Положинский объяснил, почему не выступает в зоне АТО

Сашко Положинский признался, что боится ехать на Донбасс

Сашко Положинский

Известный музыкант Сашко Положинскийне ездит с концертами в зону АТО.

Говорит "у него есть на это и причины,иобъяснения".

Как признался Главреду сам лидер группы "Тартак", на Донбассе не был, потому что банально боится и "вообще не слишком смелый".

"Не бував на Донбасі і, скажу відверто, побоююся туди їхати. Я взагалі не надто сміливий.

Але свідомо наражати себе на небезпеку, коли не впевнений, що від того буде комусь якась користь, взагалі вважаю нерозумним.

Стосовно цієї війни можу сказати те ж саме, що й стосовно будь-якої іншої: простим людям вона не потрібна, навіть якщо вони думають інакше.

У сучасному світі будь-яка війна – це реалізація якихось амбіцій або компенсація комплексів якихось політиків, або захист чиїхось бізнес-інтересів.

Для мене завжди диким було кіношне пояснення поганих вчинків словами "вибач, нічого особистого – це просто бізнес".

У реальному житті це звучить ще страшніше. Якщо конфлікт не здатні або не хочуть розв'язати політики, це мусять пробувати робити прості люди. На жаль, наші люди цього робити ще не вміють", считает Положинский.

Тем не менее совсем апиолитичным быть себе не позволяет.

"Гадаю, що кожна людина за будь-яких умов має право лишатися аполітичною. Це – її право. Це – її вільний вибір.

Однак, на мою думку, в умовах, коли політика впливає на життя кожного з нас, коли вона здатна впливати не лише на стан нашого гаманця, а й на стан нашого здоров'я, коли політика вривається в особисте життя людини, нав'язує їй свої рішення, пріоритети, цінності, коли політика навіть штовхає людей на смерть або на вбивство, ховатися від неї, не звертати на неї уваги, абстрагуватися просто нерозумно. Я люблю діяти розумно".

Напомним, известный украинский исполнитель Сашко Положинский вместе с Riffmaster записал песню "Земля" специально для солдат по АТО.

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.
Подписывайтесь на наш канал в Telegram
Новости партнеров

Последние новости

Продолжая просматривать glavred.info, вы подтверждаете, что ознакомились с Правилами пользования сайтом, и соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Принять