Руслана

Певица, первая украинская победительница на "Евровидении", народная артистка Украины
21 мая 14:00

    

Читать ответы
 • якого б подарунку ви бажали б собі до дня народження?)
  Не повірите, я вже сама собі його зробила. На свій день народження (24 травня, – Ред.) ,  я запросила відомих журналістів, щоб показати їм енергію сонця мого власного будинку. У свій день народження я буду популяризувати новий стиль життя, виробництва та споживання енергії, покажу, як ми можемо самі виробляти свою незалежну енергію та заробляти на цьому. В Україні найбільш вигідний «зелений тариф» у світі. Українці, не спіть! Одразу після невеликої прес-конференції на даху мого будинку, я вилітаю в Шанхай на енергетичний форум, де мене будуть нагороджувати спеціальною відзнакою за просування відновлювальної енергії у світі. Журналісти зможуть побачити, який ми збудували енергоактивний будинок на енергії сонця і вітру, будинок, що виробляє енергії більше, ніж споживає та не користується газом взагалі. Мою музику та воду в моєму будинку заряджає виключно сонячна енергія, яка встановлена на даху.
 • На початку війни ви займалися питанням визволення полонених, заручників, бували на окупованих територіях. Чому зараз не берете участь у цьому процесі? Адже вам тоді вдавалося визволяти наших хлопців...
  Мені вдалося реалізувати п’ять поїздок на Донбас та разом із Офіцерським корпусом визволити 42 військовополонених. Як тільки я відчула, що ця місія набуває більше політичного характеру, я одразу припинила. Тим, що я п’ять разів відвідала Донецьк у найгарячіший та найнебезпечніший час, а саме після Іловайського кільця, я відкрила собі очі на причини цього конфлікту. Це – не війна. Це – більше ніж війна. Це халатність, мовчання, боягузливість, некомпетентність і байдужість. Коли бачиш такі речі, божеволієш від того, що гинуть наймужніші, найсміливіші, найпатріотичніші люди.
 • Руслано, якби у вас була змога сказати щось прямо і відверто Путіну, що б ви сказали?
  Така розмова неможлива. Я би просто на це не пішла. Це єдиний випадок, коли народна дипломатія, якою я займаюся після моєї перемоги на «Євробаченні», не актуальна. Я могла б знайти спільну мову будь з ким, крім вбивці моєї країни. P.S. Долучаюся до хору наших футбольних уболівальників з піснею на цю тему...
 • Руслано, доброго дня! Розкажіть, будь ласка, якісь цікавинки про те шоу, яке ви представили у Лісабоні? Як правильно звучить його назва? Чи зможуть українці побачити його, тобто чи не плануєте ви вирушити у всеукраїнський тур із ним?
  Однозначно це шоу призначено заряджати українців та людей по всьому світу дикою енергією. Це і є оригінальна назва – «Дика Енергія». Прем’єра фрагменту була в Лісабоні. Наступний фрагмент ми покажемо у Мюнхені в кінці червня. Майже повну версію покажемо 23 серпня на День незалежності під час великого концерту на Гетьманщині, у місті Батурин, перед палацом Розумовського.
 • Як вас сприймали у Лісабоні? І чому до європейського глядача ви вирішили вийти саме з таким меседжем – про чисту енергію? Як гадаєте, вас почули? Взагалі, ідея чистої енергії – це тільки концепція шоу та нової творчої програми, чи для вас це дещо більше – стиль життя, місія тощо?
  Мій проект "Дика Енергія" (Wild Energy) – це моя місія і глобальна кампанія, яка присвячена відновлювальним джерелам енергії: енергії сонця і вітру. Це – енергія миру, яка унеможливлює боротьбу за енергоресурси. Це – енергія незалежності, тому що кожна людина має право створити і створить у майбутньому виробництво своєї власної енергії, збиратиме врожай енергії сонця, як бульбу. Місію вбачаю у так звані енергетичній революції, коли людство буде змінювати відношення до виробництва та споживання енергії. Закликаю своєю музичною діяльністю переходити людей на стовідсотково відновлювальну енергію – енергію, яка принесе лише мир. Хочу зробити популярною енергію сонця і робитиму це через музику. А в Лісабоні люди не просто почули, а потребують нової енергетичної культури. Енергія сонця та землі, яка дається нам даром, у майбутньому нічого не повинна нам коштувати – free energy. Ми заплатимо лише за технології перевтілення один раз та будемо користуватися енергією, скільки завгодно. 
 • Руслано, а що було особисто для вас тим поштовхом, тією «останньою краплею», яка змусила вас говорити вголос про необхідність переходу на екологічну енергію?
  По-перше, Чорнобиль, який, як не дивно, будучи негативною частиною іміджу України, може послужити спасінню людства. Ми маємо відмовитися від енергії атому, який не в стані контролювати. А на місті енергетичної та екологічної катастрофи у Чорнобилі мають з’явитися сонячні поля, як у Каліфорнії чи у Китаї. Я лобіюю і популяризую ідею та проект «Сонце Чорнобиля». По-друге, я збудувала власний будинок як енергоактивний, на всіх новітніх технологіях енергії сонця та вітру. Мій будинок виробляє енергії більше, ніж споживає. Я не користуюся газом. Моя музика виготовляється прямо в мене вдома на студії, на чистій енергії. Власний досвід та історія моєї країни, яка пройшла через соціальні революції, енергетична залежність від країни-агресора, стереотип, який формувала пропаганда, що Україна є енергетично неспроможною, заставили мене діяти. Після хлібу, води, мами і музики слово "енергія" для кожного з нас є одним із найголовніших для життя.
 • Як так склалося, що Ви виступали під час «Євробачення» зі своєю програмою? Вас запросили, чи це була ваша ініціатива? Чи допомагає хоч якось держава під час підготовки до таких, можна сказати, іміджевих і важливих для країни культурних акцій, як ваш виступ під час цьогорічного конкурсу? Чиїм коштом реалізована ця програма? І що було найбільш непростим у її підготовці? Дякую.
  Ми з Павлом Грицаком виїхали на зустріч із організаторами «Євробачення» від Португалії, каналом RTP та мерією Лісабону та одразу про все домовилися. Як тільки Португалія, яка сама впроваджує відновлювальну енергію, почула, що моє шоу присвячене популяризації чистої, «зеленої» енергії, вони одразу запропонували найсприятливіші умови та час. Ми виступили перед самим фіналом Євробачення на найбільшій площі Лісабону. Це була одна з найбільш важливих місій для України, і я скористалася своїм голосом переможниці «Євробачення», щоб реалізувати публічно, у прямому ефірі заклик на початку мого шоу «Дика Енергія»: «Go Renewable!». Держава підтримала лише морально, як завжди. Але і за це їй дякую. Мене підтримала вітчизняна компанія, що виготовляє сонячну енергію – «Кнесс». Це чиста компанія наших айтішників, що не належить жодному олігарху. Та компанія «Контіліум», яка була меценатом ще моєї участі у «Євробаченні» в Стамбулі. Як друзі, ми всі розуміли, що ми робимо для України. Це був не комерційний захід, а виключно іміджевий. Вдалося об’єднати українців у Португалії довкола події, а вони, в свою чергу, на площі створили феєрверк енергії.
 • Як відомо, в Лісабоні ви показали фільм про Карпати, про екологічний стан цього регіону… З цього приводу два питання. По-перше, якої реакції, яких від європейців ви очікували, демонструючи їм це відео, чим вони можуть зарадити, адже це суто наша проблема? Виправте, якщо помиляюся… По-друге, чи показували (або плануєте показати) ви цей фільм у Мінекології, профільному комітеті ВРУ, місцевій владі західних регіонів України? Чи люди, які сидять у цих установах, вже не піддаються «вихованню», нічого не бояться і пронизані байдужістю до всього, крім своєї кишені? Дякую за ті теми, які ви піднімаєте!!!
  Фільм про Карпати присвячений збереженню унікального автентичного краю, яких на землі залишилося дуже мало. Це унікальні праліси у високогір’ї, які заслуговують, як і Чорногорський хребет, на патронат ЮНЕСКО. Водночас розширення національних парків у Карпатах врятує нам ліси від тотальних вирубок. Озеленення планети, збереження лісів є основною умовою боротьби з глобальним потеплінням, викидами СО2, тому фільм про Карпати був одним із найдоречніших у контексті заклику до переходу на енергію сонця та вітру, відновлювальну енергію. Ми плануємо показувати спеціальні відеоролики, які вже готові до трансляції у кінотеатрах та ЗМІ, в СММ та перед кожним моїм концертом. Цій проблемі буде присвячений окремий тур на території областей та країн, які об’єднують Карпати. Він так і називатиметься «Карпатський тур». Я співпрацюю з Остапом Семераком постійно, і ми разом думаємо, як усе зробити найкраще. Фінансування на сьогоднішній момент забезпечило Франкфуртське зоологічне товариство, тобто найбільше карпатськими пралісами на сьогоднішній день опікуються німці. Невже ми самі не хочемо дихати чистим повітрям? Від чиновників я себе максимально відокремила і покладаюся зараз на ресурси недержавних організацій.
 • Руслано, а що для вас Карпати? Коли дивишся зі сторони, складається враження, що з карпатськими горами та лісами у вас існує якийсь містичний зв'язок… Це тільки враження чи справді так?:)
  Карпати – це територія зцілення, як Тибет. Україна зберегла елементи прадавніх технік медитації, так звану, метамузику, яку я і знайшла в Карпатах. Саме ці елементи стали головною екзотикою мого нового альбому та шоу. Колись ми вміли зцілюватися музикою та її енергією. Хочу, щоб про це дізнався світ у моєму новому шоу "Дика Енергія".
 • Руслано, до вас таке питання, як до людини, не байдужої до екологічної проблематики. Як ви ставитеся до будівництва ядерного могильника у Чорнобилі? Чому зазвичай країни намагаються винести такі об’єкти якомога далі, бажано взагалі за межі країни, до інших, а у нас його ледь не в столиці розташовують?
  Як тільки ми розпочнемо будівництво нових об’єктів енергії у зоні Чорнобиля – сонячних електростанцій, це одразу допоможе у вирішенні більшості проблем щодо чорнобильської території, в тому числі й тієї, про яку ви запитали. На жаль, в Україні будь-яка тема використовується для створення корупційних схем, і тем Чорнобилю не є виключенням. В нашій країні будь-яка тема для її просування тягне за собою створення нової корупції. «Сонячні проекти Чорнобиля» зможуть витягнути на поверхню і зробити публічними всі простої відповідальних державних структур. Ми зможемо побачити, чому таким надважливим проектом для України досі не займаються на державному чи національному рівні. Україна перевтіленням Чорнобиля може змінити світ та відношення до енергії. «Сонце Чорнобиля» – це енергія миру.
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности