Привітання з Водохрещем 2020 – листівки та вітання прикольні

Найкращі вітання з Водохрещем Христовим українською мовою – православні, прозою, вірші, смс – та картинки з Водохрещем 2020 Главред обрав щиро й від душі.

З Водохрещем 2020 і Йорданом – привітання та картинки пречудові
З Водохрещем 2020 і Йорданом – привітання та картинки пречудові

19 січня – свято величне та сповнене надією на краще. Водохреща 2020 відзначається сьогодні. Ще його називають свято Йордан (у цій річці хрестився Христос) або Богоявлення (бо під час хрещення на Нього в образі голуба зійшов Святий Дух).

Чудові привітання з Водохрещем наповняють душу благодаттю. Картинки зі святом Водохреща чи просто поздоровлення з Водохрещем своїми словами піднімають настрій та надихають на світле життя.

Читайте такжеМерцающие открытки с Крещением и поздравления своими словамиПривітати з Водохрещем 2020 можна й традиційним православним вітанням Христос хрещається! – відповідь на це У ріці Йордані. Але навіть якщо ви відповісте менш канонічно: Слава Ісусу Христу! або Христос між нами!, чи Мир тобі – то не буде великим горем. Як кажуть священники: головне вітати щиро, від душі. Якщо є так, то відповісти неканонічно – то не гріх, й покарання за те не буде.

Найкращі зворушливі вітання з Водохрещем Христовим українською мовою – православні, прозою, у віршах та короткі – та картинки з Водохрещем 2020 Главред обрав щиро й від душі.

Читайте такжеПоздравления с Крещением 2020 – красивые открытки с Крещением и тексты

Привітання з Водохрещем

Водохреща – привітання в прозі:

Сьогодні – Хрещення Господнє! Нехай це світле свято забере від тебе всі печалі, скорботи і погані думки. Зі святом!

***

З Водохрещем – привітання прозою:

Вітаю тебе з великим християнським святом і бажаю в цей святий день миру в домі і душі, любові і щастя. І нехай на тобі буде завжди Боже благословення. Радості і миру. Нехай Господь завжди допомагає і оберігає від будь-яких нещасть. Христос Хрещається!

***

З Водохрещем – привітання своїми словами:

У великий день Хрещення Господнього бажаю очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими, сильними духом і вірою. Будьте щасливі і кохані.

водохреща привітання картинки гиф

***

Водохреща – привітання смс:

Хай ялинка мерехтить,

Хай щедрівочка дзвенить,

Бажаю бути всім здоровим,

Вітаю вас з Охрещенням Христовим!

***

Водохреща – привітання прикольні:

Дай, Боже, що ми сказали,

Аби і так стало і вам, і нам,

І цьому щасливому двору,

І всьому миру Господньому!

Хай вам святиться, веселиться

Святая йорданська водиця.

Як нині і в рік, і від року в рік,

І на цілий вік!

Христос хрещається!

***

Поздоровлення з Йорданом:

З Йорданом! У великий день Хрещення Господнього бажаю очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими духом і сильними вірою. Будьте щасливі і кохані.

вітання на йордан відкритки - водохреща привітання скачати

***

Привітання з Йорданом у віршах щедрівки на Йордан:

Хай ангел торкнеться Вас ніжно крилом,

Зігріє щедрівка вам серце теплом,

Хай радість, достаток наповнять ваш дім,

Оселяться щастя та спокій у нім!

Христос хрещається!

***

Віншування на Йордан:

Нехай водиця із Йордану,

Вас сьогодні освятить,

Бажаю бути вам усім здоровим,

Вітаю вас із Хрещенням Христовим!

Привітання з Йорданом листівки – картинки з Водохрещем

з водохрещем картинки
вітання з йорданом листівки
водохреща привітання картинки
Сейчас вы просматриваете новость «Привітання з Водохрещем 2020 – листівки та вітання прикольні». Другие поздравления с Днем рождения, с Новым годом, с Пасхой, и остальными религиозными и профессиональными праздниками доступны в разделе Поздравления. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Новости партнеров
Популярное
Михайлов день 2020: поздравления с Днем святого Михаила на именины и универсальныеМихайлов день 2020: поздравления с Днем святого Михаила на именины и универсальные Открытки сыну и поздравления своими словами и стихи на День сыновейОткрытки сыну и поздравления своими словами и стихи на День сыновей С Днем благодарения – открытки и христианские поздравления в прозе и стихахС Днем благодарения – открытки и христианские поздравления в прозе и стихах С Днем иконы Казанской Божьей Матери – поздравления и живые картинкиС Днем иконы Казанской Божьей Матери – поздравления и живые картинки Открытки с Дмитриевской родительской субботой и христианские напутствияОткрытки с Дмитриевской родительской субботой и христианские напутствия
Следующий материал

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять