Юлия Чернинька

Украинская писательница
Сегодня 11:00 active Будущий чат

   

Задай свой вопрос
Для того чтобы задавать вопросы, пожалуйста, авторизуйтесь через:
Символов осталось: 10000
rules of chat
  • Юлю, чи правда, що, коли ви з сестрою тільки-но починали писати, один із ваших перших творів був російською? Цікаво - чому?) Як так сталося, що проби пера двох львів"янок були російською? Для вас зараз принципово, якою мовою писати, чи ви не виключаєте експериментів із писанням російською?
  • Вчора дочитатала книгу :) отримала море задоволення. Наче на кілька днів повернулась у дитинство. Я перечитала багато дитячої літератури, але точно можу сказати щодо "Лицаря..." - жодного епігонства в ньому немає. Питання: як реагує на казку твій син, Ярослав? Чи читала ти вже йому? Адже не кожній дитині мама може подарувати справжню казку, написану у книжці :)
  • Юліє, чи хотіли б ви, аби ваші літературні твори вивчалися у школі на уроках української літератури? А також ваше бачення того, чому в наших школах часто дітям прищеплюють нелюбов до читання як такого?
  • Для дітей якого віку ваша книжка "Лицар Смарагдієвого ордену"? Чи матиме ця книга продовження?
  • Вітаю. Після перегляду буктрейлеру книги "Лицар Смарагдієвого оредну" мимохідь ловив себе на думці, що чимось нагадує "Гаррі Поттера" Джоан Роулінг. З книгою ще не мав змоги ознайомитися. Це у буктрейлері проявилася схожість на історію Гаррі Поттера, чи ви справді надихалися цією історію під час створення власної книги? Як реагуватимете, якщо з*являться закиди про списані з поттеріани мотиви? Дякую!
  • Юлю! Раніше ви писали романи у співавторстві із сестрою... Поява вашого "сольного проекту" означає, що ваш "дует" розсипався? Чи ви й надалі продовжуватимете спільну творчість із сестрою? Чи можна очікувати, що з-під вашого "сольного" пера з'являться не лише дитячі твори, але й книжки для більш дорослої аудиторії?
  • Чи можна прожити в Україні, заробляючи виключно письменницькою працею, а тим більше - писанням для дітей? Письменництво - це ваш основний заробіток, чи ви працюєте й в інших сферах?
  • Доброго дня, Юліє! Що спонукало і надихнуло вас спробувати себе в жанрі дитячої книжки? Як прийшли до створення "першої ластівки" в цьому напрямку?
  • Юліє, хто став прототипом головного персонажа книги "Лицар Смарагдієвого ордену"?
+
Соглашаюсь
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности