Активный чат
Евгений Дикий
23
17 мая, 20:00

Евгений Дикий

Политический и военный эксперт, бывший командир взвода батальона «Айдар», глава Национального антарктического научного центра 
вопрос:
Петро
Петро
Наскільки, по-вашому, росіяни готові – морально і практично – до нашого контрнаступу, в чому зараз полягають їхні слабкі місця?
вопрос:
Serhii
Serhii
Судячи з термінів, які звучать про поставки Україні літаків та певних видів озброєнь, повноцінний наступ у нас почнеться хіба що восени, а там знову негода, багнюка, тобто несприятлива для ведення активних бойових дій погода. Відтак, постає питання – наскільки ймовірно, що наступ ЗСУ почнеться не цього року, а вже наступної весни?
вопрос:
Omega
Omega
Контрнаступ ЗСУ ще не почався, а в Росії вже верещать і панікують; їхні пропагандисти, здається, вірять у непереможність українських воїнів більше, ніж будь-хто:) Та питання не про це... Коли росіяни почали волати на днях, що Україна почала наступ, серед напрямків цього наступу вперто фігурував бєлгородський. З вашої точки зору, чи можуть і чи доцільно українським військам рухатися в тому числі на російську територію, в якому випадку це має сенс? Не дуже віриться, що багато хто в нашій країні мріє про "Бєлгород-наш" чи "Воронеж-наш".
вопрос:
Олег
Олег
Чим і як далі воюватиме Росія, відбиватиме український контрнаступ, якщо вже зараз вона воює найстарішою технікою, що лишилася від Радянського Союзу, якщо вже зараз її біці кричать про "снарядний голод", якщо вже зараз на певні ділянки фронту перекидають не тільки допотопні танки, але й коней?
вопрос:
Anna
Anna
Наскільки ймовірними ви вважаєте нові "жести доброї волі" з боку росіян і щодо яких позицій?
вопрос:
Simka
Simka
Пане Євгене, які міфи про міць Росії найбільш феєрично зруйнували ЗСУ від 24 лютого?
вопрос:
Rikki
Rikki
Чи перекинеться війна на територію Росії чи Білорусі? Маю на увазі бойові дії, а не акуратні філігранні прильоти виключно по військових об'єктах РФ...
вопрос:
Світлана
Світлана
Євгене, ви є оптимістом чи песимістом у прогнозах щодо тривалості війни - коли, за вашими суб'єктивними відчуттями, додому повернуться Донбас, Крим, окупована частина Запоріжжя та Херсонщини?
вопрос:
fargo
fargo
Що, по-вашому, відбувається у тандемі Лукашенко-Путін зараз, наскільки він міцний і небезпечний для України? Чи там між ними вже пробігла не одна кішка, причому так пробігла, що Лукашенку «допомогли» захворіти?
вопрос:
Grig_42
Grig_42
Євгене, хто, по-вашому, стоїть за Пригожиним, і наскільки він суттєва заноза в п’ятій точці Путіна – чи здатен створити царю такі проблеми, що призведуть до фатальних наслідків?
вопрос:
Віталій
Віталій
Вкотре ЗСУ просунулися вперед у Бахмуті, що не може не тішити. Як ви гадаєте, наскільки реальне звільнення Бахмуту найближчим часом, і яке значення матиме для противника ця втрата?
вопрос:
Скептик
Скептик
Євгене, що ви думаєте про ракетну міць Росії? Спочатку там стали тихіше смітися російські вже малочисельні Іскандери, тепер і непереможні «Кинджали» перейшли в розряд насіння, яке вправно лузають системи Patriot.... Чи можемо ми говорити про те, що Росія втрачає такий інструмент терору як ракетні обстріли, чи вона ще має змогу довго псувати українцям нерви своїми ракетними атаками?
вопрос:
igor
igor
Приветствую вас. Скажите,а не кажется ли вам,что обеим сторонам нынешнего украино-российского конфликта надо бы переступить через свои амбиции(прежде всего Киеву) и постараться уладить дипломатическими методами,не оглядываясь на Вашингтон или Лондон?
вопрос:
nik
nik
Наскільки, по-вашому, міцною є сьогодні російська вертикаль влади? Що може стати тим помахом крил метелика, який повалить Путіна та його режим? Які події на фронті почнуть створювати найбільш відчутні проблеми для Путіна всередині Росії, після якої поразки умовні «башти Кремля» або самі росіяни скажуть «годі, пора з цим закінчувати»?
вопрос:
smilik
smilik
Євгене, ваша думка, коли, коли ж нарешті Кримський міст вирушить до крейсера «Москва»?:) Цей міст – дуже символічна річ, наче мотузка, що прив’язує Крим до Росії, тож так хочеться, щоб його не стало.
вопрос:
Тамара (Житомир)
Тамара (Житомир)
Вже більше 200 тисяч російських окупантів ЗСУ упакували в чорні пакети… Чому 15 тисяч загиблих росіян в афганській війни стали для Союзу катастрофою, а такі величезні втрати, як в Україні, Не створюють неприємних наслідків для сьогоднішньої Росії та її влади? Що з цією країною не так, чому життя там стало найдешевшою річчю?
вопрос:
Fedir
Fedir
Центр журналістських розслідувань повідомив, що окупанти відкрили шлюзи Каховської ГЕС і… затопили власні позиції. Що це – хитрий план чи дурість?) Взагалі, як ви вважаєте, на які радикальні кроки може наважитися ця дика орда: підрив ГЕС, навмисна аварія на ЗАЕС, ядерний удар, застосування хімічної зброї?
вопрос:
Питання
Питання
Чому російські блогери та воєнкори критикують Шойгу, Герасимова, навіть Путіна, але майже ніколи не прилітає Патрушеву, хоча пісочниця ж одна. В яку гру може грати Патрушев, які його впливи на те, що відбувається в Кремлі? Чи може Росія раптом прокинутися з новим кривавим диктатором - Патрушевим замість Путіна? Або, якщо узагальнити питання, то наскільки ймовірно, що після повалення режиму Путіна в Росії до влади прийде хтось ще гірший за кремлівського діда?
вопрос:
Tимофій
Tимофій
Про майбутнє хочу поставити вам два питання. Перше. Що, на ваш погляд, чекає на Росію після поразки, вона повторить долю СРСР, чи довго буде марити реваншом? Друге. Чи багато зміниться поколінь до того, як росіяни та українці зможуть повернутися до нормальних добросусідських відносин?
вопрос:
Дмитро
Дмитро
А як в Антарктиді проявляється загарбницька натура Росії? Якщо після розпаду Союзу вона не захотіла ділитися з жодною з колишніх радянських республік жодною з антарктичних станцій, значить, і щодо цих територій у росіян уже тоді були певні плани та амбіції...
вопрос:
Ella
Ella
Євгене, наскільки сумлінно всіма країнами виконується правило щодо Антарктики, яке забороняє вести там будь-яку воєнну діяльність? Росіяни хоч там не готують сюрпризів?
вопрос:
Міла
Міла
Чому Антарктида закрита для простих смертних, пересічних людей? Довкола таких заборон розростається конспірологія) Ви особисто за те, щоб антарктичний туризм існував, чи ні?)
вопрос:
Потап
Потап
Скажите, пожалуйста, какое учебное заведение готовит специалистов вашего профиля - исследователя Антарктики.

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять