Гриневич назвала основну проблему з ЗНО 2019: як здати на максимальний бал без зайвих зусиль

Здати ЗНО на максимальні 200 балів – то дуже тяжка праця та велике досягнення.

ВНО, внешнее независимое оценивание
Як здати ЗНО 2019 на максимальний бал / abiturient.in.ua

23 березня проходить пробне ЗНО 2019 з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, німецької, іспанської та французької).

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич розповіла, що здати ЗНО на максимальні 200 балів – то дуже тяжка праця та велике досягнення. Та, з іншого боку, цілком реально, щоб підготовка до ЗНО з фізики, математики тощо пройшла без репетиторів. Головне – готуватися систематично та працювати над цим.

Читайте такжеРегистрация на ЗНО 2020 – когда стартует и про что нельзя забыть"Яка проблема основна у випускників зі складанням ЗНО – це коли вони починають навчатися за кілька місяців до іспитів", – зазначила Гриневич.

Зазначимо, що завдання і відповіді до ЗНО 2018 вже э у загальному доступі в інтернеті. Наприклад, тут.

Читайте такжеПроект языковой реформы: как в Минобразования хотят решить вопрос с русским языком в школах

Сейчас вы просматриваете новость «Гриневич назвала основну проблему з ЗНО 2019: як здати на максимальний бал без зайвих зусиль». Другие новости Украины читайте в разделе «Украина». Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter. Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять