Сергей Мартынюк

Фронтмен группы "Фіолет", арт-директор фестиваля "Бандерштат"
20 июля 2017 12:00

   

Читать ответы
 • Скільки відвідувачів очікується цьогоріч на Бандерштаті? Коли буде карта фестивалю?
  Карта фестивалю буде на наступному тижні. Відвідувачів цьогоріч чекаємо близько 10 тисяч.
 • Чи варто брати з собою дитину на фестиваль? Є пункти підзарядки та душу?
  Дитину брати обов"язково. Фестиваль у нас уже кілька років позиціонується як сімейний, про що яскраво свідчить не лише безалкогольний формат, але й дитяче містечко на фестивалі, де вашими дітьми будуть опікуватися найкращі луцькі педагоги, майстри і кваліфіковані волонтери. Душі і пункти підзарадки традиційно будуть. Ближче до фестивалю, після формування остаточної карти локацій ми повідомимо, де саме на території фестивалю вони будуть знаходитися.
 • Як ти ставишся до фіолетfamily,до їхніх фан-артів і так далі (часто можна побачити що ти викладаєш щось на свої сторінки у соцмережах)Чи є якісь особливі фанати ,яких ти запам'ятовуєш після першої ж зустрічі?
  Я сьогодні не планував відповідати на питання, не пов"язані з фестивалем "Бандерштат", тому на питання, які стосуються "Фіолету" і особисто мене, відповідатиму коротко і лаконічно. До Фіолет.family і до їх арт-потуг я ставлюся прекрасно. Як мінімум пам"ятаю в обличчя наших шанувальників з різних українських міст.
 • ДД) Кажуть, для учасників російсько-української війни вхід вільний. Який порядок входу?
  У нас є відповідальна людина, яка займається набором списком українських вояків, які безоплатно можуть пройти на територію фестивалю на всі три дня. Контакти цієї людини можна знайти через наші офіційні спільноти або сайт.
 • Доброго дня! Раніше читала, що цього року на Бандерштаті на всіх трьох сценах виступи виконавців відбуватимуться майже одночасно. Чи не відмовилися ще від цієї ідеї? І чому цьогоріч вирішили формувати розклад виступів саме так? Наперед вдячна за відповідь. І ще дуже дякую за сам Бандерштат! Це прекрасний фестиваль з неймовірною атмосферою, ви величезні молодці!
  Дякую за хороший відгук. Практика проведення кількох сцен одночасно - це європейська практика і практика українських великих фестивалів. Попри складність вибору, на якого з виконавців або гуртів йти ми свідомо пішли на такий крок, тому що проведення тихої сцени в нічний час не завжди влаштовувало музикантів, які не хотіли виступати пізньої години, і влаштовувала далеко не всіх глядачів. те само стосується "важкої сцени", яка проходила до початку головної сцени під палючим сонцем.
 • Привіт! Що робити людині для якої важка музика/алкоголь/фестиваль є цілісним поняттям?Які найдивніші вимоги(і від кого)) у виконавців до організаторів фесту?Дякую!
  Потрібно змиритися з тим, що "Бандерштат" зайняв свою нішу безалкогольного фестивалю і його відвідування може стати для вас цікавим внутрішнім challenge-м - провести три дні без алкоголю. :)) Так як line up фестивалю складається переважно з українських виконавців, побутові та технічні рейдери не містять якихось виключних вибриків і вимог.
 • "Фіолет" не планує взяти участь у "Євробаченні"? Як ставитеся до цього конкурсу? ЯК гадаєте, чого не вистачило О.Торвальду для ліпшого результату?
  Поки не плануємо, але думаємо над цим. Усе залежить від того, чи буде в нас пісня, з якою ми зможемо прийняти участь у національному відборі. О.Торвальд виконав свій максимум перед українською аудиторією. Що стосується аудиторії з Європи, то, очевидно, дивилася шоу далеко не цільова аудиторія нашої банди.
 • Чи відомо вам, як "Бандерштат" сприймається в Росії чи в Білорусі? Фестиваль, назва якого вже в собі несе слово, яке навіює жах чи істерику на росіян) Адже, напевно, наявність такого фестивалю різні "кісєльови" використали б у інформвійні проти нашої країни.
  Що стосується Білорусі, то всі десять років поспіль існування фестивалю до нас приїжджали делегації белоруськомовних громадян Білорусі, які цілком розділяють ідеологію фестивалю. Що стосується Росії, то ми неодноразово зустрічали в російських ЗМІ згадки про "Бандерштат" як про "фашистський шабаш", на що ми давно перестали реагувати.
 • Може, варто було б "Бандерштату" робити невеличнкі виїзні фести десь на східній Україні, де українська музика більше потребує популяризациї? На Волині люди і так "в темі"...)
  Цілком підтримую вас. Але технічно це зробити досить непросто, так як кожен подібний виїзд передбачає певний бюджет, який включає транспортну логістику, залучення виконавців та хоча б мінімальний кошторис на рекламу. І якби нам вдалося знайти зацікавлених партнерів з українського сходу, ми із задоволенням розглянули можливість проведення точкових заходів.
 • Сергію, чи лишаєтеся ви і досі персоною нон-грата на території країн Митного союзу, чи щось змінилося? З чим пов'язуєте це рішення щодо вас? І наскільки це обмеження вам заважає?
  Нещодавно ми отримали лист, що мені заборонений в"їзд до країн Митного союзу, Білорусі в тому числі, куди мене минулого березня не впустили на концерти, до 2020 року. Причин такого рішення нам зазначили. Можливо, це пов"язано з "Бандерштатом", можливо - з участю в Революції Гідності. Зараз ми вирішуємо питання з білоруськими дипломатами по можливості концертної діяльності саме в їх країні в обхід норм Митного союзу. Обмеження найбільше б"є по відсутності живої комунікації з нашими білоруськими шанувальниками, частина яких минулої осені змушена була приїжджати на наші турові концерти до України.