Зачем Тимошенко возвращает Ляшко в большую политику

Звезды складываются так, что главный радикал вскоре может вернуться в парламент.

Ляшко, Тимошенко
Тимошенко нужен в Раде союзник/ Facebook

Є такі політики, які умудряються виживати, навіть коли здається, що їх уже загнали в кут.

Отже, нас скоро чекають довибори на окрузі на Чернігівщині. І вже можна не сумніватися, що в них буде брати участь Олег Ляшко. Ще зовсім недавно цей персонаж виглядав збитим льотчиком. Але зірки склались так, що він може повернутися у парламент. Бо перевибори відбудуться на 208 окрузі, який він вже вигравав і де постійно працює багато років. Це його рідний округ, з яким його багато-що пов’язує і де він вчився в інтернаті. А не скористатися своїм шансом на повернення у велику політику Ляшко не зможе.

Тому питання його участі виглядає точно вирішеним.

Читайте такжеПочему досрочные выборы уже неизбежныБільше того, за моєю інформацією Ляшка точно підтримає Юлія Тимошенко, вона не буде виставляти свого кандидата. Цей союз робить результат цих виборів вже фактично вирішеним. Бо соціологія явно на боці Тимошенко і Ляшка, які у першому турі президентських виборів на цьому окрузі зайняли перше і третє місце відповідно. Сумарно їх рейтинг вдвічі більше, ніж рейтинг Зеленського, який посів тут друге місце.

Навіщо це Тимошенко - нескладно зрозуміти. Їй в парламенті явно не вистачає партнера, щоб бути активною парламентською опозицією. Адже із Вакарчуком особливо каші не звариш, а з Порошенком партнеритись ідеологічно не вигідно.

Щось мені підказує, що Ляшко зможе мобілізувати усі ресурси для перемоги. Принаймні, сили для цього він накопичував довго. І в українському парламенті буде значно веселіше.

viber
Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter
Реклама
Популярное
Финансовый гороскоп на неделю 25-31 октября: денежные поступления, обман или режим экономииФинансовый гороскоп на неделю 25-31 октября: денежные поступления, обман или режим экономии Когда День бабушек в Украине в 2021 году и другие праздники семьиКогда День бабушек в Украине в 2021 году и другие праздники семьи Весь колбасный совок оргазмирует на "Спутник"Весь колбасный совок оргазмирует на "Спутник" "Я такого еще не видел": врач о новой мутации "Дельты", который попал в Украину из Британии"Я такого еще не видел": врач о новой мутации "Дельты", который попал в Украину из Британии Всплеск цен на газ в Европе и атака Газпрома: эксперт объяснил переполох на газовом рынкеВсплеск цен на газ в Европе и атака Газпрома: эксперт объяснил переполох на газовом рынке

Последние новости

Реклама
Реклама
Реклама
Мы используем cookies
Принять