уже проголосовал и подготовил ряд законопроектов, которые дадут возможность облегчить существование молодых семей, сохранить семейные ценности и мотивировать создание новых семей. Вы можете увидеть уже проголосованные законы и входящие законопроекты на сайте нашего комитета. И, безусловно, нужна слаженная работа законодательной и исполнительной власти в этом направлении.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности