Активный чат
Сергей Пашинский
44
24 сентября 2014, 11:00

Сергей Пашинский

Народный депутат, бывший временно исполняющий обязанности главы Администрации президента
Вопросы
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Сергей мой вопрос был первым. Вы на него ответили . но практически от ответа ушли. Вы оказались хуже своих избирателей, хотели власти, получите позор!
вопрос:
root
root
Война идет , гибнут патриоты , народ собирает деньги на армию ....а офшорные зоны работают , олигархи выводят деньги за рубеж , не гривню,...... доллары , естествеенно доллар растет. Ну и как долго это будет продолжаться ?
вопрос:
root
root
Чи не складається у вас враження, що Захід і Росія просто з'ясовують свої стосунки на території України та ціною життів українців? Що вони вже домовилися між собою про щось, а Україна просто виконує їхні взаємні домовленості, а її інтереси навіть не на другому місці?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Під час Майдану я багато читав, що його начебто організували американці. І хоча тоді ситуація була трагічна, але ці повідомлення викликали посмішку.
Український народ показав всьому світові, і Путіну в тому числі, що сам вирішує свою долю. Інше питання, що ми всі повинні нести відповідальність – і політики, і громадяни –один перед одним і перед нашим майбутнім та не втопити досягнення нашої Революції Гідності в корупції, популізмі та блюзнірстві.
вопрос:
root
root
Сергію, як ви вважаєте, чи був у України шанс не втратити Крим та уникнути того, що зараз відбувається в Донецьку й Луганську? Якщо так - яким чином, і чому цього не зробили?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Шанс був. Якби ми наш перший Майдан 2004-2005 років довели до кінця, а не віддали в черговий раз країну Януковичу. Тоді ні Путін, ні Росія не були готові до Майдану. А зараз, починаючи з 2013 року, у Путіна було кілька варіантів планів: програма мінімум – анексія Криму, програма максимум – створення Новоросії від Харкова до Одеси включно.
вопрос:
root
root
Сергію Володимировичу, коли ви приййшли в адміністрацію президента, чи багато корисних доказів/улік там лишилося від "попередників"? Чи вони встигли все почистити (а, значить, готувалися до втечі заздалегідь, чи як)?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Коли я зайшов в АП, там не було нікого і нічого. До речі, є інформація, що свої цінності та активи вони починали вивозити з кінця грудня. У мене на столі не було жодного комп’ютера та папірця!
Хоча була смішна історія, коли на другий день приїхали люди, які представилися представниками Клюєва та спробували поцупити холодильник – єдине, що лишилося в кабінеті. :) Я дав команду їх затримати, але, на жаль, тоді охорона ще не була налагоджена, і вони змогли втекти.
вопрос:
root
root
Пане Пашинський, яким ви бачите політичне майбутнє Юлії Володимирівни? Ваше особисте ставлення до того, що Надія Савченко стала першим номером у виборчому списку Тимошенко, думаєте, це був вдалий хід?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Юлія Володимирівна – це політик національного масштабу. Я бажаю їй успіхів. Але хотів би сказати, що зараз дуже важкі часи, коли ми вкрай відповідально мусимо ставитися до всіх своїх рішень. Час популізму, піару та дешевої популярності вже пройшов, бо стоїть питання не про те, хто буде прем’єром чи президентом. Питання тепер – в іншій площині: чи буде існувати держава Україна, чи не буде? Коли ми здійснюємо ті чи інші політичні кроки, ми повинні дивитися на них через призму інтересів нашої держави, а не особистих рейтингів, популярності, кількості посад тощо.
вопрос:
root
root
Українці - дивовижні у своєму почутті гумору, яке зберігають навіть у найкритичніших ситуаціях. Повчально-виховний момент для Журавського методом смітника чого вартує!)) А ви, як народний депутат, усвідомлюєте ризик в разі чого теж пройти таку "процедуру"?)) Взагалі, як у депутатському колі поставилися до цього інциденту?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Є певні базові речі. Якщо бити народних депутатів, країни не буде, а буде той «майдан», який ми спостерігали після завершення найгарячіших подій з березня.
З іншого боку, пан Журавський, коли радів з приводу прийняття законів, після яких пролилася кров, повинен був розуміти, що несе відповідальність перед власним народом. Погано, що він поніс відповідальність саме в такий спосіб. Але такі люди, як він, запустили кривавий маховик, тому однозначно повинні нести за це політичну та юридичну відповідальність.
вопрос:
root
root
Сергію Володимировичу, як можуть змінитися методи парламентської боротьби та стиль ведення парламентських баталій з приходом до стін ВР комбатів?))
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Ви так говорите, наче наші комбати – це якісь терористи, яких ми відловили незрозуміло де. Наприклад, Андрій Тетерук – кадровий військовий з двома вищими освітами. Всі хлопці мають вищу освіту, це самодостатні люди. Навпаки, я вважаю, що тільки люди з реальним бойовим досвідом можуть дати, в тому числі на законодавчому рівні, реальне бачення того, як треба реформувати армію. Тому що, на жаль, всі 23 роки ми спостерігали за тим, як армію розкрадають, убивають, перетворюють її не зрозуміло на що. Нам потрібно відтворити армію, створити всі інші структури, про які ми вже говорили. Якраз бойовий досвід комбатів та їхній авторитет у вузьких колах є запорукою того, що ми це пройдемо.
вопрос:
root
root
Как на во время нынешней избирательной кампании кандидаты будут "завоевывать" избирателей? К каким ухищрениям, подкупам и фальсификациям следует нам быть готовыми? И тут же второй вопрос - насколько сегодняшний избиратель отличается от прошлогоднего?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Наскільки змінився виборець – побачимо за результатами виборів. Ще раз закликаю всіх не піддаватися на популізм. Тому що зараз у студіях Шустера, на «Інтері» опиняється дуже багато «героїв». Всі «герої», які зараз багато чого розказують, а зараз йдуть на вибори, жодного разу не були в зоні АТО. Це – фейкові герої. Будьте дуже обережними! За гарними словами про те, що треба померти до останнього сина чужого, криється проста підлість і популізм. Коли я виступав на фракції, в той же день мій син пішов у Національну гвардію, а сина мого колеги я влаштував в Адміністрацію президента. Так от цей мій колега дорікав мені тим, що ми, мовляв, зраджуємо країну. А я його запитав: «Ти збираєшся воювати до останньої краплі крові мого сина, доки твій сидить в офісі?» Одна відома депутатка просила мене влаштувати її сина в екологічну інспекцію. Я не зміг цього зробити, але вона припинила зі мною вітатися. І вона теж вимагає, щоб до останньої краплі крові наших дітей йшла війна. Син іншого нашого політика служить у Львові у ПВО, а він нам розказує, що всім треба вмерти в зоні АТО.
Я був у зоні АТО зі зброєю, я знаю, що це таке. А ці люди там жодного разу не були, проте вони звертаються до вас і закликають голосувати. Кажуть, «злили» Крим, а тепер «зливають» Донбас. Так сформуйте батальйони! Ми за Аваковим формували ці батальйони і несемо відповідальність за смерті цих людей. Зробіть хоча б що-небудь, а потім звітуйтеся перед суспільством, а не критикуйте і не займайтеся популізмом.
Доки ми судитимемо не за справами, а за гарними лозунгами, доти нас буде лихоманити, у нас буде корупція, а революції та контрреволюції будуть продовжуватися.
вопрос:
root
root
Насколько на самом деле Россия боится санкций? Если, несмотря ни на что, не меняет своего поведения по отношению к Украине...
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Санкції вже наполовину знищили економіку Росії. Ми повинні розуміти, що будь-яка імперія – це ірраціональна структура. Диктатор Зія-уль-Хак сказав, що «мій народ буде їсти траву, але атомна бомба у нас буде». Так і Путін розказує, що захистить російськомовних у всьому світі ціною того, що будуть йти похоронки, а рівень життя, як і зараз, буде тільки в центральних містах. Провінція Росії не живе, а доживає. Більше того, слід розуміти, що Росія запустила маховик самознищення. 35 % населення Росії зараз – це мусульмани, а в день Святої Трійці я не бачив православних християн у Москві, а бачив 300 тисяч мусульман (у них якраз тоді було їхнє свято). Наше завдання – якомога далі відмежуватися від Росії, тому що всі, запущені Путіним процеси (і це вже бачать всі філософи та історики) призведуть до російського бунту. А російський бунт – це вам не Майдан…
вопрос:
root
root
Сергей, на ваш взгляд, происходящее на Донбассе и захваченный Крым - это результат только болезненных имперских амбиций Путина, или это часть большого проекта?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
З кінця 90-х років минулого століття в Росії було об’явлено, що вони відроджують імперію. Чубайс це назвав «ліберальною імперією», тобто прикрив фіговим листком. Імперія, щоб ви розуміли, це зовнішня агресія, експансія і смерть. Це – класика. Вони цього навіть не приховують. Ми живемо під боком у імперії, яка за свою мету напівофіційно ставить захоплення сусідніх територій. Вони полізли в Грузію, вони воюють на Кавказі, вони бояться Китаю, тож там не воюють (поки що)… а тут – такий ласий шматок як Україна! Звичайно, вони, прикриваючись якимись дебільними поясненнями про захист російськомовних, пішли у наступ.
У чому проблема Російської імперії? Вона людей не рахує. Правильно написав один із журналістів: ми не могли взяти Донецьк, тому що аби його взяти, його довелося б перетворити на Грозний. А Грозний вони просто знищили свого часу, а потім на руїнах поставили свій триколор. Ми не можемо так вчинити. Ми не можемо десятки тисяч мирних громадян вбити, аби встановити жовто-блакитний прапор. У цьому наша і сила, і слабкість.
Зараз 80% населення Росії підтримує імперські амбіції, але рано чи пізно настане похмілля, і воно буде жорстоким. Не хочу говорити про Росію. Але, дай Боже, щоб ті уламки, які летітимуть з тієї сторони, не залітали на нашу територію.
вопрос:
root
root
Существует ли, по-вашему, риск и насколько он велик, что сепаратисты после завершения активных боевых действий просочатся в другие регионы Украины, наладят партизанскую борьбу, будут устраивать теракты и т.д.?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Дуже дякую всім за цікаві й змістовні запитання. Їх можна розділити на кілька блоків: блок про проблеми Донбасу, Криму та зовнішньої агресії, блок про парламентські вибори, загальнополітичні питання та питання до мене особисто. Почну з теми, яка, судячи з кількості запитань, всіх турбує найбільше – ситуація на Донбасі.
Ситуацію, яка там склалася можна пояснити, проаналізувавши всі події у Криму та на Донбасі за всі 23 роки нашої незалежності. Місцеві еліти від початку ставилися до України, як до території, де вони "заробляють" гроші, а не як до своєї держави. Російська та місцева проросійська пропаганда міцно вбили в голови жителів Криму та Донбасу міфи, зокрема, про те, що вся інша Україна – це бандерівці та фашисти, що Донбас годує всю Україну, що ми їх начебто хочемо поставити на коліна. Це підживлювалося як російською пропагандою, так і самою російською державою через її спецслужби.
Після втечі Януковича та фактичної перемоги Майдану люди в цих регіонах втратили орієнтири, і, на жаль, цим скористалася Російська імперія. Почавши в Криму фактично пряму російську агресію (було введено 30 тисяч російських військовослужбовців на територію Криму) і анексувавши Крим, Росія на південному сході України, починаючи від Харкова і закінчуючи Одесою, почала реалізовувати сценарій дестабілізації ситуації та спроби захоплення влади через проросійськи налаштованих громадян. Ні в Харкові, ні в Дніпропетровську, ні в Запоріжжі, ні в Одесі цей сценарій їй не вдалося реалізувати, в тому числі завдяки протидії центральної влади і місцевих еліт. Нагадаю, що Харківську ОДА, яка була захоплена сепаратистами, через добу "відбив" харків’янин Аваков, а дніпропетровець Коломойський цей сценарій придушив ще в зародку.
На жаль, в Донецьку та Луганську місцеві еліти або самоусунулися, або стали на сторону сепаратистів. Не дивлячись на це, у нас була змога мирним шляхом врегулювати ситуацію, не допустивши війни на Донбасі, та зупинити кривавий путінський сценарій. Ми шукали, і досить успішно, політичні моделі врегулювання. Саме тоді, нагадую, у Слов’янську з’явився російський співробітник ГРУ Стрєлков із диверсійним підрозділом, і саме тоді під Слов’янськом пролилася перша кров, що й запустило механізм війни.
Саме тому ми повинні зрозуміти, що входимо в стадію розвитку нашої держави "хочеш миру – готуйся до війни". На сьогоднішній день президент Порошенко реалізовує свій мирний план, і це дуже складний процес, який ми повинні використати і для припинення кровопролиття, і для укріплення обороноздатності нашої держави.
вопрос:
root
root
Чи можете ви пояснити логіку тих "днрівців" та "лнрівців": якщо вони прагнуть миру на Донбасі, життя в регіоні за своїми правилами та без суцільного підпорядкування Києву, самостійного розвитку регіону, то чому вони так наполегливо руйнують інфраструктуру, будівлі тощо - їм же там жити? Це важко збагнути...
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Слід розуміти, що так звані сепаратисти на 30-40% складаються не з тих, хто народився і виріс на Донбасі. І у них інші цілі. Їхні цілі – не загинути, заробити грошей та щось вкрасти. Чого їм жаліти ту нещасну Авдієвку чи Дебальцеве? Хіба вони там жити будуть? Місцеві мешканці, які запустили цей кривавий маховик, (я точно знаю), у більшості вже про це шкодують. Але зупинити це не так просто.
Зараз – перемир’я. Слава Богу, у нас за останній тиждень загинуло тільки дві особи. Кожна смерть – це трагедія, але у порівнянні з сотнями людей, які гинули щодня, це вже якийсь прогрес. Сподіваюся, що криваву сторінку ми перегорнемо і творитимемо якусь «не криваву сторінку» нашого конфлікту.
вопрос:
root
root
Чи можете ви пояснити логіку тих "днрівців" та "лнрівців": якщо вони прагнуть миру на Донбасі, життя в регіоні за своїми правилами та без суцільного підпорядкування Києву, самостійного розвитку регіону, то чому вони так наполегливо руйнують інфраструктуру, будівлі тощо - їм же там жити? Це важко збагнути...
вопрос:
root
root
Якось генерал Рубан говорив про те, що, на його думку, війна на сході України кимось свідомо затягується, що все можна було б закінчити доволі швидко. Чи є у вас відчуття того, що хтось свідомо затягує це збройне протистояння, і кому вигідним може бути довготривалий конфлікт на сході? Дякую.
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Довготривалий конфлікт на сході України однозначно вигідний Росії для досягнення тих чи інших стратегічних цілей. Не забувайте, що Росія використала цей конфлікт, зокрема, для того, щоб ми відклали застосування економічної частини асоціації з ЄС. Тобто йде процес розхитування нашої держави. Вперше соціологія показує, що 55% населення готове йти в НАТО. А туди нас ніхто з відкритими конфліктом не візьме.
Нехай краще пан Рубан скаже, хто затягує конфлікт.
вопрос:
root
root
вже скоро виповниться рік від того дня, як почався майдан. стільки всього сталося такого, чого ми навіть у страшному сні не могли побачити... оцінюючи те, що ми маємо сьогодні, як думаєте, чи варто було все це починати, чи варте було те, що ми маємо сьогодні, такої кількості людських життів, поламаних доль, пожертвуваного здоров'я патріотів? дякую за відповідь.
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
У мене немає жодного сумніву у тому, що якраз Майдан і сформував українську націю. А тільки нація може побудувати собі щасливе життя. До Майдану ми були територією, населеною людьми, які не знали, хто вони. Мені щиро шкода кожного загиблого героя Небесної сотні, кожного загиблого в зоні АТО бійця. Але цей шлях ми повинні були пройти, щоб перемогти.
вопрос:
root
root
Насколько, на ваш взгляд, для Путина действительно важно прорубить "коридор" из России до Крыма? Будет ли он это делать?
вопрос:
root
root
Какие последствия для Донбасса будут иметь принятые законы об особом порядке местного самоуправления и об амнистии? Могут ли они поспособствовать восстановлению мира в регионе?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Президент Порошенко на виборах обіцяв швидкий мир, отримав підтримку більшості населення, має всі повноваження реалізовувати свій мирний план і, сподіваюся, що мир там наступить. З іншої сторони, кожну добу перемир’я ми повинні використовувати для оновлення армії та укріплення обороноздатності держави.
вопрос:
root
root
Ваше бачення - за якими сценаріями далі можуть розвиватися події на Донбасі?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Процеси на Донбасі напряму зараз залежать від процесів у Російській Федерації. Якщо Путін зможе опанувати економіку та стабілізувати ситуацію всередині країни, це буде один сценарій. Якщо нафта буде коштувати 120 доларів за барель, це другий сценарій. Якщо нафта буде 60 доларів за барель, то дуже скоро делегація з Донбасу мирним походом піде на Київ вимагати ввести в регіон наші війська. Адже все тримається на грошах Російської імперії.
Це історичний процес, який залежатиме в тому числі й від нас. Якщо ми будемо розбудовувати не корумповану європейську країну, то, повірте, це буде найкращою перемогою, ніж захоплення того чи іншого міста.
Ще на першому етапі я говорив із тими людьми з Луганська, і що мене вразило – те, що там відбулося, по суті, було відповіддю на наш Майдан. Тільки в їхній свідомості все дещо інакше сприймалося. Одна із головних причин, чому вони вийшли – боротьба з корупцією на місцях. Але ж це наша українська корупція, бо Єфремов – український депутат. Це мене шокувало. Інша проблема – на відміну від нашого Майдану, у якого була стратегічна ціль і тактика її досягнення, вони на другий отримали більше тисячі одиниць зброї. Ми б із місцевими змогли б врегулювати ситуацію, але вплив Росії був дуже жорсткий: тільки-но ми з ними виходили на якусь дорожню карту, втручалися емісари ФСБ, посилювався вплив Росії – і все ламалося.
Перша кров на Луганщині пролилася 20 травня. Ми заклинали їх не допускати цього, і вони погоджувалися з нами, що після першого вбитого все піде інакше. Але серед тих людей було розуміння відповідальності. Зараз же там інший вплив і інші люди: на перший план вийшли російські співробітники. Хто такий Стрєлков? Це – російський громадянин, якого ГРУ послало виконувати завдання. Він свою справу зробив – війну підпалив, а зараз сидить десь у Підмосков’ї чи деінде, чеше котику пузо та розказує про звитяги. Це чиста диверсія.
вопрос:
root
root
Що додадуть парламентському життю комбати та журналісти, якщо пройдуть до ВР?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Хочу підкреслити, що я та члени нашої команди – Яценюк, Турчинов, Аваков, Парубій – були проти проведення дострокових парламентських виборів на тлі війни. Ми вважали і вважаємо, що всі свої сили ми маємо витрачати не на парламентську кампанію, а на укріплення обороноздатності та мобілізацію суспільства. Але вибори почалися, запит суспільства на оновлення – колосальний, і прихід командирів наших військових підрозділів, журналістів, активість у парламент однозначно покращить його якість. Тому що головним пріоритетом у нас має стати обороноздатність та боротьба з корупцією.
вопрос:
root
root
За вашим прогнозом, наскільки оновиться парламент після виборів? Наскільки він зможе бути ефективним?
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Доки головою райдержадміністрації Дубенського району на рівненщині буде ставленик Януковича Р.Сивий? Невже немає достойніших людей, які б очолили район і почали вже щось змінювати на краще? У керівних кріслах залишаються прихильники регіоналів: хамовиті, наглі хабарники, які почувають себе впевнено. Попереду вибори.І легко здогадатися яку вони будуть проводити агітацію, як будуть тиснути на бюджетників...
вопрос:
root
root
росія весь час погрожує введенням жорстких економічних санкцій Україні у разі імплементації угоди з ЄС. То чим саме це загрожує Україні? Яку частку зараз займає росія у зовнішньоєкономічних відносинах України?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
На жаль, ще за часів Радянського Союзу наша та російська економіки глибоко інтегровані між собою, і це – велика проблема. Але цю проблему треба вирішувати жорстко і навіть шляхом певних самообмежень. Ми не можемо більше будувати свою економіку на базі російських енергоресурсів. Саме тому уряд Яценюка вперше за всю історію почав реверс газу з Європи. Ми зобов’язані диверсифікувати поставки нафтопродуктів і орієнтувати наш експорт не на російський ринок, а на інші. Це – одна із головних проблем нашої держави, і ми повинні розуміти, що розставання з Росією буде болісним, навіть без воєнної агресії.
вопрос:
root
root
Як Україні швидко та докорінно реконструювати наше Міністерство оборони? Часи, фактично, воєнні. І, здається, потребують рішучих, швидких та кардинальних змін. Щоб і як Ви зробили б, якщо це залежало б від Вас?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
На сьогоднішній день нам потрібна докорінно нова оборонна концепція. Військова рада «Народного фронту» зараз розробляє її, і я беру в цьому участь. Ми повинні брати за основу досвід тих країн, які майже постійно перебувають у стані необ’явленої гарячої війни (Ізраїль та Південна Корея). Нам потрібне повне кадрове оновлення Міністерства оборони, створення резервної армії, розгортання та озброєння Національної гвардії та інші мобілізаційні інструменти, які дозволять на порядок підвищити нашу обороноздатність. Тільки ці заходи можуть забезпечити нам мир, а не якісь домовленості когось із кимось. Я особисто, як один із ініціаторів створення, опікуюся проблемами Національної гвардії і вірю, що нам вистачить мудрості й політичної волі, аби ці програми реалізувати в повному обсязі.
вопрос:
root
root
Пане Сергію, питання Криму зараз відійшло на другий план. Це зрозуміло. А всеж, як живе Крим зараз, звідкіля бере газ, як розраховується за електроенергію, що там думають люди?
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Ви будете проходити ЛЮСТРАЦІЮ ДОБРОВІЛЬНО???!!! І де Ви набрали палаци на хуторі ЯСНИЙ???
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
За дорученням голови Верховної Ради Олександра Турчинова я є координатором робочої групи по прийняттю цього закону. Тільки з шостої спроби завдяки чіткій позиції спікера та координації наших дій нам вдалося провести цей закон. Сподіваюся, що найближчими днями він буде підписаний спікером та Президентом, і це дасть нам змогу зробити перший крок у напрямку надзвичайно важливого процесу – люстрації.
А якщо Ви, пан Кузик, дасте адресу палацу на хуторі Ясний, то ми там зробимо або госпіталь для поранених в зоні АТО, або тренувальну базу для Національної гвардії.
вопрос:
root
root
Чи змінилося ваше ставлення до росії за останні 12 місяців?
вопрос:
root
root
На вашу думку, чи є щось спільне між голодомором 1932-33 років та цьогорічними подіями в Україні? Чи можна провести якісь паралелі?
вопрос:
root
root
Админ Главреда упорно не пропускает мой вопрос, попробуем еще раз. В бюджете нет денег , народ собирает деньги на армию. О пожертвованиях со стороны богатых людей ...заявлений не было. На Донбассе гибнут патриоты........а закон об оффшорных зонах продолжает работать . Олигархи и другие богатые люди продолжают выводить деньги за рубеж при этом не платят налоги. Наверно и курс доллара.........такой , что надо скинуть гривню и вывести за рубеж ...доллар.Россияне в соцсетях...пишут ....мы бы вас поддержали , вы говорили , что Майдан против олигархов , а у вас олигархи при власти.Можете объяснить ?
вопрос:
root
root
Україна дійсно ініціює зміни до Статуту ООН щодо використання права вето членами Ради Безпеки? Якщо так, то чи є неї однодумці, чи якась з країн підтримує це питання? Яка ймовірність позитивного рішенння? Чи були прецеденти внесення змін до Статуту у минулому?
вопрос:
root
root
Вибачте, це якась таємна багатоходівка, чи президенту так щастить з радниками - Луценко на весь світ розказує про країни, що можуть нам продавати зброю і ті офіційно починають спростовувати це. Куніцин на Шустер LIVE розказує про ситуацію у Херсонській області - росія повинна або нам Крим віддати або Херсонську область до Каховки захопити. Куніцин не може інакше донести цю інформацію до Генштабу та інших відомств чи провокує росію на якісь дії? Де і чому навчалися ці радники?
вопрос:
root
root
Сергію, Ваші прогнози на майбутніх виборах по складу парламенту? Чому всі демократичні сили знову розпорошені? Невже так тяжко домивитися?
вопрос:
root
root
Ваша оцінка меморандуму 94-го року - наскільки Україна вигідно відмовилася від ядерної зброї? Як ви оцінюєте рішення, що були прийняті Кравчуком? Він у минулому - дипломат. І посилання на те, що тоді світ був іншим і довіри між країнами було більше - це не зовсім зрозуміле пояснення. Невже дипломати не спираються на історичний досвід? Невже росія - перша країна, що порушила міжнарожні угоди?
вопрос:
root
root
Чи погодилися б ви виконувати обов'язки голови АП, здогадуючись, що вас чекає попереду?
вопрос:
root
root
Чого ви чекаєте від нового парламенту? Що дадуть дострокові перевибори Ради Україні? На що нам сподіватися?
вопрос:
root
root
Ваше відношення до позиції наших артистів, що вони поза політикою і тому нічого осудливого у їх виступах у росії чи в окупованому Криму перед окупантами немає? Як тоді розцінювати відношення росіян до Макаревича за його виступ в Україні? Чому тоді наші артисти не висловилися і не висловлюються рішуче на підтримку аполітичності його виступу?
вопрос:
root
root
1. Ваше відношення до референдуму про вступ до НАТО? Чи підтримуєте ви вступ України до НАТО з огляду на останні події в Україні? 2. Прийняття Верховною Радою рішення про позаблоковий статус приймалося без порушень законодавства? чи не повинен був для цього теж проводитися референдум?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
На жаль, окремі дуже важливі теми на тлі виборчої кампанії деякі політики використовують для власного піару. Я переконаний, що Україна повинна стати членом НАТО, як і членом європейського співтовариства.
Згідно Статуту НАТО, існує ціла процедура вступу, яка в тому числі передбачає проведення референдуму. Але для цього треба провести колосальну роботу по реформуванню нашої судової, політичної та оборонної систем, а не просто витягати тему референдуму як піар-технологію під час проведення виборчої кампанії. Це занадто серйозна тема, щоб нею просто спекулювати на ток-шоу.
вопрос:
root
root
Є таке стратегічно важливе для України підприємство як "Мотор-Січ". Частина його в Україні, друга частина - вже у росії. Чи то під Москвою, чи то під Санкт-Петербургом. Ще є важлива частина у Сніжному. Хтось опікується інтересами України в цьому питанні?
вопрос:
root
root
Объясните ситуацию. В государстве нет денег, народ собирает деньги на армию, на Юго-Востоке гибнут наши патриоты на которых держится Украина.......а закон про офшорные зоны работатет, олигархи выводят деньги за рубеж, олигархичный договорняк в Украине продолжает существовать. Все об этом знают и молчат . Депутаты , премьер , Президент...и как долго это еще будет продолжаться ? Какая партия идя на новые выборы заявила .......мы покончим с офшорными зонами....никакая.Тогда ради чего гибнут патриоты ....ради сверхприбылей олигархов?.для чего был майдан?...
вопрос:
root
root
З одного боку країни Заходу кажуть, що нам зброя непотрібна, що військовими методами конфлікт не вирішити, що на Сході все вирішувати потрібно дипломатично. З іншого боку переглядають свої військові бюджети і у них є новітнє озброєння. Чи не вважаєте ви, що вони просто бояться росії, що це лицемірство?
вопрос:
root
root
Уряд Яценюка запровадив низку довгострокових реформ в економіці України, він послідовно відстоює економічну та енергетичну незалежність України. Як ви вважаєте, все це продовжиться, якщо після дострокових перевиборів у Верховну раду, зміниться склад уряду і на чолі буде не Яценюк? Які шанси у Яценюка залишитись на посту прем'єра?
вопрос:
root
root
На вашу думку, заява Гелетея про проходження всіма співробітниками Міноборони поліграфу - це заява для того, щоб заспокоїти громадскість чи це таки станеться? І навіть якщо це станеться, як ми зможемо це побачити?
вопрос:
root
root
Як ви вважаєте, пане Сергію, чи можливе прийняття закону про обов'язкове розміщення на цінниках у торговельних мережах справжньої країни-виробника (назви та кольорів прапору)?
вопрос:
y.sirenko
y.sirenko
Сергей, не стыдно ли вам и вашим дружкам "мужчинам" за кидок Юли? Погнались за должностями , на которые влезли благодаря ее популярности, но вспомните меня, вы их не получите! Подумали ли вы об избирателях. которые верили вашей команде много лет, а вы угробили партию и оказались обычными тушками!?
ответ:
Сергей Пашинский
Сергей Пашинский
Не розумію, про який «кидок» йдеться. Можливо, Ви маєте на увазі день арешту Тимошенко, коли я біля Бесарабки перекривав вулицю Хрещатик, щоб не дати проїхати автозаку, а на тротуарах стояли сотні киян, які мені співчували? Чи той жах на площі Руднєва в Харкові, коли ми проводили мітинги на підтримку Юлі, які атакували «тітушки»? Чи, може, ви говорите про те, що ми з Турчиновим організували штаб Національного спротиву, який координував діяльність Майдану, перемога якого призвела до звільнення Юлі?
Влада не може бути самоціллю, і після Майдану наша країна однозначно змінилася. Саме тому наші дороги з Юлією Володимирівною поки що розійшлися. Ми сформували команду «Народного фронту»: якщо проаналізувати персоналії, то це та команда, яка сформувалася на Майдані.
Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять