Активный чат
Юрий Думанский
46
13 июня, 10:00

Юрий Думанский

Генерал-лейтенант, экс-заместитель начальника Генштаба ВСУ
Вопросы
вопрос:
Helga
Helga
О чем могут довгориться Трамп и Путин на саммите Большой двадцатки? За спиной у Украины...
вопрос:
Калинин Г.
Калинин Г.
Путин, несмотря на все то, что чам сделал для вражды между Украиной и Россией, оптимистично заявил вчера, что отношения между нашими странами будут "неизбежно восстановлены". Как вы полагаете, сколько поколений потребуется для того, чтобы украинцы и россияне помирились и вернулись если не к дружеским, то спокойным добрососедским отношениям? Или телевизор и пропаганда быстро помирят?
вопрос:
Алексей
Алексей
США і Польща в середу підписали нову оборонну угоду, за якою ще 1000 американських військових розмістять у Польщі на ротаційній основі. Як на це може реагувати Росія? Чи не потрапить Україна під гарячу руку?
вопрос:
ganni
ganni
Стоит ли Украине озаботиться восстановлением ядерного потенциала, хоть в каком-то виде? Такие потуги принесут больше пользы или вреда нашей стране? Как Украина может использовать в своих интересах тот факт, что из ДРСМД вышли и Штаты, и РФ?
вопрос:
umka
umka
Пане Юрію, чи була у Порошенка реальна можливість закінчити війну і повернути Крим за час його президентства, чи це не вдалося б зробити нікому, хто б не прийшов до влади у 2014-му?
вопрос:
Лаврентий
Лаврентий
Насколько с чисто военной точки зрения усугубится ситуация для Украины, если произойдет аннексия Беларуси Россией?
вопрос:
Влад
Влад
Чи мав заздалегідь ГШ у 2013 році інформацію про підготовку Росією військової анексіі Криму
вопрос:
timofei_5
timofei_5
Может ли Сибирь отойти китайцам? А также пора ли Украине задуматься над возвращением Кубани, Белгородской области, Воронежчины?
вопрос:
Tigran
Tigran
Доброго дня! Ви підтримуєте ідею про референдум щодо мирних угод з Росією, про що обмовився голова АП Богдан? Чи доцільно таке питання виносити на референдум? Які ризики має ця ідея?
вопрос:
Semen
Semen
Нещодавно Дердума РФ замовила підрахувати, яких збитків завдала Україну Криму, доки той перебував в її складі. Навіщо? Як потім Москва може це використати? До яких випадів у зв"язку з цим можна готуватися Україні?
вопрос:
ekho7
ekho7
Как думаете, почему Рада отказалась поддержать кадровое решение Зеленского и уволить Полторака и Грицака? На ваш взгляд, они достойны оставаться на своих должностях?
вопрос:
jimmy
jimmy
Чим пояснюється потреба росіян у жорсткій руці? Чому їм потрібен цар, диктатор, чому саме на такого лідера запит? І ще - як гадаєте, чи буде в Росії розвінчання культу особи Путіна після його смерті, чи росіяни нестимуть квіти до його пам'ятників так само, як зараз несуть до бюстів та пам'ятників Сталіну? Заздалегідь дякую за відповідь.
вопрос:
1234
1234
чи справді існує специфічний "донбаський менталітет", відмінний він менталітету українців, що проживають в інших областях? чи є ці відмінності непереборними?
вопрос:
Duke
Duke
На какие компромиссы может пойти Украина с Россией, чтобы прекратилась (не заморозилась!, а прекратилась) война? Где грань допустимого в этих компромиссах?
вопрос:
Duke
Duke
Как вы относитесь к идее о переговорах между Зеленским и Путиным при участии третьей стороны - Запада, или напрямую?
вопрос:
gf_43
gf_43
Яка сьогодні ймовірність, що Росія або визнає "ЛНР" і "ДНР", або включить їх до складу РФ? Чи можуть про це свідчити запланований перепис населення окупованих територій із паралельним опитуванням про те, чи бачать вони своє майбутнє разом із Росією чи в її складі, та обмін "паспортів" "Л/ДНР" на російські?
вопрос:
pan_philosoph_khoma
pan_philosoph_khoma
Вітаю. У мене кілька питань до вас. 1. Що змінило для перебігу подій на Донбасі отримання Україною Джавелінів? 2. Чи існує на Заході втома від України, а, відповідно, наскільки зменшився ентузіазм європейців і американців допомагати нам у протистоянні з Росією? І якою буде тенденція далі? 3. Чи позбудуться українці певного інфантилізму (постійно чекають, що Америка чи Європа все зробить: зброю дасть, грошей підкине, на Росію санкціями надавить і погодиться терпіти ці економічні втрати заради нас тощо тощо)? Що заважає його позбутися? Дякую.
вопрос:
Bohdan
Bohdan
Як ви оцінюєте ймовірність повномасштабної воєнної операції Росії проти України? Взагалі, якщо Москва наважиться на такий сценарій, що їй вдасться зробити з Україною, враховуючи і вже заведені під виглядом навчань російські війська на територію Білорусі, і мілітарізований Крим...?
вопрос:
terentij
terentij
Как изменились цели Москвы относительно Украины с 2014 года? Или сопротивление украинской армии, общеста, относительное единство Запада в поддержке Украины не заставило Кремль пересмотреть свои стратегические задачи, разве что заставило скорректировать временные рамки, отведенные на решение поставленных задач?
вопрос:
polit_ua
polit_ua
Пане Юрію, кілька разів у своїх інтерв'ю ви розповідали, як свого часу займалися імплементацією Мінська-1, і тоді вам навіть вдалося підписати з бойовиками певні домовленості, але потім вам довелося відкликати свій підпис, бо вам сказали, що ви "залізли в геополітику". Хотів би уточнити: про що саме були ті домовленості? І яким чином виконання Мінська-1 могло бути потрактоване як, не знаю, порушення чиїхось геополітичних інтересів, кому "перейшли дорогу" ваші домовленості з бойовиками і чому?
вопрос:
funny
funny
Попередня влада постійно звітувала, особливо перед виборами, що за Порошенка ЗСУ активно наближаються до стандартів НАТО. А, за вашими оцінками, нскільки це дійсно так, як говорилося, наскільки українська армія ще далека від натівських стандартів?
вопрос:
rika
rika
что вам больше всего врезалось в память об иловайских событиях ? кого лично вы вините в том, что погибло столько украинцев ? можно ли было избежать иловайского котла??
вопрос:
Віра Андрієвська
Віра Андрієвська
По-вашому, чи зрозумів Київ свої помилки в інформаційній, гуманітарній та культурній політиці щодо Донбасу? Якщо судити по тому, як сьогодні українська влада вибудовує ці "політики" на звільнених територіях Донбасу? Поділіться своєю оцінкою.
вопрос:
serzh123
serzh123
Поделитесь, пожалуйста, какой вы видите Украину лет через 10? Вы в этом плане оптимист или пессимист? Вы хотели бы, чтобы ваши дети-внуки жили в такой стране?
вопрос:
serzh123
serzh123
Юрий Анатольевич, скажите откровенно, видите ли вы реальное стремление у Запада, у нового украинского руководства и у Кремля решить украинский вопрос окончательно, завершить войну и двигаться дальше?
вопрос:
wrangler
wrangler
Как, на ваш взгляд, следует трактовать слова Кучмы, когда его представлял Зеленский как главу ТКГ в Минске, о том, что теперь он не будет "свадебным генералом"? Значит ли это, что Кучма ранее покинул минский процесс из-за того, что не был доволен той ролью, которую отводил ему Порошенко? И куда минские переговоры зайдут теперь?
вопрос:
Ростислав Семенов
Ростислав Семенов
Пан Юрій, як ви вважаєте, чи був у 2014 році шанс не втратити Крим? Чи могли дії тодішніх в.о. зарубати на самому початку сценарій, до якого вдалася Росія, а відтак і не дати їй анексувати Крим, і не дозволити окупувати Донбас?
вопрос:
Zevs
Zevs
Загальновідомо, що ви маєте досвід ведення переговорів із росіянами під час цієї війни. Ваші спостереження: а росіяни взагалі готові домовлятися, яких поступок вони вимагатимуть від України, чи реально розширити коло учасників мінських переговорів за рахунок тих же американців тощо?
вопрос:
mikhailo didenko
mikhailo didenko
Німеччина разом із Росією будує Північний потік-2, Макрон виступив за "динамічне відновлення" стосунків з Москвою, низка наших сусідів блокує наше просування до НАТО в угоду Росії, певні європейські політики висловлюються за зняття санкцій з РФ... Чи не свідчить цей ланцюжок подій, що Україна невдовзі опиниться з російською агресією сам-на сам? І що тоді? Чи здатна самотужки Україна чинити опір загарбницьким планам Москви?
вопрос:
MistF
MistF
Что лучше Украине сделать с Крымским мостом после того, как Крым вернется под юрисдикцию Киева? Демонтировать или использовать в своих целях, или ваш вариант? Если, конечно, он не рухнет до того...
вопрос:
katt
katt
Почему армия на президентских выборах поддержала Зеленского, а не Порошенко, который считал армию своей заслугой?
вопрос:
Journ_
Journ_
Як ви оцінюєте кадрові рішення президента Зеленського в безпековій сфері? Данилюк - секретар РНБО, Бухарєв - голова Служби зовнішньої розвідки, голова Генштабу - Хомчак, радник з питань оборони - Апаршин... Ваші враження. висновки, очікування? Кого ви знаєте особисто і як ставитеся до цих осіб?
вопрос:
umka
umka
Юрий Анатольевич, вас не назовешь "кабинетным генералом". поделитесь, пожалуйста, какой период для вас, когда вы были заместителем начальника Генштаба, был самым тяжелым и почему? Есть какие-то действия, о которых сейчас сожалеете? Был ли момент за эти пять лет, когда вам было по-настоящему страшно на войне? Спасибо!
вопрос:
Леонид (Харьков)
Леонид (Харьков)
Юрий, может ли Донбасс после возвращения под юрисдикцию Украины существовать в том же статусе, в котором он был до войны? Или должна быть какая-то автономия в определенных вопросах?
вопрос:
Pavlo
Pavlo
Чим може закінчитися нарощування сил НАТО і Росією в Чорному морі? До чого призведе це? На нас може чекати війна в чорноморському регіоні?
вопрос:
gf_43
gf_43
Пане Юрію, чи надходили вам пропозиції про співпрацю від команди Зеленського, наприклад, в питанні ведення перемовин із росіянами? Чи готові були б ви самі спробувати себе в такій якості з новою владою?
вопрос:
nathan
nathan
Кто с украинской и с российской стороны заинтересован в продолжении войны на Донбассе или сохранение тлеющего конфликта с периодическими вспышками эскалации? Вспоминая историю со Свинарчуками, как один из примеров (а их, наверняка, много), когда реально может закончиться война, если она стала прибыльным бизнесом у нас? А в России - по вашим сведениям, существует ли там хоть намек на борьбу между башнями Кремля относительно дальнейшего поведения России в отношении Украины, или там нет "голубей" - сплошные "ястребы"? Благодарю за ответ. С уважением.
вопрос:
Фёдор
Фёдор
Здравствуйте. Хотелось бы услышать Ваши мысли относительно заявлений Кучмы, сделанных на прошлой неделе: снятие блокады, не стрелять в ответ? Приемлемо ли это, с вашей точки зрения? Зная Россию, которой палец в рот не клади - откусит руку по локоть, не опасно ли это для нас, не будет ли это первым шагом к капитуляции Украины? Спасибо за ответ.
вопрос:
дар'я козуб
дар'я козуб
чому ані іловайськ, ані дебальцеве не стали підставою для введення воєнного стану, а перед виборами порошенко раптом спохватився? чи вважаєте ви операцію в чорному морі поблизу керченської протоки, в результаті якої наші моряки опинилися в полоні, провокацією тодішнього українського керівництва??
вопрос:
sidor
sidor
Г-н Думанский, что, по-вашему, будет с минскими переговорами при Зеленском? Он уже заявил о том, что считает необходимым придерживаться Минских соглашений... Не получим ли мы в итоге еще пять лет пустопорожней и безрезультативной болтовни в Минске?
вопрос:
Тетяна, Київ
Тетяна, Київ
Як ви гадаєте, чи піде Росія на обмін полоненими за формулою "всіх на всіх", чи можливо це насправді? Від чого залежатиме? Як виглядають перспективи звільнення українських моряків?Тетяна
вопрос:
kreont
kreont
Юрий Анатольевич, как вы оцениваете степень милитаризации Крыма Россией и уровень угроз, которые это создает ля Украины? Спасибо за ответ!
вопрос:
Тамара (Житомир)
Тамара (Житомир)
Скажите откровенно, верите ли вы в то, что Зеленский сумеет завершить войну? Сможет он договориться с Россией, не поступаясь интересами государства?
вопрос:
mitia
mitia
Что вы считаете наибольшими ошибками Порошенко как верховного главнокомандующего, а что - его наибольшими заслугами в деле урегулирования конфликта с Россией?
вопрос:
Arkadij
Arkadij
Часто у відповідь на питання "Коли відбудеться деокупація Донбасу?" та "Коли Крим знову буде українським?" політики та політологи кажуть - одразу після розвалу Росії. Поки що це звучить як НІКОЛИ. Пане Юрію, поділіться, будь ласка, вашою суб'єктивною думкою, коли і за яких обставин і Крим, і Донецьк із Луганськом повернуться під юрисдикцію України?
вопрос:
Катерина
Катерина
Із чим, на ваш погляд, пов'язане загострення на фронті, яке ми спостерігаємо протягом останніх днів, майже одразу після інавгурації Зеленського?

Все новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять