Активный чат
Сергей Притула
33
12 декабря, 13:00

Сергей Притула

Ведущий Национального отбора на "Евровидение-2017", руководитель шоу "Вар'яти", телеведущий, волонтер
Вопросы
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Доброго дня, Сергію! Дякую Вам за те, що розбавляєте сірі будні гарним гумором! Скажіть, чи не плануєте розширення основного складу Вар"ятів?))
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Друзі, дякую всім за запитання! Буду з нетерпінням чекати разом зі своїми хлопцями вас усіх 18-19 грудня в Жовтневому палаці о 19.00 на наших чергових концертах гумор-шоу "Вар’яти". Традиційно — нова програма. Дві години веселощів і хорошого настрою.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Доброго дня. Свого часу Ви виступали проти закону про квоти в тому вигляді в якому він існує. Минув місяць його дії, як Ви вважаєте чи змінилось щось на краще. Як Ви бачите подальший розвиток ситуації з квотами. Чи є у Вас улюблені гурти, пісні яких Ви б хотіли чути в радіоефірі? І, якщо можна, про наболіле. Як Ви ставитесь до нецензурної лексики та лайливих слів, що лунають телеекранів. Взагалі, яка її роль у житті людини?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Сталося те, про що я попереджав, — української музики в ефірі стало більше, але не за рахунок появи в ефірі нових гуртів та молодих виконавців. А саме турботою про них були обумовлені вище згадані квоти. Я попереджав, що музичні редактори будуть ставити перевірені хіти "Океану Ельзи" та "Бумбоксу", а не пісню якоїсь молодої групи, яку 60 чоловік вважають дуже перспективною. І що? Вакарчук пише статтю, в якій ледь не просить радіостанції перестати закручувати його пісні до дір, бо в людей вже виникає рвотний рефлекс. За що боролися, на те й напоролися.
До нецензурної лайки ставлюся з розумінням. Проте в час, коли неповнолітні можуть переглядати телепрограми, краще її уникати.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
А в мене не запитання, а слова вдячності! Дякую Вам, Сергію, за Вашу життєву позицію! За допомогу! За щирість! Після Вашого концерту 8.12.16 у Дніпрі, так тепло стало на душі) дякую Вам за позитивні емоції! Здоров'я Вам, глядачів повний зал, успіхів!
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Щиро дякую.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Слава Україні ! Чи подобається вам Ліга Сміху, як формат ? Чи подобаються вам їхній гумор ? Чи зможе Ліга Сміху перевершити КВН ?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
КВН перестав бути клубом веселих і кмітливих. Це просто ще один язик в дупі Путіна. Я дивився ювілейну гру — 55 років КВН — і просто хотів блювати, дивлячись, на що перетворилася колись улюблена гра. В цьому сенсі «Ліга сміху» більш варта уваги.
вопрос:
root
root
Привіт, Сергію. Дуже подобається ваше гумор-шоу. З нетерпінням чекаю кожного випуску, щоб щиро посміятись з чудових жартів, а також полюбуватись вашими хлопчиками. Так от, скажіть, будь ласка, чи у всіх учасників шоу Вар'яти вже зайняті серця, чи у всіх є дівчата чи дружини? Можливо, нам є ще на що сподіватись)
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Так, Олесю, надія завжди вмирає останньою. Практично всі учасники нашого шоу мають серйозні стосунки. Але якщо Ви вмієте щось таке, чого не вміють наші дівчата і жінки, то Владзьо сказав, що «всьо реально».
вопрос:
root
root
Есть ли отличие между типичными российскими и типичными украинскими анекдотами, или все же мы смеемся над одними шутками?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Є дві типові відмінності. Перша — український анекдот позбавлений матюків. В російських анекдотах матюк — це основа, база, фундамент.
Друга — ви коли-небудь чули український анекдот про тупих чукчів, заторможених естонців, кавказців з гомосексуальними потягами і т.д.? І не почуєте. Бо такі анекдоти були популярні за радянських часів і приходили в наш побут з «культурного середовища» «старшого брата».
Український анекдот не має на меті образити когось іншого, окрім хіба москаля. Але тут вже вибачайте, так історично склалося.
вопрос:
root
root
Когда в Украину прекратился поток гастролеров из России, в том числе российских юмористов, стало ли больше людей на ваших концертах? Или это никак не отразилось на востребованности вашего шоу, и оно - что тогда, что сейчас - собирало аншлаги?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Конкретно в контексті "Вар’ятів" — практично не вплинуло. Єдине, що нам було трошки легше заходити у великі міста Східної України. Був менший ризик від’ємного сальдо після концерту. А ми не настільки багате шоу, щоб дозволяти собі крупні інвестиції у нові території. Ну, принаймні, були...
вопрос:
root
root
Розкажіть, наскльки і чим саме відрізняються ваші виступи з гумористичним шоу у різних регіонах України, наприклад, у західних областях та у східних, у Києві та у прифронтових містах? До речі, наскільки комфортно виступати перед київською публікою, адже вона, як ніяка інша в Україні, балувана найрізноматнішими артистами, шоу-програмами та розвагами...
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Нічим. Абсолютно нічим. Хіба міняємо в текстах мініатюр слово "вельон", більш вживане на Західній Україні, на "фату", яка зрозуміла «східнякам».
Київська публіка, дійсно, дуже балувана. Але і "Вар’яти" — не тицьки-пицьки. Ми пропонуємо глядачеві ексклюзивний матеріал. Єдине — стовідсотково україномовне гумористичне шоу. І, повірте, якби наш гумор не знаходив позитивних відгуків у глядачів, то ми б не мали 122 концерти на рік. А саме на таку цифру у 2016-му ми вийдемо 20 грудня, коли будемо закривати концертний рік.
вопрос:
root
root
Чи охоче ви погодилися стати ведучим національного відбору "Євробачення"? Чого очікуєте від такого досвіду?А ведучим самого конкурсу, не нацвідбору, хотіли би бути? І від чого залежить ваше обрання для цієї місії? (Де можна проголосувати, яку петицію підписати?))))
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Так, на нацвідбір погодився одразу. Як не погодитися, коли тобі це пропонує керівник нашого холдингу Володимир Бородянський? Тобі залишається тільки сказати: "Мені за честь, шеф!". І попросити сценарій.
Щодо самого конкурсу "Євробачення", то не знаю, не знаю... Боюсь, що там буде сильна конкуренція, і в боротьбі за цю посаду люди можуть втратити совість. Якщо я побачу, що таке відбувається, я не буду претендувати на цю високу посаду.
вопрос:
root
root
Сергію, скажіть відверто, а бувало таке, що вас штрафували за щось сказане в ефірі?)
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Вам про які штрафи — на радіо чи на телебаченні? Бо штрафували і там, і там. До честі мого керівництва, завжди справедливо. Бо не можна казати, що Чайковський був ковбой, і в нього був друг, і вони знімалися в фільмі "Горбата гора". За це штрафували на Мьюзік-радіо. 10% з зарплати «скосили» на "Новому каналі", коли я дер на шматки в прямому ефірі газету "Блік" і казав, що «гівно в мене на столі лежати не буде». По такій самій схемі штрафували за газету "Жизнь".
вопрос:
root
root
Здається, "Новий канал" вже час перейменувати на "Канал імені Притули":) Бо ви задіяни в такій кількості проектів на каналі, що не припиняєш дивуватися, як ви усе встигаєте, чи складно бути потрібним і затребуваним всюди?:)
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Насправді його треба називати "Педан-Притула канал". У нас із Сашею порівну — по чотири проекти на рік. Це дійсно доволі важко. Цього року у мене було відзнято 67 випусків різних програм на "Новому каналі". Але я, мабуть, повторюся, я дуже люблю свою роботу, і тому подібні навантаження — в радість.
вопрос:
root
root
З нагородою "Телетріумфу", Сергію! Як на мене, цілком заслуженою! Що, взагалі, для вас означають різного роду нагороди, відзнаки, звання "народних" і "заслужених"? Корисна штука чи пережитки радянських часів?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
До таких звань як народний, заслужений, недонародний-перезаслужений я ставлюся доволі скептично, зважаючи на те, хто ходить із подібними титулами.
Відзнака "Телетріумф" дещо вагоміша, позаяк її вручають колеги по цеху, люди, які щось петрають у медіа-бізнесі. А взагалі, для мене найкраща нагорода — це, коли я приходжу в клас до свого сина, кажу дітям, що якщо ви будете гарно вчитися, якщо мені ваша класна керівничка скаже, що ваш клас — найкращий, я заведу вас на зйомки "Хто зверху". Вираз очей та емоція тих дітей в цю мить — це найкраща нагорода за свою працю.
вопрос:
root
root
Пригадайте, що з останнього змусило вас сміятися до сліз?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
На жаль, я не зможу Вам про це розказати, бо поважаю дівчину, яка набирає ці рядки. Це вульгарна історія.
вопрос:
root
root
Почуття гумору - це вроджений дар чи набутий талант, який можна виховувати і розвивати?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Я бачив тюленя, який жонглював м’ячем. Тобто талант можна розвивати. Але не факт, що тюленю це подобається.
вопрос:
root
root
за яких умов ви би погодилися стати ведучим політичного ток-шоу? чи це unreal?))
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
За умови хорошого гонорару.
вопрос:
root
root
Ви вже багато-багато років в українському "тілівізорі". :) А наскільки вам самому комфортно на українському ТБ? В які роки було краще і чому?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Мені максимально комфортно працювати на ТБ. Якби мені було некомфортно, я б тут не працював.
Всім, до речі, раджу не працювати там, де вам не комфортно. Бо ви будете нещасними.
Не скажу, що краще, а просто простіше з провадженням телевізійного проекту з моменту появи ідеї до зйомки було десь у період 2008-2012 років. Зараз доводиться дуже багато часу витрачати на бюрократію.
вопрос:
root
root
Доброго дня, Сергію! Пригадуєте стару добре відому дитячу книжку "Проданий сміх", та й фільм є такий, доволі вдалий... А чи є в цьому житті щось, за що ви готові були б заплатити власним умінням сміятися? Дякую.
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Мабуть, ні. Сміх — це похідна від твого стану. Тобто, якщо ти щасливий, ти посміхаєшся, а якщо ти не посміхаєшся, ти не щасливий, тобі хижо. А на холєру таке життя..?
вопрос:
root
root
які сучасні риси характеру українців (як народу) вас найбільше дратують, а які, навпаки, викликають захоплення?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Почну з хорошого. Викликає захоплення набута здатність до самоорганізації. Два Майдани за десять років, зародження волонтерського руху, формування громадянського суспільства — ось наслідки загострення цієї риси.
З негативного маю відзначити тотальну нетерпимість українців до думки свого опонента. І найбільше це проявляється в дискусіях у соцмережах, де ніхто не намагається вступати в полеміку. Просто якщо чиясь думка відрізняється від твоєї, можна сміло слати людину на три літери. І якщо раніше подібне відбувалося при обговоренні таких тем як політика, релігія, спорт, то зараз вас можуть послати, навіть якщо ви обговорюєте, які краще купити лижі на Буковель.
вопрос:
root
root
Вітаю. Поділіться Вашою думкою: скільки часу піде на те, аби відновити добросусідські стосунки між російським та українським народами? Чи станетсья це колись? Або ж як посварили за допомогою ЗМІ та пропаганди за кілька місяців, так само швидко й замирять?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Замирити народи за допомогою ЗМІ, очевидно, не вдасться, принаймні наш. Це росіяни вважають, що вони зможуть зняти два-три соціальних ролика, де "хохол в вишиванке» и «русская баба в кокошнике» трошки пообнімаються на камеру та скажуть, як кіт Леопольд: "Давайте жить дружно!".
З нами все складніше — то не ми з «калашами» в руках прийшли на їхню землю вбивати їхніх дітей. І те їм буде дуже довго відхаркуватися. Точно можу сказати, що моє покоління, покоління ровесників мого сина, тисячі з яких стали сиротами і напівсиротами, не будуть тим поколіннями, яке стане рушійним пластом примирення. Думаю, глобально миритися будуть вже наші онуки, але це не означає, що у нас не буде якихось нормальних стосунків на особистісному рівні, чи кудись зникнуть фанати "Океану Ельзи" у Росії чи Макаревича в Україні.
вопрос:
root
root
Сергію, таке питання... Те, що у українців змінилася свідомість за останні два-три роки - не секрет. Але чи завжди, відмовляючись від усього радянського, російського та вважаючи все українське най-найкращим, ми чинимо з розумом? Як не перегинати палку, не ставати сліпим у любові до України, не перетворюватися, як то кажуть, на «вишиватника», тверезо бачити вади, які, безперечно, є і в нашого суспільства, а не кричати на кожного, хто на ці вади вкаже, що він – «зрадник»? Поділіться Вашими міркуваннями. Дякую за відповідь.
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Напишіть мені це запитання у приват на Фейсбуці. Не хотів би, щоб відповідь на Ваше запитання горе-журналісти виривали з контексту і виносили заголовками своїх статей із чорним піднебінням.
вопрос:
root
root
Пане Сергію, як, по-вашому, Україна має прийняти учасника від Росії на майбутньому "Євробаченні"? А якщо він виявиться людиною із "чорного списку"?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Учасника від Росії на "Євробаченні" Україна має прийняти згідно з умовами прийому, прописаними в положеннях конкурсу. Якщо це буде людина з "чорного списку", то Дерприкордонслужба просто не впустить її на територію України.
вопрос:
root
root
Доброго дня, Сергію. Які у вас стосунки з колегами по гумористичній сцені, наприклад, з тим же "95 кварталом"? Дякую.
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Чудові стосунки практично з усіма колегами по цеху. З "кварталівцями" я знайомий 15 років. Знаю особисто всіх учасників "Дизель-шоу". Давно слідкую за "Мама хохотала", іноді відвідую їх виступи. Повністю підтримую Андрія Шабанова, який розвиває перший український стенд-ап. Є, щоправда, невелика кількість "гумористів", до яких ставлення дуже негативне у зв'язку з тим, що вони регулярно крадуть жарти у інших гумористичних проектів. Мої "Вар'яти" - не виняток.
вопрос:
root
root
Як змінилася готовність наших співвітчизників допомагати армії? Чи справді відчувається втома, що виявляється у зменшенні кількості охочих\спроможних віддати на потреби військових якусь копійку?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Що стосується фінансових надходжень на мої рахунки як волонтера, то — так, відчувається істотне зменшення донорської допомоги. За інших розписуватися не готовий.
вопрос:
root
root
Якою є Ваша позиція щодо вирішення проблеми Донбасу? Хтось вважає, що допоможе тільки стіна. Інколи наші політики (наприклад,Кравчук), говорять, що Донбас слід відпустити у вільне плавання. Що, по-вашому, слід із цим регіоном робити сьогодні?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Я вважаю, що потрібно на більш глобальному рівні, аніж виключно політика української сторони, тиснути на «господіна» Путіна, щоб він прибрав своїх військових з Донбасу. А далі — хлопці з ЗСУ знають, що робити.
вопрос:
root
root
Сергію, вітаю. Вас без перебільшення можна назвати експертом із гумору. Скажіть, а в чому, по-вашому, особливості українського гумору, чим передусім він відмінний від гумору будь-якого іншого народу?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Український гумор позбавлений шовіністичної складової. За винятком останніх 25 років, він тяжів до побутової тематики, а не до політичної царини. Ще одна важлива відмінність — традиційний український гумор має віршовану форму. Ви це можете прослідкувати, починаючи від листа, якого писали запорожці турецькому султану, "Енеїди" Котляревського, гуморесок Вишні, Глазового, Сови.
вопрос:
root
root
Сергію, як вам вдається поєднувати концертну діяльність, роботу на ТБ та ще й волонтерство? Треба бути супер-самоорганізованою і дисциплінованою людиною, аби все встигати...
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Вітаю, Ви самостійно відповіли на своє запитання!
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Доброго дня Сергій, питання! Владзьо насправді знає німецьку мову чи то так чисто поржати для шоу, але чесно відповідь? і наступне питання стосовно Підйому, чи ще проводите зустрічі з командою Підйому раз в рік, ну тобто не тільки ви, а взагалі всі хто мав відношення до цього проекту,чи зустрічаєтесь дальше кожного року? і наступне питання чи була Ольга Фреймут хоч раз глядачем виступів Вар'ятів наживо, наприклад в Києві в Жовтневому ну або десь в іншому місці?, ну і останнє дивлячись на ваш дуже напружений графік концертування з Вар'ятами по всій крїні, зйомки на Новому, волонтерство, скільки в середньому годин вдається спати, просто цікаво? Буду вдячний за відповіді !!!
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
1. Владзьо за освітою німецький філолог. Тому мову дійсно знає.
2. Чергова зустріч випускників "Підйому" відбулася минулого тижня. Нас знову зійшлося близько 20 чоловік і дуже гарно провели час.
3. Фреймут на "Вар’яти-шоу" не пам’ятаю.
4. Сплю — як вдасться.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Доброго дня Сергій Дмитрович. З скількох років ви почали кар'єру телеведучого? Чи приїдете Ви знову до Чернівців з командою "Вар'яти шоу" і як Вам наше місто, і театр? Я пародист Іван. Дякую за Ваші поради які Ви мені дали на tochka.net. Вони допомагають, і мені 17)))
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Алілуя, Іван. Так тримати! Чернівці мені дуже подобаються. На честь театру хочу назвати дочку.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Сергій Дмитрович, я ваша палка шанувальниця! Дякую вам за море посмішок та незабутніх емоцій під час ваших концертів! Мені імпонує те, що ви всі прості, щирі та відкриті люди. Це дуже добре, що квитки на ваше шоу доступні і студентам і заможним людям! Я мала можливість насолоджуватись вашим виступом з 1 ряду! Моє запитання: Чому ви вирішили створити "Вар'яти - шоу"? Звідки виникла ця ідея? Хто придумав назву?
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Дорога Людмило, сподіваюся, з такою ж легкістю, як Ви знайшли можливість поставити це запитання на "Главреді", Ви зможете поставити його в Гуглі. Це всім нам зекономить час.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Сергій чому ВАРЯТИ вийшли на телебачення
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Усвідомлення глибинності Вашого запитання викликає у мене захоплення вівторком. Крізь призму руберойду.
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Чому в українському телебаченні так мало української мови і багато вишиваного патріотизму, я хочу , щоб наша країна процвітала і хто хоче досягти успіху той його і досягне , тому я з мамою заповнила анкету кастинг Kids Тime .
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Хай Господь допоможе та благословить!
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Здравствуйте Сергей, какая дальнейшая судьба актера Андрея Молочного, ваш с ним дуэт в Файне Юкрайна мне как зрителю очень понравился, хотелось бы ваш дуэт увидеть снова, есть ли такая возможность. Спасибо.
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Чесно кажучи, я не дуже в курсі того, що відбувається зараз у житті Андрія. Ми не бачилися добрих років три-чотири. Нещодавно зідзвонилися, навіть домовилися про зустріч, але він може тільки вдень, а увечері зайнятий сімейними справами, зрештою, як-не-як, п’ять дітей. А в моєму випадку, навпаки, вільні тільки вечори. Тож зустріч поки що переносимо на кращі часи.
вопрос:
root
root
Сергіє,вітаю!Нещодавно дізнався про те,що ви окрім того,що шоумен ще й волонтер.Мені самому це дуже приємно,бо сам є і воїн і волонтер.В мене до вас є таке питання-ви напевно мали спілкування з високими командирами різних частин,бачили що люди різні є,і дехто не досить,скажімо так,розуміє що зараз реально армія змінюється, тобто ті вищі начальники ще міркують старими штампами та нормами, страдають уставщиною, "затянуті" і таке інше.Отже саме питання-як з такими боротися?Як їм втлумачити в голови що зараз у армії не простаки, не ті,хто не зміг відмазатися,а реально розумні освічені люди,які добровільно прийшли до війська,готові боронити свою землю, які у цивільному житті були нормальним середнім класом,мають свою точку зору і життєвий досвід, як пояснити їм,що якщо ти солдат-то це не означає дурень, і що стандартні совкові методи не завжди правильні,коректні та адекватні??? І питання особисте-взагалі просити не люблю,звик покладатися тільки на себе, але все ж якщо є бажання підтримати мій підрозділ-буду дуже вдячний. Військовослужбовець бригади ВДВ
ответ:
Сергей Притула
Сергей Притула
Доброго дня.
1. Як з такими боротися - питання не за адресою. Моя волонтерська праця акцентована на допомозі в боротьбі з зовнішнім ворогом, а з затягнутими командирами спробуйте розібратися самостійно.
2. Щодо допомоги Вашому підрозділу - будь ласка, стукайтеся на мою сторінку в ФБ, кажіть, що треба, будемо дивитися, що можна зробити.

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять